Autor Wątek: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska  (Przeczytany 77727 razy)

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #60 dnia: 20.02.2020, 18:08 »
Mario Barcy nie cierpię, a z Napoli będą mieli problemy, ta ekipa najlepiej gra z mocniejszymi, także całym sercem za Napoli O:)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 939
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #61 dnia: 20.02.2020, 18:20 »
Każdy ma wolność kibicowania komu chce, ja nie mam żadnego klubu, którego nie lubię ;)
Choć kasa szejków czy ruskich mało mi się podoba.

A Napoli łatwym rywalem nie jest, tu się zgadzamy. Przy Barcy w aktualnej formie, daję szanse 50 : 50.

ps: Ajax też bardzo lubię od dawien dawna ;)
;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 721
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #62 dnia: 21.02.2020, 07:58 »
Barca ma poważny problem, bo w ich szatnie się 'dzieje'. Jeżeli Messi ma problemy z klubem, to nie jest to dobry znak. Mogą mieć problemy w tym sezonie ze zdobywaniem trofeów.

A dzisiaj gra Bayern! :bravo: :bravo: :bravo: Robercik powinien szaleć w ataku, oby ukąsił Paderbornowców solidnie 8)
Lucjan

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 263
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #63 dnia: 21.02.2020, 14:47 »
Tymczasem w Hiszpanii, Barcelona w obliczu kontuzji Suareza i Dembele zwróciła się do władz ligi o zgodę na transfer napastnika poza okienkiem transferowym. Te przypominam zamknęło się 1 lutego. Zgodę otrzymali, i ściągnęli napastnika Leganes w osobie Martina Braithwaite. Wpłacili klauzulę i zespół walczący o utrzymanie w Primera division nie miał nic do gadania. Mało tego, terez to oni zostali na lodzie, nie mogąc nikogo kupić w miejsce Dunczyka...

Przypomnę tylko, że w Barcelonie zdrowi są Messi i Grizmann a więc nominalni napastnicy. Dla mnie to spory skandal, a co wy sądzicie?
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline pejcz

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarski komandos-popierduła
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #64 dnia: 21.02.2020, 14:55 »
No słabo to wygląda, znowu wychodzi na to, że "duży może więcej". Dodatkowo dziwi mnie, że nie szukają zastępstwa w La Masii, na pewno mają tam jakieś diamenty.
Piotr

Machaj wędą, ryby będą!

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 939
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #65 dnia: 21.02.2020, 16:37 »
Zgodnie z przepisami La Ligi.
;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 721
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #66 dnia: 21.02.2020, 19:17 »
Tymczasem w Hiszpanii, Barcelona w obliczu kontuzji Suareza i Dembele zwróciła się do władz ligi o zgodę na transfer napastnika poza okienkiem transferowym. Te przypominam zamknęło się 1 lutego. Zgodę otrzymali, i ściągnęli napastnika Leganes w osobie Martina Braithwaite. Wpłacili klauzulę i zespół walczący o utrzymanie w Primera division nie miał nic do gadania. Mało tego, terez to oni zostali na lodzie, nie mogąc nikogo kupić w miejsce Dunczyka...

Przypomnę tylko, że w Barcelonie zdrowi są Messi i Grizmann a więc nominalni napastnicy. Dla mnie to spory skandal, a co wy sądzicie?

Wał jak cholera... :o
Lucjan

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 263
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #67 dnia: 21.02.2020, 21:08 »
Przepisy przepisami, ale to chyba pierwszy taki przypadek w La Liga by ktoś dostał zgodę na taki transfer. Co ma teraz powiedzieć ten "okradziony"? Co ich interesuje kłopot Barcy jak sami mają nóż na gardle, i jeszcze im są podcinane skrzydła...

Każdy z czołowych zespołów świata, a już na pewno te ze ścisłego topu, są świadome że nie da się mieć kilku rasowych napastników bo każdy chce grać... A takie rzeczy jak w Barcelonie czasem się zdarzają... Czy dziś taki Tottenham w obliczu kontuzji Kane, i Sona ma kogo wystawić do ataku? Nie bardzo, i musi tam grać udawany napastnik w postaci Lucasa Moury.

