Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800230 razy)

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1965 dnia: 07.02.2017, 19:33 »
Rafał. Sam wiesz,że takie opisowe kwiatki to u nas norma. Ja podzielam zdanie kolegów. Fajnie że sklep wprowadza własny opis. Nikt nie zmusza do zakupu. Miałem Daiwy 300% droższe, które miały się nijak do deklarowanych parametrów.

No właśnie ten kwiatek opisowy chciałem wyjaśnić :) Co autor miał na myśli, nie wiem, ale jako klient sklepu ( zadowolony ) jestem zainteresowany tą wędką. I fajnie że sklep informuje o takich rzeczach tylko zdziwiło mnie to że w moim odczuciu sprzęt z wadą znalazł się w ofercie i nie jest przeceniony. Możliwe że znajdą se klienci którzy podobnie pomyślą jak ja i zrezygnują z zakupu. Natomiast jeśli ów opis tyczy się komfortu zarzutu to zwracam honor i nie było tematu :)
To samo mogło by się tyczyć 90% feederów daiwy np Tournament 4.2/165g  a mi się wydaje że on ledwo 120g ma :D  O to samo chodziło drapieżnikom. Bo takim tokiem rozumowania ,musieli byśmy do UOKiK większość sklepów i producentów podać że wciskają nam towar wadliwy.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 860
  • Reputacja: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1966 dnia: 07.02.2017, 19:43 »
Rafał. Sam wiesz,że takie opisowe kwiatki to u nas norma. Ja podzielam zdanie kolegów. Fajnie że sklep wprowadza własny opis. Nikt nie zmusza do zakupu. Miałem Daiwy 300% droższe, które miały się nijak do deklarowanych parametrów.

No właśnie ten kwiatek opisowy chciałem wyjaśnić :) Co autor miał na myśli, nie wiem, ale jako klient sklepu ( zadowolony ) jestem zainteresowany tą wędką. I fajnie że sklep informuje o takich rzeczach tylko zdziwiło mnie to że w moim odczuciu sprzęt z wadą znalazł się w ofercie i nie jest przeceniony. Możliwe że znajdą se klienci którzy podobnie pomyślą jak ja i zrezygnują z zakupu. Natomiast jeśli ów opis tyczy się komfortu zarzutu to zwracam honor i nie było tematu :)
To samo mogło by się tyczyć 90% feederów daiwy np Tournament 4.2/165g  a mi się wydaje że on ledwo 120g ma :D  O to samo chodziło drapieżnikom. Bo takim tokiem rozumowania ,musieli byśmy do UOKiK większość sklepów i producentów podać że wciskają nam towar wadliwy.

Od niedawna robię zakupy w tym sklepie, więc nie znam ich zwyczajów. Ciekawa sprawa, bo może się jeszcze głośno zrobić o tym kija skoro to najnowsza propozycja do methody od mikado. To trzeba będzie dołożyć do ultraviolet :P

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1967 dnia: 07.02.2017, 20:01 »
Również uważam, że Drapieżcom należą się spore brawa za takie uwagi. Raczej nie do nich należy kierować swoje roszczenia a do producenta, który źle sprzęt skatalogował czy też zbyt przecenił jego walory :-\
Ich wyższe ceny są w pełni akceptowalne za jakość obsługi i pomoc w każdej sprawie, na dodatek odpowiadają na każde pytania i zachcianki ;)

Większość sprzedawców internetowych działa na zasadzie kopiuj/ wklej z katalogu, nawet własnych zdjęć im się nie chce zrobić. A co jest w katalogach? Zgroza! Nie wiem do końca jak z wędkami, ale w kołowrotkach jest niezły burdel :P
Zresztą sklepy stacjonarne wiele lepsze nie są, jak już się dopytujesz to i tak z katalogu zaczną cytować.
Ostatecznie "zachęcają" do zakupu jakiegoś szajsu Kongera hasłami: "panie, w tydzień już 10 tych młynków sprzedałem", "kolega już 3 lata go katuje pod suma na Rybniku" , "jeszcze nie było reklamacji", "klienci są zadowoleni" ....

