Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800248 razy)

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4500 dnia: 09.12.2021, 22:08 »
Ostatnio wysyłałem w sztywnej tubie, którą spakowałem dodatkowo w karton uformowany w prostopadłościan, przez co koszt wysyłki był dużo niższy niż w samej tubie. Z furgonetką nigdy nie miałem problemów ale może zaczęli cwaniakować
Odsyłam właśnie nieudany zakup do D. Furgonetką. Długość powyżej 150cm to w DPD 2x tyle niż poniżej 150 cm. Karton prostokątny. Prawie 40 Zł. Znacie tańsze opcje wysyłki?
Czy wchodzi Ci kod paczka8pn62 i obniża koszty wysyłki?
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 011
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4501 dnia: 09.12.2021, 22:12 »
Przestrzegałem przed Furgonetką bo kupujesz i płacisz za przesyłkę a później przysyłają ci korektę faktury i ponaglenia o dopłatę , to oszuści. Mi tak z 20-paru zł zrobiło się ponad 60 zł także warto przemyśleć temat. Wykręcić się od tego nie da , trąbi o tym cały internet i mój przypadek nie był jakiś odosobniony.
Dlaczego oszuści?
W regulaminie wszystko jest opisane.
Prędzej ludzie nie potrafiący czytać to idioci.
Sam nie korzystam z Furgonetki dla wysyłek powyżej 150cm i dla kształtów innych niż prostopadłościany bo się nie opłaca ale nazywać to oszustwem to zwykła głupota.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4502 dnia: 09.12.2021, 22:13 »
Przestrzegałem przed Furgonetką bo kupujesz i płacisz za przesyłkę a później przysyłają ci korektę faktury i ponaglenia o dopłatę , to oszuści. Mi tak z 20-paru zł zrobiło się ponad 60 zł także warto przemyśleć temat. Wykręcić się od tego nie da , trąbi o tym cały internet i mój przypadek nie był jakiś odosobniony.
Jeśli nadales przesyłkę nie zgodnie z jej gabarytami i na sortowni to wyłapali, wtedy musisz dopłacić. Ja wysyłam zawsze przez furgonetkę i nigdy żadnej dopłaty robić nie musiałem.
Wysyłałem opony które zapakowałem zgodnie ze zdjęciami i instrukcją furgonetki.
Poczytaj sobie w google ile ludzie mają problemów z tą firmą , ona żyje z tego ,że robi ludzi w balona szczególnie przy nadgabarytach. Taka to magia cen Furgonetki.


Pozdrawiam Łukasz

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4503 dnia: 09.12.2021, 22:16 »
Ceny są wszędzie podobne, furgonetka nie jest tańsza od innych tego typu stron.

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 011
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4504 dnia: 09.12.2021, 22:21 »
Ceny są wszędzie podobne, furgonetka nie jest tańsza od innych tego typu stron.
Zgadzam się :thumbup:
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4505 dnia: 09.12.2021, 22:25 »
Swego czasu sporo wysyłałem i nigdy więcej przez tą złodziejską firmę ,  jednak jeśli komuś nie przeszkadzają wezwania o dopłatę, na okrągłą sumkę, po kilku miesiącach to proszę bardzo ;)


Pozdrawiam Łukasz

Offline LUKAPIO

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 38
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4506 dnia: 09.12.2021, 22:27 »
Pochwała dla Drapieżnika za profesjonalizm i szybką reakcję. Zamówiłem na black friday ramię Flagman Armadale Medium. Niestety przyszło z pęknięciem na łączniku. Wysłałem maila i otrzymałem natychmiast odpowiedź z dwoma opcjami do wyboru - wysłanie ramienia i zwrot pieniędzy lub wymiana ramienia na inne (bo z powodu braków w magazynie nie mogli mi wymienić na takie samo). Wybrałem opcję wymiany na inne. Wziąłem tańsze ramię Prestona, a za pozostałą kwotę jaka została dobrałem sobie inne produkty, ktore zostały policzone z promocją BF :) Po weekendzie przyjeżdża kurier,  od razu dostarcza nowe produkty i zabiera uszkodzone ramię :)
Profil na Instagramie: lukapio_fishing
Profil na Facebooku: Lukapio Fishing

