Autor Wątek: Sklep Duxonshop  (Przeczytany 35111 razy)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #165 dnia: 29.12.2018, 17:21 »
Zamiast poprawiać swoją reputacje i renomę takimi promocjami...  Robią, ale antyreklamę ;D
To samo pisałem rok temu...

Antyreklamę?? Niby dlaczego? Bo trzeba dłużej czekać na paczkę? Czy może co innego Panowie?? Pytam, bo mnie wszystko odpowiada. Kolejne zamówienie złożone i dziś, po 8 dniach paczka wysłana. Mało tego, wszystko co włożyłem do koszyka dostępne. Ceny rewelacja! Żeby nie być gołosłownym, np: dumbelsy Mainline w cenie 15 zł. Chce ktoś mieć je na drugi dzień - nie ma sprawy, wystarczy złożyć zamówienie w pewnym sklepie do godz. 14:00 zapłacić nie 15 lecz 35 zł i jutro są. Ja wolę poczekać dłużej, tym bardziej, że jest zima i zaoszczędzić sporo kasy. Poza tym trzeba brać pod uwagę, że na taką promocję, jaką robi Duxon rzuca się mnóstwo ludzi w całej Polsce. Stąd opóźnienia w realizacji. No ale jak to mówią cierpliwość jest cnotą, no więc sobie spokojnie czekam na trzecią paczkę od Duxona i daję im łapę w górę :thumbup: :beer:
Pozdrawiam Seba

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #166 dnia: 29.12.2018, 17:55 »
Chyba dosyć ludzi napisało o brakach towaru na stanie. Jak się coś zamawia to po to żeby ten towar otrzymać, a nie zastanawiać się czy jest dostępny.

Offline linus1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Błonie
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #167 dnia: 29.12.2018, 18:25 »
Ja też jestem zadowolony, czegoś tam nie było, poinformowano mnie telefonicznie, zaproponowano coś podobnego, i po 6 dniach paczka za pobraniem w domu.Też u mnie mają plus.

Offline Mario1988

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 549
  • Reputacja: 122
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niemożliwe nie istnieje
    • Galeria
    • Mapa forumowiczów SiG
  • Lokalizacja: Wałbrzych
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #168 dnia: 29.12.2018, 18:43 »
A ja wam opowiem inna historię, jaka spotkała mnie.
Zamówienie złożone, oczywiście z bananem na twarzy, bo zaoszczędzone sporo grosza. Była to sobota. Przelew zaksięgowany w poniedziałek, no i taka informacja pojawiła się na moim profilu. Mija dzień, mija drugi, po czym w środę otrzymuję telefon - niestety brak jednej z pozycji, którą zamawiałem (dla mnie najistotniejsza i właściwie do niej dobierałem resztę). Po rozmowie z uprzejmym Panem i szukaniu jakiegoś rozwiązania ustaliliśmy, że zamówienie anulujemy i zwrot kasy. Minął tydzień, a kasy jak nie było tak nie ma. Status na stronie bez zmian - płatność zaakceptowana.
Mail do sklepu o ustaleniach i oczekiwaniu na dokończenie operacji, po czym w dniu następnym odpowiedź na skrzynce - i tu najciekawsze - Twoje zamówienie zostało wysłane.

Wow o co chodzi? Na sklepie dawno już nie ma tego, co zamawiałem.
Sprawdzałem konto od tej pory codziennie - wpływu dalej brak.
Towar wysłany ponoć w czwartek, więc poczekam jeszcze troche.
Ale dalej mnie zastanawia co oni do mnie wysłali? Skoro nie mieli już towaru na stanie.
Łączy nas pasja :) No i zloty SiG :D

Mapka forumowiczów<= Link do mapki :)

Offline FlushC

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #169 dnia: 29.12.2018, 18:45 »
U mnie niestety na minus. Na czas oczekiwania i możliwe braki byłem przygotowany ale i tak w tym aspekcie wyszło całkiem nieźle bo dostałem jakieś 85% zamówienia, a paczka dotarła w 5 dni. Jednak po pierwsze pomylony adres i zamiast do pracy paczka przyszła do domu gdzie nikogo nie było. Po drugie różnica między zawartością paczki a paragonem. Po trzecie wręcz żaden kontakt mailowy. Teraz czekam na odzyskanie pieniędzy.
Kamil

Offline kamilsr

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 28
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #170 dnia: 29.12.2018, 19:01 »
Do mnie w końcu oddzwonili. Ze złożonego zamówienia okazało się, że nie będzie torby spinningowej na której najbardziej mi zależało więc poprosiłem o anulowanie całego zamówienia. Dobrze, że nie zrobiłem przelewu...

