Autor Wątek: Sklep Duxonshop  (Przeczytany 35117 razy)

ProBono

  • Gość
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #180 dnia: 29.12.2018, 21:17 »
Dla mnie jak ktoś decyduje się na taką wyprzedaż (sklep) to powinien być gotowy na odparcie ataku i odpowiednią szybką reakcje. Dla mnie gadanie, że powinniśmy być wdzięczni za to to nieporozumienie i bełkot. Jeżeli sklep prowadzi biznes to niech go prowadzi a nie ogłasza się w internecie stając się globalną, dostępną dla wszystkich platformą a własnego podwórka nie potrafią ogarnąć. Dla mnie niech powiedzą pas i ograniczą sprzedaż tylko do wersji stacjonarnej skoro nie mogą ogarnąć tematu, któryś już raz.
Dokładnie.
Kupiłem towar, wszystko niby jest. Przelew poszedł, po paru dniach ktoś łaskawie dzwoni, że jednak nie ma 40% mojego zamówienia. No ku... co to ma być? Skoro ktoś kupuje konkretny towar to automatycznie NATYCHMIAST powinien być zdjęty z ewidencji, a nie wisieć Bóg wie ile licząc chyba na to, że kolejni frajerzy zamówią.Mamy XXI wiek, a nie głęboką komunę gdzie używano liczydeł.
Podaj mi drugi sklep co robi -50% na markowy sprzęt :)
Coś za coś, ilość osób, która rzuciła się na przeceny była chyba największa ze wszystkich sklepów.
A co do braku towaru to często się z tym spotykam w innych sklepach w trakcie sezonu... niby jest, a później muszę czekać 2 tygodnie na dostawę. W TRAKCIE SEZONU !!!

Podaje sklepy odnośnie podobnych promocji swojego czasu:
sklepy: MatchPro, Sars, SGBaits, SezonNaLeszcza. Śledze ceny bardzo często i to nie jest jedyny sklep z takimi promocjami. Zamówiłem już sporo w wymienionych powyżej i nigdy nie było problemu z zamówieniem, realizacją i dostępnością. Także wybacz nie ma co kopać konia, który i tak już nie wstanie

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #181 dnia: 29.12.2018, 21:18 »
Okazje fajna rzecz, no ale jest ryzyko. Ja przeważnie wolę mieć święty spokój i kupuję tam, gdzie mi ten spokój zapewnią. :)
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #182 dnia: 29.12.2018, 21:26 »
Inaczej. O ile ktoś z Duxon-a czyta tutaj o sklepie to :
Programista niech wam zrobi odpowiednią modyfikację.
Jak już towar jest zaakceptowany do zakupu(finalizacja zamówienia)(nie mylić z towarem w koszyku) to ilość na stanie magazynowym powinna być ujemna o ten produkt i nie będzie problemów.
Dla programisty to będzie trochę pracy ale będzie działać.No iiiii trzeba za to zapłacić.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline FlushC

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #183 dnia: 29.12.2018, 21:52 »
Stany magazynowe swoją drogą ale przydaołby się trochę poprawić kontakt bo nikt na maile nie odpowiada.
Kamil

Offline Ytr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 995
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ryb, ryb Hura!!!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Pabianice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #184 dnia: 29.12.2018, 22:05 »
Robiąc tu zakupy, trzeba brać po prostu pod uwagę jak on działa.  Sam robiłem tu zakupy pierwszy raz w Black Friday.  Z tego forum wiedziałem, że na zamówione towary czeka się długo i nie zawsze wszystko co było zamówione jest w paczce. Chcąc oszczędzić sobie nerwów wybrałem opcję płatności za pobraniem. Cena była okazyjna więc zaryzykowałem. Problemem  dużym jest to, że jeśli zdecydujemy się na zakupy w Duxon, jednocześnie rezygnując z jakiejś okazji w innym sklepie, może się okazać, że zostaliśmy z niczym.  Na szczęście dzięki informacją z forum, wiem z czym muszę się liczyć robiąc tam zakupy. Mamy wtedy możliwość podjęcia świadomie decyzji,  czy bardziej interesuje mnie cena, czy pewność otrzymania sprawnie i w całości mojego zamówienia oraz jakość obsługi.
Mam tylko nadzieję,  że w przyszłości sklep podejdzie bardziej poważnie do tematu i rozwiąże obecne problemy z obsługą zamówień.
Bartek

Offline FlushC

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 50
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #185 dnia: 29.12.2018, 22:16 »
Robiąc tu zakupy, trzeba brać po prostu pod uwagę jak on działa.  Sam robiłem tu zakupy pierwszy raz w Black Friday.  Z tego forum wiedziałem, że na zamówione towary czeka się długo i nie zawsze wszystko co było zamówione jest w paczce. Chcąc oszczędzić sobie nerwów wybrałem opcję płatności za pobraniem. Cena była okazyjna więc zaryzykowałem. Problemem  dużym jest to, że jeśli zdecydujemy się na zakupy w Duxon, jednocześnie rezygnując z jakiejś okazji w innym sklepie, może się okazać, że zostaliśmy z niczym.  Na szczęście dzięki informacją z forum, wiem z czym muszę się liczyć robiąc tam zakupy. Mamy wtedy możliwość podjęcia świadomie decyzji,  czy bardziej interesuje mnie cena, czy pewność otrzymania sprawnie i w całości mojego zamówienia oraz jakość obsługi.
Mam tylko nadzieję,  że w przyszłości sklep podejdzie bardziej poważnie do tematu i rozwiąże obecne problemy z obsługą zamówień.

