Autor Wątek: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA  (Przeczytany 9403 razy)

Offline JURI

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 2
Witam, zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety potrzebnej do napisania pracy magisterskiej.

Ankieta dotyczy BLOGÓW KULINARNYCH.

Z góry dziękuję za wszystkie wypełnienia!

http://moje-ankiety.pl/respond-76094.html

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #1 dnia: 29.04.2015, 17:21 »
Nie wierz nigdy w ankiety bo one klamia a mgr przed nazwiskiem niczego nie zmieni :P

Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 232
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #2 dnia: 29.04.2015, 17:32 »
Może by wypadało podac cel tej ankiety imewentualnie temat pracy magisterskiej
Maciek

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #3 dnia: 29.04.2015, 19:12 »
Juri czy Ty studiujesz żywienie?
Zbyszek

river

  • Gość
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #4 dnia: 29.04.2015, 19:20 »
Nie wierz nigdy w ankiety bo one klamia a mgr przed nazwiskiem niczego nie zmieni :P

W sumie nic ważnego czasem tylko umożliwi awans w pracy bo na pewnych stanowiskach bez tytułu się nie obejdzie w niektórych firmach :)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #5 dnia: 29.04.2015, 23:48 »
Wypełniłem :)
Pozdrawiam
Mateusz

Offline MG-42

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #6 dnia: 30.04.2015, 00:25 »
Ankieta źle ułożona, nie przewidziała osób, które w ogóle nie korzystają z blogów kulinarnych, poza tym nie ma stanu cywilnego wolny/ wolna tylko panna, kawaler itd. Mimo to wypełniłem :)
Pozdrawiam Marek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #7 dnia: 30.04.2015, 00:27 »
Tez wypełniłem, chociaż taka osoba jak ja się nie nadaje. Wszystko na 'nie', choć nie było czasami takiej opcji. Wyszło, że czasami czytam takie blogi. :D

Możemy zakrzywić wyniki... :)
Lucjan

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #8 dnia: 30.04.2015, 09:11 »
Nie wierz nigdy w ankiety bo one klamia a mgr przed nazwiskiem niczego nie zmieni :P

Jeśli ktoś chce być operatorem koparki, mechanikiem samochodowym, kucharzem, robotnikiem itd., to rzeczywiście nic nie zmieni (z pełnym szacunkiem do tych zawodów). Nie jestem pewien tylko, czy mamy aż tak duże zapotrzebowanie na mechaników. Zresztą te samochody przecież musi ktoś projektować, budową zarządzać, badania żywności prowadzić. Bez dyplomu wyższej uczelni? Wole nie.

W takim kraju żyjemy, gdzie profesor akademicki jest niedojdą i frajerem, bo nie umie zmienić oleju w aucie i nie położy kafelków w łazience.

No i jeszcze lekarze. Też niepotrzebni. Leczmy się u znachorów. Mateo, wiesz co możesz zrobić z dyplomami :D
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #9 dnia: 30.04.2015, 09:17 »
Nie wierz nigdy w ankiety bo one klamia a mgr przed nazwiskiem niczego nie zmieni :P

Jeśli ktoś chce być operatorem koparki, mechanikiem samochodowym, kucharzem, robotnikiem itd., to rzeczywiście nic nie zmieni (z pełnym szacunkiem do tych zawodów). Nie jestem pewien tylko, czy mamy aż tak duże zapotrzebowanie na mechaników. Zresztą te samochody przecież musi ktoś projektować, budową zarządzać, badania żywności prowadzić. Bez dyplomu wyższej uczelni? Wole nie.

W takim kraju żyjemy, gdzie profesor akademicki jest niedojdą i frajerem, bo nie umie zmienić oleju w aucie i nie położy kafelków w łazience.

No i jeszcze lekarze. Też niepotrzebni. Leczmy się u znachorów. Mateo, wiesz co możesz zrobić z dyplomami :D

 :thumbup:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #10 dnia: 30.04.2015, 11:42 »
Nie przesadzaj Bigdom.