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #171 dnia: 29.12.2018, 19:14 »
Chyba dosyć ludzi napisało o brakach towaru na stanie. Jak się coś zamawia to po to żeby ten towar otrzymać, a nie zastanawiać się czy jest dostępny

To jest tylko sklep, a nie hurtownia, no i ceny idą mocno w dół. Tak więc, kto pierwszy ten lepszy ... Jakoś nie czyhałem na obniżkę u nich, ale uwierz mi, że wszystko co zamówiłem. W ubiegłym roku nie było bodaj jednej rzeczy w zamówieniu - jak dla mnie to błahostka :P
Pozdrawiam Seba

Offline maksz100

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 514
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #172 dnia: 29.12.2018, 19:33 »
Dlatego nie powinni wprowadzać wyprzedaży stacjonarnie i internetowo jednocześnie...
Lecz tutaj liczy się zysk.. Nie klient  >:O

Offline shmuggler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 031
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pruszcz Gdański
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #173 dnia: 29.12.2018, 19:38 »
Chyba dosyć ludzi napisało o brakach towaru na stanie. Jak się coś zamawia to po to żeby ten towar otrzymać, a nie zastanawiać się czy jest dostępny

To jest tylko sklep, a nie hurtownia, no i ceny idą mocno w dół. Tak więc, kto pierwszy ten lepszy ... Jakoś nie czyhałem na obniżkę u nich, ale uwierz mi, że wszystko co zamówiłem. W ubiegłym roku nie było bodaj jednej rzeczy w zamówieniu - jak dla mnie to błahostka
Czyli mogą olewać ludzi, mieć burdel w stanach magazynowych, bo to sklep, a nie hurtownia?
Robię zakupy w różnych sklepach internetowych (wybieram te z dobrą opinią). U nich nie ma takich problemów.

Wysłane z mojego 5051X przy użyciu Tapatalka


Offline Stan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 085
  • Reputacja: 203
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szprotawa
  • Ulubione metody: bolonka
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #174 dnia: 29.12.2018, 20:03 »
Panowie trochę wyrozumiałości.Takich promocji jak w ww sklepie nie ma chyba nigdzie.Pewnie takich klientów jak Wy, skuszonych dużymi obniżkami jest setki jesli nie tysiące.Jak wkładacie coś do koszyka to w tym samym czasie robi to też pewnie 15-stu innych łowców okazji.Stąd zdarza sie,ze towar który zamówiliście,bo był jeszcze dostępny, trafia w finale do kogoś innego...Pewnie w tym sklepie mają tyle zamówień,ze trudno to ogarnąć...Zamawiałem u nich ze 3 razy,ale nigdy w czasie szału wyprzedaży i nigdy nie było żadnych problemów...Także nie ma co lamentować,takie są uroki wyprzedaży.Trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na przesyłkę.Do wiosny jeszcze daleko,więc na pewno zdążą wysłać :D Do tego te emocję w gratisie...Kiedy przyjdzie ta paczka i czego w niej zabraknie..?? Tego najważniejszego,czy tylko jakiś pierdół,które zamówiłem przy okazji..?? :D Takich emocji i adrenaliny nie uświadczycie w większości sklepów.Docencie to,bo jak chlopaki z Duxon-a poczytają sobie te Wasze komentarze,to już Wam żadnej promocji nie zafundują niewdzięcznicy :D :D :P