A rybka na to... niemożliwe! ... :facepalm:
Czesiek

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1968 dnia: 07.02.2017, 20:48 »
 Od dziś Istnieje konto PREMIUM +  -9%rabatu. Po przekroczeniu 4000zł za łączne zakupy  otrzymuje się PREMIUM + :) Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego konta :) :)
Piotr

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1969 dnia: 07.02.2017, 20:49 »
Istnieje już dość długo :)
Pozdrawiam
Mirek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1970 dnia: 07.02.2017, 20:49 »
Tacka Preston zamówiona, a co, jak zacząć zakupy, to z przytupem  :P
Krzysztof

Offline Piotr T

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 407
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chałupki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1971 dnia: 07.02.2017, 20:50 »
Ja zauważyłem dzisiaj :)
Piotr

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1972 dnia: 07.02.2017, 20:50 »
Ja jeszcze nawet zwykłego premium nie mam :D brakuje mi jeszcze ~200 zł :-\
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 860
  • Reputacja: 150
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1973 dnia: 08.02.2017, 10:52 »
Brawo drapieżnik za uzupełnienie dokładnej informacji (IDEALNA WĘDKA NAWET DO 20g KOSZYKÓW, NASZY ZDANIEM C.W. WYNOSI MAX 80g - PRZY WIĘKSZYM OBCIĄŻENIU MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY Z CELNYM ZARZUCANIEM ZESTAWU ) na temat poruszonego przeze mnie wczoraj zagadnienia z C.W. wędki Mikado X-plode :)

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1974 dnia: 08.02.2017, 14:36 »
Ja już mam to Premium Plus


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1975 dnia: 08.02.2017, 14:40 »
Brawo drapieżnik za uzupełnienie dokładnej informacji (IDEALNA WĘDKA NAWET DO 20g KOSZYKÓW, NASZY ZDANIEM C.W. WYNOSI MAX 80g - PRZY WIĘKSZYM OBCIĄŻENIU MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY Z CELNYM ZARZUCANIEM ZESTAWU ) na temat poruszonego przeze mnie wczoraj zagadnienia z C.W. wędki mikado x-plode :)

Niby fajnie, ale gratisu to już raczej nie szukaj, otwierając paczkę nadaną do Ciebie przez ten sklep ;)
Jacek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1976 dnia: 08.02.2017, 14:56 »
Brawo drapieżnik za uzupełnienie dokładnej informacji (IDEALNA WĘDKA NAWET DO 20g KOSZYKÓW, NASZY ZDANIEM C.W. WYNOSI MAX 80g - PRZY WIĘKSZYM OBCIĄŻENIU MOGĄ WYSTĄPIĆ PROBLEMY Z CELNYM ZARZUCANIEM ZESTAWU ) na temat poruszonego przeze mnie wczoraj zagadnienia z C.W. wędki mikado x-plode :)

Niby fajnie, ale gratisu to już raczej nie szukaj, otwierając paczkę nadaną do Ciebie przez ten sklep ;)

Haha już zapisany jesteś na Black list :P
Krzysztof

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1977 dnia: 08.02.2017, 15:01 »
Ale o co kaman??? skoro zdaniem drapieżników kij ma cw 80g a koszyczek 20g to 60g zanęty w niego wchodzi????????????? ten opis jakiś czarodziejski jest.
Kij ma większe CW, a zdaniem Drapieżnika jest zawyżone stąd ich opis. Chcą żeby Klient nie był zaskoczony.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1978 dnia: 08.02.2017, 15:04 »
Nie to rozumiem że ich zdaniem CW jest 80g to jest jasne, ale skąd ten koszyczek 20g?
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #1979 dnia: 08.02.2017, 15:06 »
Ich zdaniem max 80 g ale dobrzęk radzą sobie również z koszyka mi 20 g.
Pozdrawiam
Mirek