Profesor akademicki ma już dostatnie życie (i słusznie), te czasy juz bezpowrotnie minęły, zaś mechanik z 'boga' stał się zwykłym człowiekiem. Powoli produkcja 'magistrów' sie kończy, coraz więcej osób patrzy już co mu da dany zawód, nie ma już ślepej pogoni za samym tytułem, po którym się jest magazynierem :D
Lucjan

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #11 dnia: 30.04.2015, 12:12 »
magazynierem :D
Pozwolę się zgodzić w 100%
 Znam niestety wielu  :(
Robert

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #12 dnia: 30.04.2015, 13:01 »
Nie wierz nigdy w ankiety bo one klamia a mgr przed nazwiskiem niczego nie zmieni :P

Jeśli ktoś chce być operatorem koparki, mechanikiem samochodowym, kucharzem, robotnikiem itd., to rzeczywiście nic nie zmieni (z pełnym szacunkiem do tych zawodów). Nie jestem pewien tylko, czy mamy aż tak duże zapotrzebowanie na mechaników. Zresztą te samochody przecież musi ktoś projektować, budową zarządzać, badania żywności prowadzić. Bez dyplomu wyższej uczelni? Wole nie.


No i jeszcze lekarze. Też niepotrzebni. Leczmy się u znachorów. Mateo, wiesz co możesz zrobić z dyplomami :D

Motorem napedowym gospodarki jest zwykly robotnik, ktory wytwarza dobra a nie Pan w garniturze, ktory chce sie tylko opierd...
Nie zapominajmy o tym! ;)

Teraz wiekszosc ludzi po mgr nie wie co ze soba zrobic.

Cytuj
W takim kraju żyjemy, gdzie profesor akademicki jest niedojdą i frajerem, bo nie umie zmienić oleju w aucie i nie położy kafelków w łazience.
Wiec i z projektowaniem samochodow bedzie mial problem bo zeby zaprojektowac korek do paliwa trzeba wiedziec na jakiej zasadzie on dziala ;) 
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #13 dnia: 30.04.2015, 13:50 »
Motorem napedowym gospodarki jest zwykly robotnik, ktory wytwarza dobra a nie Pan w garniturze, ktory chce sie tylko opierd...
Nie zapominajmy o tym! ;)

Ten Pan w garniturze ma jeden z wyższych wskaźników samobójstw. Sporo mu tak dobrze, to po co targać się na swoje życie?

Cytuj
W takim kraju żyjemy, gdzie profesor akademicki jest niedojdą i frajerem, bo nie umie zmienić oleju w aucie i nie położy kafelków w łazience.
Cytuj
Wiec i z projektowaniem samochodow bedzie mial problem bo zeby zaprojektowac korek do paliwa trzeba wiedziec na jakiej zasadzie on dziala ;)

Nie muszę być pompiarzem na stacji paliw, by zaprojektować korek do paliwa. Wręcz przeciwnie. To konstruktor wymyśla rzecz, którą potem robotnik używa. Wyobrażasz sobie przypadek, by operator koparki konstruował sprzęt bez wiedzy inżynierskiej?
Dziś byłem z wizytą na budowie i jak usłyszałem teksty takich, co to się na życiu znają, to nie wiedziałem, śmiać się, czy płakać. To, że ktoś umie trzymać łopatę, to nie znaczy, że zna się na wykopach budowlanych. Wierz mi.
Nawet najlepszy mistrz F1 jest zwykłym idiotą przy Rossie Brawnie(zapalony wędkarz BTW). Idąc Twoją logiką powinno być odwrotnie.

Edit:
W ogóle to co ma wykształcenie do bycia Panem?? Jaki to ma związek? Czyli ja, jako osoba po studiach mam kazać, by sie do mnie odnoszono, jak do Pana? Czy to oznacza, że mam traktować z góry tych mniej wykształconych? Nie wydaje mnie się.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

river

  • Gość
Odp: Ankieta do pracy magisterskiej - BLOGOSFERA KULINARNA
« Odpowiedź #14 dnia: 30.04.2015, 14:00 »

Motorem napedowym gospodarki jest zwykly robotnik, ktory wytwarza dobra a nie Pan w garniturze, ktory chce sie tylko opierd...
Nie zapominajmy o tym! ;)
Cytuj




Ja myślę że w każdym środowisku jest ktoś kto chce się opierdalać i robotnik i ten w garniturze już nie przesadzajmy...
Nie układajmy teorii pod siebie...