Autor Wątek: (K) Pellety i kulki przeznaczone do metody  (Przeczytany 1959 razy)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
(K) Pellety i kulki przeznaczone do metody
« dnia: 18.06.2015, 20:57 »
Witam, chętnie zakupię jak w temacie. Mam zamiar spróbować połowić na te przynęty leszcze na spławik. Interesują mnie  pellety 6-8 mm, dumbellsy oraz kulki 8mm (ilości raczej mniejsze po kilka sztuk).

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (K) Pellety i kulki przeznaczone do metody
« Odpowiedź #1 dnia: 18.06.2015, 22:07 »
Na Allegro masz tego całe tony, tam szukaj .

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: (K) Pellety i kulki przeznaczone do metody
« Odpowiedź #2 dnia: 18.06.2015, 22:55 »
Kolego czytaj ze zrozumieniem...Gdybym chciał kupować całe pudełko np dumbellsów to bym tutaj o tym nie pisał.

Ryba1987

  • Gość
Odp: (K) Pellety i kulki przeznaczone do metody
« Odpowiedź #3 dnia: 05.07.2015, 11:50 »
Na sztuki w wędkarskich nie raz sprzedają :) Przynajmniej u mnie, poza tym osobiście wolę całe pudełko mieć (oznaczenia, smak i zapas na kilka lat bez zaprzątania sobie głowy "na co ja łowiłem, takie żółto czarne kulki to były") :)
No ale jak kto woli, jak chcesz to mogę Ci podać namiary na mój wędkarski w którym się zaopatruje gościu sprzedaje na sztuki ale byś musiał doliczyć koszty wysyłki.

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: (K) Pellety i kulki przeznaczone do metody
« Odpowiedź #4 dnia: 05.07.2015, 19:47 »
Myślę, że najlepiej będzie jak zrobisz sobie listę kulek, pelletów itp rzeczy. Założysz nowy temat i poszukasz chetnego lub chetnych na wspólny zakup. Ja tak zrobiłem i bardzo szybko znalazłem  zainteresowana osobę.
Jožin z bažin