Online Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4507 dnia: 09.12.2021, 23:25 »
A jeśli nie Furgonetka to co?
Łap maila.
Drożej, niż na Furgonetce przy długoścu 165 cm
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4508 dnia: 09.12.2021, 23:45 »
Wyślij furgonetką jako standardowa paczka z odbiorem przez kuriera. Kurier nie sprawdza czy jest nadana jako gabaryt a na sortowni nikt na to nie ma czasu. Wiele razy odbierałem paczki po 25-30kg nadane jako najniższa waga. Tylko, że w razie próby reklamacji raczej jesteś na straconej pozycji.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4509 dnia: 09.12.2021, 23:53 »
Zgadza się kurier przy odbiorze ma gdzieś co i jak zapakowane ,to potwierdzam w 100 %, ale co do sortowni wszystko jest dokładnie sprawdzane i mierzone i o ile zamawiasz przez stronę kuriera to jeszcze coś tam może przejść . W przypadku Furgonetki, gdzie ma ona wykupione najtańsze pakiety nic nie przechodzi i każda najmniejsza odchyłka od wytycznych pakowania czy gabarytu skutkuje słoną dopłatą. 


Pozdrawiam Łukasz

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4510 dnia: 10.12.2021, 00:31 »
Nie ma żadnego znaczenia gdzie paczkę nadajesz...zdarzyło mi się wysłać parę razy gabaryt jako zwykłą paczkę i nie było żadnych problemów. Uczepiłeś się tej furgonetki...a pewnie najzwyczajniej miałeś pecha. Nie wiem jak to sobie wyobrażasz żeby każda paczka była sprawdzana pod kątem jej prawidłowego gabaryty.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4511 dnia: 10.12.2021, 00:35 »
No tak uczepiłem się, pewnie tak jak tysiące innych osób z opinii google ;) powodzenia z wysyłką.


Pozdrawiam Łukasz

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4512 dnia: 10.12.2021, 06:08 »
Wiele razy wysyłałem poprzez furgonetkę i tylko raz, agregat prądotwórczy, dostałem fakturę na dopłatę.
Przewidując ewentualne problemy porobiłem wcześniej zdjęcia z wymiarowania i ważenia przesyłki.
W reklamacji wszystko im wysłałem i fakturę cofnęli.
No ale gdybym nie miał dodatkowej dokumentacji...
Tak więc jest coś na rzeczy z nie do końca przejrzystymi zagraniami tego brokera.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 248
  • Reputacja: 896
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4513 dnia: 10.12.2021, 07:02 »
Oki Panowie...
A jak zapatrujecie się na temat kupowania rzeczy "aby sobie dotknąć" np. wędki lub kołowrotka i odsyłania go z powrotem do sklepu. Wiadomo prawo , ale są sklepy które mają zasadę proszę wykonywać przemyslane zakupy zwotów nie uznajemy.
Czemu to pisze otórz moje kołowrotki były w serwisie, od nowości patrz dwa lata nikt w nich nie grzebałem. A tu od serwismena - z tego co wiem jednego z najpopularniejszych w w pl info. Dwa nominały jeden otwierany.
Po dłuższej rozmowie okazuje się że poro dostaje kołowrotków niby nowych a nie nowych. Tu se pan KAzek kupi pokręci - rozkręci i odeśle do sklepu.
A już ciary mi przechodzą gdy pomyśle o kijach - sytuacje w transporcie są różne... Kupuje sobie nowy kijek i jeb...
Polski handel.
Maciek

Offline demios

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4514 dnia: 10.12.2021, 07:31 »
Ostatnio kupiłem sztycę teleskopową w Feedersklepie, po oględzinach, rysy na łączeniu 1 i 2 składu. Skrobnąłem do nich maila plus foto. Sklep zarzekał się że towar nieużywany ale oczywiście mogę zwrócić. Machnąłem ręka bo sztyca kupiona w dobrej cenie, poza tym to nie lakier nowego Ferrari.