Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 09:41 »
Mam to :D
Problem z tym taki, że trzeba pod spodem mieć jeszcze jakieś ubranie, inaczej w wielu miejscach siatka przywiera do ciała i przez nią gryzą. A że ubieramy to przeważnie w upały, to się robi naprawdę za gorąco.
Do tego jak się zasłoni twarz, to o zmroku trochę gówno zaczyna być widać i to strasznie wkurza.
23
Sprzęt / Odp: Feeder Arm - jaki?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomek1988 dnia Dzisiaj o 09:14 »
Cześć, szukam feeder arma na Wisłę do podnóżka cuzo quantum a, że w tym temacie jestem zielony to może ktoś podpowie co kupić?

Pozdrawiam
Tomek.
24
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 08:57 »
Teoria jest taka, że sam deet szybko wyparowuje. To nie jest tak, że im go więcej, tym lepiej.
Ultrathon to środek stworzony dla US Army na tropiki. Mnie się sprawdza, choć staram się jak najrzadziej używać, bo to nieprzyjemne jest po prostu.
25
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Papi_feeder dnia Dzisiaj o 08:28 »
U mnie mugga 50 dawała radę. Tyle że przy lekkim spoceniu może dostać się do oczu z to miłe nie jest.
26
Spławik / Odp: Wszystko o przepływance
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 08:23 »
27
Sprzęt / Method Feeder (Robinson TX3 Vs Daiwa N’zon) + młynek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez HappyBlancik dnia Dzisiaj o 01:07 »
Cześć!
Niedługo trzeba będzie zaaktualizować nieco sprzęt do metody, mianowicie dwie wędki (3.30 oraz 3,60) jak i kołowrotki do nich.

W oko wpadł mi feeder od Robinsona z serii TX3 bądź pewnie wielu znana Daiwa N’Zon.

Mamy tu użytkowników owych wędek?
Wędkuje tylko i wyłącznie małe i średnie ryby na PZW, także holowanie karpii to nie dla mnie, dlatego szukam smukłych i lekkich kijków, celuję w celność i systematyczność rzutów podajnikami 20-35 gram.
Jaki mógłbym dokupić do nich młynek?
28
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Norbas dnia 18.05.2024, 23:13 »
Olejek podobno niewiele o ile w ogóle pomaga , tak usłyszałem od znajomego.
Ultrathon - nie znam , deet30 więc poza tym że słabszy od niedziałającej muggi ma jakieś dodatkowe właściwości ?
Używasz na meszki czy to tylko propozycja przetestowania? :)
Swoją drogą może wiecie kiedy te meszki przestają fruwać?
Dwa dni temu nie było. Dziś po prostu musiałem brać nogi za pas mimo muggi i ciekaw jestem kiedy to cholerstwo kończy kadencję :-)
29
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mario8 dnia 18.05.2024, 22:49 »
Zobacz Ultrathon 🙂
30
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Komary - jak nie dać się pokąsać
« Ostatnia wiadomość wysłana przez brendas dnia 18.05.2024, 22:45 »
Nie używałem, ale słyszałem, że olejek waniliowy może pomóc.
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10