Autor Wątek: PZW - czy to normalne...  (Przeczytany 554794 razy)

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 605
  • Reputacja: 1121
  • Ulubione metody: trotting
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3480 dnia: 19.03.2021, 20:42 »

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3481 dnia: 19.03.2021, 20:50 »
Lucjan

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 166
  • Reputacja: 892
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3482 dnia: 27.03.2021, 19:32 »
Sati napisał.

Redaktorem Naczelnym Wiadomości Wędkarskich
Został
JACEK KOLENDOWICZ...

Maciek

Offline bohdan321

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 13
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3483 dnia: 27.03.2021, 20:10 »
Czyżby Pan Jacek się sprzedał? >:O

Bohdan

Offline wkz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3484 dnia: 27.03.2021, 21:07 »
Wątpię, wydaje się być postępowym człowiekiem, może właśnie zrobi porządek :) czas pokaże :)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka


Offline bohdan321

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 13
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3485 dnia: 27.03.2021, 21:32 »
A może to zagrywka komuchów z ZG :P

Bohdan

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3486 dnia: 27.03.2021, 21:47 »
Wątpię żeby w PZW zmieniło się coś dopóki łowią i rządzą dinozaury...młodsze pokolenie ma inne spojrzenie na wędkarstwo ale zanim młodzi będą mieli coś do powiedzenia muszą starzy się wykruszyć. W swoim kole próbowałem przepchnąć projekt na zbiornik No kill ale emerytów nie przebijesz. Z drugiej strony to paradoks ,że emeryci zalegający nad wodą najwięcej , zabierający najwięcej ryb , mają jeszcze zniżki na opłaty :P


Pozdrawiam Łukasz

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 012
  • Reputacja: 216
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3487 dnia: 27.03.2021, 22:10 »
Wątpię żeby w PZW zmieniło się coś dopóki łowią i rządzą dinozaury...młodsze pokolenie ma inne spojrzenie na wędkarstwo ale zanim młodzi będą mieli coś do powiedzenia muszą starzy się wykruszyć. W swoim kole próbowałem przepchnąć projekt na zbiornik No kill ale emerytów nie przebijesz. Z drugiej strony to paradoks ,że emeryci zalegający nad wodą najwięcej , zabierający najwięcej ryb , mają jeszcze zniżki na opłaty :P
Nic odkrywczego, dlatego jak ktoś chce działać to tylko i wyłącznie stowarzyszenie i dzierżawa wody od gminy oferując lepsze warunki.
U mnie głównym postulatem było dbanie o czystość, bo jak wiadomo to właśnie osoby przyjezdne śmiecą, a miejscowi nie.
Już nie mówię, że składka idzie 100% na działania ze zbiornikiem, a nie na pensje.

Offline frank_lucas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3488 dnia: 27.03.2021, 22:15 »
Naczelny WW to to nie prezes ZG PZW 
Wojtek
Darzbór

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3489 dnia: 27.03.2021, 22:28 »
Mieliśmy u siebie dwa zbiorniki gdzie można powiedzieć działało to na zasadzie stowarzyszenia i z czasem rozpadło się bo każdy próbował wprowadzać swoje zasady. PZW nie jest złe jest status jest regulamin tylko to wszystko nie współgra z rzeczywistością.


Pozdrawiam Łukasz

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3490 dnia: 28.03.2021, 12:04 »
Wątpię, wydaje się być postępowym człowiekiem, może właśnie zrobi porządek :) czas pokaże :)

Dla mnie działania obecnego ZG PZW to czysty PRL. Po pierwsze władze ZG PZW wciągnęły Wiadomości Wędkarskie w politykę. WW stało się tubą propagandową, miejscem ataków jednych na drugich. Poza tym jeżeli na profilu WW na youtubie atakuje się wyczyn ( "sport szuwarowo bagienny" ), podczas gdy reklamodawcy swoje oferty kierują głównie do ludzi ciągle zmieniających sprzęt, poszukujących nowych rozwiązań, jak i tych biorących udział w zawodach, to nie wróżę sukcesu w sprzedaży tego miesięcznika i pozyskiwaniu znacznej ilości hojnych reklamodawców.

Także patrząc po sprawozdaniu finansowym WW nie wróżę sukcesu tej gazecie. Szkoda, bo jest to kawał historii, tworzony już przed powstaniem PZW. I teraz patrząc po kondycji finansowej WW, coraz mniejszych nakładach z uwagi na coraz mniejsze zapotrzebowanie na czasopisma w dobie internetu, ale też i dziwne ruchy kadrowe, to co miałoby się zmienić w WW ?

Nie zmieni tego faktu również to, że na czele tego miesięcznika staje....jeden  z największych krytykantów dotychczasowych działań PZW. Ogólnie sytuacja wygląda tak, jakby jakiś desperat z PIS tuż przed wyborami zwrócił się do Tuska o start w wyborach z listy PIS, bo sondaże mu się nie zgadzają. Przepraszam za ten wtręt o polityce, ale cała ta sytuacja tylko z tym mi się kojarzy, oczywiście z całym szacunkiem do Pana Kolendowicza na którego artykułach się wychowałem oraz w stosunku do innych osób tworzących tam stricte wędkarskie artykuły :beer: 

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 650
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3491 dnia: 28.03.2021, 14:35 »
Jak da mnie to kolejne ocieplanie wizerunku. Kolendowicz raczej będzie bronił PZW przed opcją 'kiła', więc jest tu przydatny. Obecny zarząd ma coraz mniej argumentów i musi iść na takie rozwiązania, jestem pewny, że w innym przypadku tej posady by nie dostał. Tym bardziej pokazuje to ich słabość. Nowe wybory mogą oznaczać, że Wiadomości Wędkarskie zaliczą nowy start, pod nowym przywództwem. Wg mnie to dobrze :)
Lucjan

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3492 dnia: 28.03.2021, 15:03 »
Luk nie znudziło ci się w Anglii ;)...wracaj do Polski i startuj do zarządu głównego , podejrzewam ,że oni tu zarabiają albo kręcą dużo większe lody :P


Pozdrawiam Łukasz

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3493 dnia: 28.03.2021, 15:05 »
Jeśli Kolendowicz faktycznie zostanie redaktorem naczelnym "WW", to... :facepalm:
Jacek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3494 dnia: 28.03.2021, 15:08 »
Jeśli Kolendowicz faktycznie zostanie redaktorem naczelnym "WW", to... :facepalm:


No właśnie też mam podobne odczucia 🤨