Ja po przeczytaniu wątku niby też zdawałem sobie sprawę, że czegoś może brakować i dostawa pewnie trochę potrwa, ale jak wyjaśnić brak paru rzeczy w paczce, a które widnieją na paragonie?  Teraz jeszcze trzeba wydzwaniać , bo na maile nikt nie odpowiada. Pomijam fakt wysyłki na zly adres. Dla mnie zbyt duzo baboli jak na jedno zamówienie. Dodam, że nie zamawialem w czasie największego oblężenia.
Kamil

Offline Koń

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 606
  • Reputacja: 530
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #186 dnia: 29.12.2018, 22:42 »
Uważam, że o ile korzystne ceny są wielkim plusem, to jednak nie mogą powodować, że będziemy ignorować oczywiste wady sklepu. Brak sprzęgnięcia kas z magazynami i strona internetową jest niedorzeczny przy takiej ilości towaru jakim handlują, zarówno stacjonarnie, jak i internetowo. To, że złożyłem zamówienie, zapłaciłem, i dostałem informację że czegoś nie ma, nie jest dobrą sytuacją, i piętnuję ją tu tak samo jak w każdym innym sklepie, bez względu na sezon lub jego brak. Ale to, ze mimo upominania się o zwrot pieniędzy za produkty, których nie dostałem dobrze ponad tydzień, jest dla poważnej firmy niedopuszczalne. Nie wyobrażam sobie, jak można w ogóle korzystać z takiej metody kredytowania - płaćcie nam za coś czego nie ma, a my kiedyś wam zwrócimy tą kaskę - jak komuś się zachce puścić dla was przelew. Tak po prostu nie można.

Jeśli chcą się silić na wielki sklep, organizujący potężne promocje, to niech się do nich przygotują należycie. Albo coś się robi dobrze, albo lepiej nie robić tego wcale.

Co nie zmienia faktu, że o brakującym towarze poinformowali dość szybko, a paczka dojechała w dobrym czasie po rozmowie ze mną. Jednak ze względu na powyższe wady, na pewno nie będę tam robił zamówień na rzeczy, na których mi naprawdę zależy, ani na duże kwoty - bo pieniądze mogą zostać według czyjegoś widzimisię zamrożone, bez otrzymania przeze mnie produktu. Poza promocjami też nie będę kupował, nie po takich sytuacjach. Ot, cebula wyziera :)

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #187 dnia: 29.12.2018, 23:01 »
Chyba dosyć ludzi napisało o brakach towaru na stanie. Jak się coś zamawia to po to żeby ten towar otrzymać, a nie zastanawiać się czy jest dostępny

To jest tylko sklep, a nie hurtownia, no i ceny idą mocno w dół. Tak więc, kto pierwszy ten lepszy ... Jakoś nie czyhałem na obniżkę u nich, ale uwierz mi, że wszystko co zamówiłem. W ubiegłym roku nie było bodaj jednej rzeczy w zamówieniu - jak dla mnie to błahostka
Czyli mogą olewać ludzi, mieć burdel w stanach magazynowych, bo to sklep, a nie hurtownia?
Robię zakupy w różnych sklepach internetowych (wybieram te z dobrą opinią). U nich nie ma takich problemów.

Wysłane z mojego 5051X przy użyciu Tapatalka

Mnie nie olali, więc nie narzekam i złego słowa o nich nie powiem, bo jak już wcześniej napisałem to moje trzecie udane zakupy w Duxonie w trakcie wyprzedaży.
Poza tym nie potrzebnie się martwisz, skoro nie robisz u nich zakupów :P
Pozdrawiam Seba

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #188 dnia: 29.12.2018, 23:09 »
Podaj mi drugi sklep co robi -50% na markowy sprzęt :)
Coś za coś, ilość osób, która rzuciła się na przeceny była chyba największa ze wszystkich sklepów.
A co do braku towaru to często się z tym spotykam w innych sklepach w trakcie sezonu... niby jest, a później muszę czekać 2 tygodnie na dostawę. W TRAKCIE SEZONU !!!
Po raz kolejny bronisz sklepu niczym posłowie mównicy :P Nie wiem dlaczego to robisz ale według mojej oceny nie jesteś  bezstronny. Przepraszam ale jeśli kupuje artykuł X który po moim zamówieniu znika z oferty, to ma zostać albo spakowany albo zdjęty z ewidencji a nie zostać sprzedany w sklepie stacjonarnym na zasadzie tu i teraz liczy się gotówka.
Ale to już chyba ostatnia taka wpadka bo z nieoficjalnych informacji sklep w 2019 może zakończyć działalność. :-X
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 813
  • Reputacja: 95
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #189 dnia: 30.12.2018, 11:53 »
Ciekawa sprawa. Będą się zamykać, a szukają pracownika. :D  Info na fejsie.