To ryzyko wliczone w koszty tej gry, nie można faworyzować tych lepszych, w tak absurdalny sposób. To kradzież w biały dzień. Okienko jest od transferów, jedyny wyjątek w takiej sytuacji to zakontraktować kogoś kto jest wolnym agentem na rynku, chodź mówię, nie Barca pierwsza i nie ostatnia z kontuzjami, a inni mają nawet gorzej... Jak Koguty...
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #68 dnia: 21.02.2020, 21:53 »
Tyle tylko że w Hiszpanii do wielu lat jest Real i Barca, a potem długo, długo nic. Są faworyzowani na każdym kroku i wolno im o wiele więcej niż reszcie. Smutne i mega niesprawiedliwe, ale tam już od dawna liczy się tylko kasa.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 939
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #69 dnia: 21.02.2020, 22:55 »
Co ma teraz powiedzieć ten "okradziony"?   

1. zapłacili klauzulę odstępu, transfer zgodny z przepisami LaLiga, zawodnik chciał przejść do FCB - to było zgodne z prawem
2. czy to sprawiedliwe? każdy może mieć swoje zdanie, ja nie komentuję, natomiast jak w footbolu (a w życiu podobnie), kto lubi FCB - będzie raczej za, kto nie lubi będzie prawie na pewno przeciw
3. prawo i a sprawiedliwość ...
4. okradziony, wał, skandal ----> całe pl ...
;)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 721
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #70 dnia: 22.02.2020, 10:36 »
Paderborn sprawił Bayernowi wiele problemów. Mam szacunek dla tej drużyny i ich trenera, za to, że z takimi zawodnikami (ich cena to łącznie 45 milionów euro!) gra taki świetny futbol. Może mają ostatnie miejsce w lidze, ale grają pięknie. Ciekawi mnie jak wypadliby w polskiej ekstraklasie. Mam wrażenie, że byliby w pierwszej trójce 8)

Lewandowski ładnie się pokazał znowu, jego dwie bramki dały Bayernowi wygraną, zwłaszcza ta ostatnia była na wagę złota. Gnabry pięknie tu się zgrał z polskim napastnikiem, asystując mu i strzelając pierwszą bramkę. Nie sądzę, jednak, że nasz kapitan biało-czerwonych pobije rekord Gerda Mullera. prawdopodobnie zabraknie mu kilka bramek.

Teraz zobaczymy jak zagra Lipsk i Dortmund. Byki mogą mieć problem, bo grali w środę w LM... Lot samolotem, raptem dwa dni odpoczynku, to mało. Do tego Schalke gra dobrze i u siebie będzie chciała wygrać. Możliwy jest podział punktów. Gra też dzisiaj Hertha z FC Koeln. Mam nadzieję, że Piątek się wreszcie przełamie a zespół zacznie grać na niego, tak jak Bayern na Lewandowskiego.

A dzisiaj jest też wiele emocji w Premiership :) Bo Chelsea gra z Tottenhamem, zaś Leicester z Man City. Ależ uczta! Jeden dzień i tyle meczyków...

Nie wiem jak u Was, ale ja korzystam z telewizji satelitarnej Polbox TV. U nich jest opcja oglądania meczy lub filmów do kilku tygodni wstecz. Więc można oglądać jeden mecz po drugim. Tylko czasu nie starczy :) Do tego Fury się tłucze dziś z Wilderem, emocji więc nie zabraknie. Kolejny huragan i powodzie i tak nie pozwalają łowić ryb. W UK wiele komercji jest zamkniętych, bo wylały, tak tu jest ciężko. Więc można się nasycić futbolem i boksem :)
Lucjan

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #71 dnia: 22.02.2020, 10:51 »
Zgadzam się Luk :beer:, Padeborn gra fajną i ciekawą piłkę ,niestety jako beniaminek będą walczyć o utrzymanie, aczkolwiek trener robi tam super robotę i gdyby mieli większe zaplecze finansowe, utrzymanie byłoby łatwiejsze a tak pewnie będzie spadek .Co do La liga to Kordi ma rację,Barca i Real są faworyzowane ,nie jest to sprawiedliwe ,kilka lat temu był nawet protest przeciwko temu innych klubów ,no ale widocznie mało to pomogło :facepalm:

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 691
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #72 dnia: 22.02.2020, 16:11 »
Nie wiem czy Hetta gra na Piątka czy nie, ale widzę wynik :facepalm:
Moim zdaniem popełnili błąd z Piątkiem bo on nie jest wart takich pieniędzy.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #73 dnia: 22.02.2020, 16:44 »
Piątek musi się odbudować,albo przepadnie nawet w Hercie ,ogólnie ekipa gra słabo ,zmiana trenera też swoje robi,ciężkie chwile dla berlińczyków ;)

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 939
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Bundesliga, liga angielska, hiszpańska i włoska
« Odpowiedź #74 dnia: 22.02.2020, 16:51 »
Ano Hercie nie idzie i Piątkowi też, racja :(
;)