Autor Wątek: Rynek - nowości sprzętowe  (Przeczytany 969931 razy)

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 016
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1440 dnia: 02.03.2018, 19:17 »


coś czuje że te zanęty będą konkret :o

Offline deST

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Reputacja: 45
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1441 dnia: 02.03.2018, 19:30 »
Nowości od SONU o których pisał Drapieżnik
http://www.m6tackle.com/nowosci.html/kategoria=22,23,20,24,67,50/producent=53

Pozazdrościli trochę Ringres-om :) .Dużo tej pomarańczowej czekolady.

Ryba1987

  • Gość
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1442 dnia: 03.03.2018, 16:38 »
MethodMania żyje

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/methodmania-pellet-i-method-mix-pellet-zanetowy-oraz-gotowy-mix-900g/28168-methodmania-pellet-pinky-boy-4mm.html

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/methodmania-pellet-i-method-mix-pellet-zanetowy-oraz-gotowy-mix-900g/28169-methodmania-pellet-green-ghost-2mm.html

Katalog 2018: https://issuu.com/methodmania/docs/method_mania_2018_6fdac465613880



Jestem cholernie ciekaw jak to "pracuje", podejrzewam że podczas kontaktu z wodą pellet zaczyna smużyć, no ale to jest pellet pod metodę więc podczas przygotowywania go straci sporo środka barwiącego i w sumie to pod wodą nie będzie smużył jak wrzucony do wody tylko jak wyprany..
Chyba że należy go jakimiś olejami/jajkami/boosterami rozrabiać.. ewentualnie stosować jak lave w proszku - posypujemy niewielką ilość do foremki i "sklejamy" tuż przed zarzutem (?) ..
Ktoś coś ? Jakieś pomysły ? Myślałem kiedyś o takim rozwiązaniu i kupieniu pelletów które właśnie tak pracują z firmy discharge baits ale po obejrzeniu filmiku z efektem smużenia nie wiem jak można go do metody zaadoptować, sytuacja jak z method manią..

EDIT - w drapieżniku już się pojawiły te nowości od sonu, teraz tylko czekać na zielony status "dodaj do koszyka" :P

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1443 dnia: 03.03.2018, 17:09 »
Mnie ciekawi jak sprawdzi się mix Sonu Chocolate Orange czy bedzie miał podobne właściwości (puchnięcie i skuteczność) do MMM czy też nie. Mam nadzieję, że stock szybko dojedzie z UK i będzie można potestować. Bardzo ładnie skopiowali wynalazek z Ringersa, aczkolwiek nie jestem pewien czy ten ciemny kolor będzie ułatwiał lokalizację na dnie przez rybki...
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Starkly

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 384
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1444 dnia: 03.03.2018, 18:02 »
MethodMania żyje

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/methodmania-pellet-i-method-mix-pellet-zanetowy-oraz-gotowy-mix-900g/28168-methodmania-pellet-pinky-boy-4mm.html

https://sklepdrapieznik.pl/sklep/methodmania-pellet-i-method-mix-pellet-zanetowy-oraz-gotowy-mix-900g/28169-methodmania-pellet-green-ghost-2mm.html

Katalog 2018: https://issuu.com/methodmania/docs/method_mania_2018_6fdac465613880



Jestem cholernie ciekaw jak to "pracuje", podejrzewam że podczas kontaktu z wodą pellet zaczyna smużyć, no ale to jest pellet pod metodę więc podczas przygotowywania go straci sporo środka barwiącego i w sumie to pod wodą nie będzie smużył jak wrzucony do wody tylko jak wyprany..
Chyba że należy go jakimiś olejami/jajkami/boosterami rozrabiać.. ewentualnie stosować jak lave w proszku - posypujemy niewielką ilość do foremki i "sklejamy" tuż przed zarzutem (?) ..
Ktoś coś ? Jakieś pomysły ? Myślałem kiedyś o takim rozwiązaniu i kupieniu pelletów które właśnie tak pracują z firmy discharge baits ale po obejrzeniu filmiku z efektem smużenia nie wiem jak można go do metody zaadoptować, sytuacja jak z method manią..