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #190 dnia: 30.12.2018, 20:51 »
Ja ostatniej wyprzedaży nie będę wspominał miło. Zakupiony czajnik firmy Chub nie dotarł do mnie do dnia dzisiejszego według sklepu czajnik został wysłany przez pomyłkę do innego klienta, a ten nie odbiera telefonu i nie mogą odzyskać towaru ??? Pracownik sklepu obiecał zwrot pieniędzy, minęło półtorej tygodnia a przelewu nie ma. Mam mieszane uczucia, dobrze, że suma niewielka. Tak jak koledzy pisali, sklep mógłby lepiej zorganizować system wyprzedaży.
Pozdrawiam
Jacek

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #191 dnia: 30.12.2018, 21:19 »
Podaj mi drugi sklep co robi -50% na markowy sprzęt :)
Coś za coś, ilość osób, która rzuciła się na przeceny była chyba największa ze wszystkich sklepów.
A co do braku towaru to często się z tym spotykam w innych sklepach w trakcie sezonu... niby jest, a później muszę czekać 2 tygodnie na dostawę. W TRAKCIE SEZONU !!!
Po raz kolejny bronisz sklepu niczym posłowie mównicy :P Nie wiem dlaczego to robisz ale według mojej oceny nie jesteś  bezstronny. Przepraszam ale jeśli kupuje artykuł X który po moim zamówieniu znika z oferty, to ma zostać albo spakowany albo zdjęty z ewidencji a nie zostać sprzedany w sklepie stacjonarnym na zasadzie tu i teraz liczy się gotówka.
Ale to już chyba ostatnia taka wpadka bo z nieoficjalnych informacji sklep w 2019 może zakończyć działalność. :-X
Po raz kolejny, bo nie rozumiem ludzi co sobie wyobrażają. Podkreślałem niejednokrotnie, że sklep źle robi, iż zamówienia internetowe realizuje z opóźnieniem (jako rozwiązanie podawałem przesunięcie wyprzedaży internetowej w inny termin).
Ktoś tu wklejał zdjęcia z tamtego roku, kolejka była aż po cały hol, gdzie czekało się 3 godziny do kasy.
Więc nic dziwnego, mieli towar za śmieszne pieniądze to i masa ludzi się rzuciła. Nie każdy jest w stanie tego zrozumieć.
Sam w black friday składałem zamówienia w tym sklepie i jestem zadowolony pomimo, że nie otrzymałem wielu rzeczy, ale cenowo to nigdzie indziej bym tak tanio nie kupił.
Rok temu było wszystko objaśnione, wystarczyło poczytać lub się domyślić - podjąć decyzję i tyle. A ludzie nadal narzekają, że na wyprzedaży -50% nie ma towaru. Zawsze można kupić w sklepie D, gdzie towar mają pewny, ale cenowo 125% względem innych sklepów:)

Raczej wątpię, żeby sklep zakończył działalność, bo co roku schodzi im cały towar na sklepie podczas wyprzedaży :)
A do tego prężnie poszerzają działy, szukają obecnie nowych pracowników. Rok temu chyba ktoś to samo pisał...

No i jednak przebili w tym roku 8)
Odnośnie wysyłki to mieli około 1800 zamówień to raczej poczekacie ;D :P
A taka akcja z takimi cenami już się nie powtórzy ( przynajmniej z kilkoma markami :) :-X

Offline Ytr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 995
  • Reputacja: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ryb, ryb Hura!!!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Pabianice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #192 dnia: 30.12.2018, 21:32 »
Bardzo dużo tych pomyłek, już tu z zamówieniami użytkowników forum, a przecież klientów z poza była na pewno większa ilość. Bardzo słabo.
Pracownika szukają - może obecny sobie nie radzi :P
Bartek

Offline perkusista30

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Reputacja: 36
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #193 dnia: 30.12.2018, 21:58 »
W moim przypadku było tak, że dostałem telefon iż nie ma zamówionych przedmiotów a za nie całą godzinę iz znalazły się na sklepie i gdzieś tam jeszcze. Po prostu były duże obniżki, ludzie przychodzili oglądali, przedmioty walnęli a pracownicy nie byli w stanie ogarnąć. System, który mają szwankuje bo ktoś kupi stacjonarnie a internetowo jest dostępny. Za mało ludzi pracuje a za duży ruch.

Offline Mati C

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 68
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Irlandia
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklep Duxonshop
« Odpowiedź #194 dnia: 30.12.2018, 22:04 »
Wszystko można wytłumaczyć, ale jak towaru nie ma to sklep bez zwłoki powinien odesłać pieniądze.
Ja jestem tylko ciekawy jak wygląda reklamacja w tym sklepie. ???