ProBono

  • Gość
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #175 dnia: 29.12.2018, 20:08 »
Dla mnie jak ktoś decyduje się na taką wyprzedaż (sklep) to powinien być gotowy na odparcie ataku i odpowiednią szybką reakcje. Dla mnie gadanie, że powinniśmy być wdzięczni za to to nieporozumienie i bełkot. Jeżeli sklep prowadzi biznes to niech go prowadzi a nie ogłasza się w internecie stając się globalną, dostępną dla wszystkich platformą a własnego podwórka nie potrafią ogarnąć. Dla mnie niech powiedzą pas i ograniczą sprzedaż tylko do wersji stacjonarnej skoro nie mogą ogarnąć tematu, któryś już raz.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 962
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #176 dnia: 29.12.2018, 20:24 »
Dla mnie jak ktoś decyduje się na taką wyprzedaż (sklep) to powinien być gotowy na odparcie ataku i odpowiednią szybką reakcje. Dla mnie gadanie, że powinniśmy być wdzięczni za to to nieporozumienie i bełkot. Jeżeli sklep prowadzi biznes to niech go prowadzi a nie ogłasza się w internecie stając się globalną, dostępną dla wszystkich platformą a własnego podwórka nie potrafią ogarnąć. Dla mnie niech powiedzą pas i ograniczą sprzedaż tylko do wersji stacjonarnej skoro nie mogą ogarnąć tematu, któryś już raz.
Dokładnie.
Kupiłem towar, wszystko niby jest. Przelew poszedł, po paru dniach ktoś łaskawie dzwoni, że jednak nie ma 40% mojego zamówienia. No ku... co to ma być? Skoro ktoś kupuje konkretny towar to automatycznie NATYCHMIAST powinien być zdjęty z ewidencji, a nie wisieć Bóg wie ile licząc chyba na to, że kolejni frajerzy zamówią.Mamy XXI wiek, a nie głęboką komunę gdzie używano liczydeł.
Adam

Chub

  • Gość
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #177 dnia: 29.12.2018, 21:03 »
Dlatego ja jeśli już coś kupuję poza Drapieżnikiem najpierw piszę @ czy wszystko jest dostępne a potem robię przelew.
W Duxonie teraz czekam od 15.12 na taką odpowiedź..

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #178 dnia: 29.12.2018, 21:09 »
Dla mnie jak ktoś decyduje się na taką wyprzedaż (sklep) to powinien być gotowy na odparcie ataku i odpowiednią szybką reakcje. Dla mnie gadanie, że powinniśmy być wdzięczni za to to nieporozumienie i bełkot. Jeżeli sklep prowadzi biznes to niech go prowadzi a nie ogłasza się w internecie stając się globalną, dostępną dla wszystkich platformą a własnego podwórka nie potrafią ogarnąć. Dla mnie niech powiedzą pas i ograniczą sprzedaż tylko do wersji stacjonarnej skoro nie mogą ogarnąć tematu, któryś już raz.
Dokładnie.
Kupiłem towar, wszystko niby jest. Przelew poszedł, po paru dniach ktoś łaskawie dzwoni, że jednak nie ma 40% mojego zamówienia. No ku... co to ma być? Skoro ktoś kupuje konkretny towar to automatycznie NATYCHMIAST powinien być zdjęty z ewidencji, a nie wisieć Bóg wie ile licząc chyba na to, że kolejni frajerzy zamówią.Mamy XXI wiek, a nie głęboką komunę gdzie używano liczydeł.
Podaj mi drugi sklep co robi -50% na markowy sprzęt :)
Coś za coś, ilość osób, która rzuciła się na przeceny była chyba największa ze wszystkich sklepów.
A co do braku towaru to często się z tym spotykam w innych sklepach w trakcie sezonu... niby jest, a później muszę czekać 2 tygodnie na dostawę. W TRAKCIE SEZONU !!!

ProBono

  • Gość
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #179 dnia: 29.12.2018, 21:14 »
Dlatego ja jeśli już coś kupuję poza Drapieżnikiem najpierw piszę @ czy wszystko jest dostępne a potem robię przelew.
W Duxonie teraz czekam od 15.12 na taką odpowiedź..

Ja również czekam na taką odpowiedź i dzwoni telefon i:
S:Czekamy na przelew
Ja:czekam na potwierdzenie czy jest wszystko co zamówiłem
S:Przepływ jest inny, najpierw Pan płaci a później sprawdzam czy wszystko jest
Ja: trochę bezsensu bo co jak czegoś nie będzie
S: Wtedy zamieniamy, lub coś dokładamy tak aby zgadzała się wartość zamówienia
Ja: ok zastanowię się
Podsumowanie:
Chodzi tylko i wyłącznie o przelew o nic innego.