EDIT - w drapieżniku już się pojawiły te nowości od sonu, teraz tylko czekać na zielony status "dodaj do koszyka" :P

Może da się go przygotować w poniższy sposób, wtedy wszystko zostanie w środku.


Ja staram się tak przygotowywać pellet, dzięki temu nie wylewamy dobrych rzeczy w trawę.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1445 dnia: 03.03.2018, 18:18 »
Ja mam zrobiony woreczek z moskitiery. Wlewam do pojemnika wody, wrzucam woreczek z pelletem. Po odpowiednim czasie wyjmuję, a pozostałą wodą rozrabiam zanętę.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1446 dnia: 03.03.2018, 18:34 »
Orientuje się ktoś kiedy te nowości z Sonu i Method Manii pojawią się w Drapieżniku na stanie?
Czy mi się zdaje czy nowe miksy do metody Sonubaitsa mają zamykanie jak powyższy pellet MM?
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline fireblood

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Belgia
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1447 dnia: 03.03.2018, 19:06 »
Podobno za trzy tygodnie

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1448 dnia: 03.03.2018, 19:36 »
Orientuje się ktoś kiedy te nowości z Sonu i Method Manii pojawią się w drapieżniku na stanie?
Czy mi się zdaje czy nowe miksy do metody Sonubaitsa mają zamykanie jak powyższy pellet MM?
MethodMania, już jest w sprzedaży :)
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/methodmania-pellet-i-method-mix-pellet-zanetowy-oraz-gotowy-mix-900g/28170-methodmania-pellet-green-ghost-4mm.html
Robert

Offline JacekB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Reputacja: 29
  • Płeć: Mężczyzna
Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1449 dnia: 04.03.2018, 22:46 »
Gdzieś dziś mi się obiło o uszy, że Elektrostatyk wypuszcza nowe Cuzo f3. Czy ktokolwiek z Was słyszał o nowym krześle ze stajni Elektrostatyka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Majcher

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 332
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1450 dnia: 05.03.2018, 05:10 »
Gdzieś dziś mi się obiło o uszy że elektrostatyk wypuszcza nowe Cuzo f3. Czy ktokolwiek z was słyszał    O nowym krześle ze stajni elektrostatyka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak to prawda,ma wyjść nowe Cuzo. Seba z Wędkarstwo Francuskie będzie nagrywał film z firmy Elektrostatyk. Możesz sobie zobaczyć jak będzie już na YouTube.

Offline picq

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1451 dnia: 05.03.2018, 11:27 »
Gdzieś dziś mi się obiło o uszy że elektrostatyk wypuszcza nowe Cuzo f3. Czy ktokolwiek z was słyszał    O nowym krześle ze stajni elektrostatyka?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak to prawda,ma wyjść nowe Cuzo. Seba z Wędkarstwo Francuskie będzie nagrywał film z firmy Elektrostatyk. Możesz sobie zobaczyć jak będzie już na YouTube.

A ja miałem kupować na dniach cuzo... Orientuje się ktoś kiedy można się spodziewać fotela "w sklepach" ?
Piotr

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1452 dnia: 05.03.2018, 13:07 »
To wspaniała wiadomość, jestem bardzo ciekaw, jak wam się spodoba.
Robert

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1453 dnia: 05.03.2018, 13:11 »
Robert, Ty wiesz coś więcej o nim? :)

Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline picq

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rynek - nowości sprzętowe
« Odpowiedź #1454 dnia: 05.03.2018, 13:15 »
Ja postawię sprawę jasno :D sezon się powoli zaczyna, więc nie będę zwlekał z kupnem fotela długo, bo na czymś trzeba siedzieć :)
Więc fajnie by było wiedzieć, pytanie na ile osoby które coś wiedzą mogą się wypowiedzieć
Piotr