Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800722 razy)

Offline Klopotek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hoek van Holland / Słupsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2175 dnia: 14.03.2017, 18:44 »
Jak kobieta w sklepie z ciuszkami.....(też tak mam)
Pozdrawiam
Łukasz

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2176 dnia: 14.03.2017, 18:50 »
Ja tam na gratisy specjalnie ne liczę ,choć miło dostać coś za free. Robiłem 1 raz zakup i też tylko katalogi no i film reklamowy.
Co do oferty do bardzo szeroka ale niestety celują nie w tą polkę cenową co  ja, zwłaszcza jeśli chodzi o wędk do feedera- lipa ,lipa.
Albo cena nie odpowiada ,albo długość transportowa ,albo cw nie ten.Niby wędek mnóstwo a nie ma co wybrać.

Powiem Ci, że ja na nic i na nikogo nie liczę, co najwyżej sam na siebie :thumbup: Tak więc, jeśli cokolwiek kiedykolwiek dostanę to będę miło zaskoczony. Jeśli wg Ciebie oferta feederow jest kiepska to nie wiem czego jeszcze oczekujesz. Są sklepy z droższym sprzętem oraz te ze sprzętem budżetowym. Na pewno znajdziesz coś dla siebie w necie :P
Pozdrawiam Seba

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 716
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2177 dnia: 14.03.2017, 18:59 »
Ja w angielskim sklepie nigdy nie dostałem żadnych gratisów, natomiast wielokrotnie nie dosłano mi czegoś i musiałem się o to upominać lub straciłem kasę. Ludzie, nie róbmy już jakiś spiskowych teorii dziejów. Jaki katalog chcecie dostać po polsku? Prestona? A skąd - jak nie robią? Na palcach jednej ręki policzycie zachodnie firmy mające katalogi po polsku, ja kojarzę Matrixa. Jeżeli sklep ma jakieś bonusy to daje aż się skończą, chcecie dostawać jakieś próbki? A skąd? Z Sonubaitsa czy Bait-techa? Wpierw muszą zacząć je robić... :D

Ja tam na gratisy specjalnie ne liczę ,choć miło dostać coś za free. Robiłem 1 raz zakup i też tylko katalogi no i film reklamowy.

Ja bym rzekł, że nie tylko katalogi i film reklamowy, ale że katalogi i film reklamowy :)

Lucjan

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2178 dnia: 14.03.2017, 19:05 »
Ja tam na gratisy specjalnie ne liczę ,choć miło dostać coś za free. Robiłem 1 raz zakup i też tylko katalogi no i film reklamowy.
Co do oferty do bardzo szeroka ale niestety celują nie w tą polkę cenową co  ja, zwłaszcza jeśli chodzi o wędk do feedera- lipa ,lipa.
Albo cena nie odpowiada ,albo długość transportowa ,albo cw nie ten.Niby wędek mnóstwo a nie ma co wybrać.

Raz zrobiłeś zakupy i już chcesz gratisy ??? :'( :'( :'( Dobre. Powiem Ci, że ja na nic i na nikogo nie liczę, co najwyżej sam na siebie :thumbup: Tak więc, jeśli cokolwiek kiedykolwiek dostanę to będę miło zaskoczony. Jeśli wg Ciebie oferta feederow jest kiepska to nie wiem czego jeszcze oczekujesz. Są sklepy z droższym sprzętem oraz te ze sprzętem budżetowym. Na pewno znajdziesz coś dla siebie w necie :P
Seubula Przecież napisałem bardzo wyraźnie: Ja tam na gratisy specjalnie nie liczę.


Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2179 dnia: 14.03.2017, 19:07 »
Ja tam na gratisy specjalnie ne liczę ,choć miło dostać coś za free. Robiłem 1 raz zakup i też tylko katalogi no i film reklamowy.
Co do oferty do bardzo szeroka ale niestety celują nie w tą polkę cenową co  ja, zwłaszcza jeśli chodzi o wędk do feedera- lipa ,lipa.
Albo cena nie odpowiada ,albo długość transportowa ,albo cw nie ten.Niby wędek mnóstwo a nie ma co wybrać.

Nie no rzeczywiście oferta feederów prze-uboga czego to już ludzie nie wymyślą...
No i gratisów nie dają a może niech gratisem będzie jakość obsługi cały czas rzadko spotykana ?
Wczoraj po 22 nawet dostałem odpowiedź na @ :bravo:

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2180 dnia: 14.03.2017, 19:20 »
Ja tam na gratisy specjalnie ne liczę ,choć miło dostać coś za free. Robiłem 1 raz zakup i też tylko katalogi no i film reklamowy.
Co do oferty do bardzo szeroka ale niestety celują nie w tą polkę cenową co  ja, zwłaszcza jeśli chodzi o wędk do feedera- lipa ,lipa.
Albo cena nie odpowiada ,albo długość transportowa ,albo cw nie ten.Niby wędek mnóstwo a nie ma co wybrać.

Nie no rzeczywiście oferta feederów prze-uboga czego to już ludzie nie wymyślą...
No i gratisów nie dają a może niech gratisem będzie jakość obsługi cały czas rzadko spotykana ?
Wczoraj po 22 nawet dostałem odpowiedź na @ :bravo:
Proszę mi znaleźć wędkę 330 cm koniecznie 3 -częściową , cw do 60 gr w cenie do 200 zł.
Ja tam wcale nie marudzę .Tak jak napisałeś jest wiele sklepów .Jeśli nie ma w Drapieżniku takiej wędki to przeżyje.

Offline Klopotek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 224
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hoek van Holland / Słupsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2181 dnia: 14.03.2017, 19:30 »
No stresssssss. Sam takich wędek szukał bym na Allegro 8)
Pozdrawiam
Łukasz

aroo04

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2182 dnia: 14.03.2017, 19:35 »
Generalnie jeśli chodzi o sprzęt w Drapieżniku to istotnie, zgodzę się z kolegą Jarekb11, ceny mają takie, że faktycznie ja nie mam tam zabardzo czego szukać. Przynajmniej jeśli mowa o wędkach.

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 716
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2183 dnia: 14.03.2017, 19:35 »
Standardem jest, że wędki do 360 cm robi się w dwóch składach. Żaden sklep nie będzie więc miał oferty szerokiej, jeżeli chodzi o takie  kije :D
Lucjan

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2184 dnia: 14.03.2017, 19:36 »
Ja tam się nie denerwuję :)
Tylko czasami pojawiają się ludzie, którzy mają pretensje do sklepów o nie wiadomo co w sumie?
Kolega po prostu wszedł do salonu samochodowego z markami ze średniej i wyższej półki ale są w tym salonie mimo wszystko też te z niższej.Jednak dominujące są te pierwsze no nic się nie stało po prostu koledze się trochę pomyliły adresy więc trzeba wyjść ze sklepu i udać się do salonu, który stawia tylko na te tańsze marki. Niestety nie wskaże bo nie wiem, gdzie taki. Czy to wina tego małego WIELKIEGO sklepu, że nie ma tego konkretnego produktu do 200 zł skoro bardziej celuje w te droższe? Chyba raczej nie i na pewno nie jest to powód by o lipie pisać...
Proste ?

aroo04

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2185 dnia: 14.03.2017, 19:41 »
Nie żeby coś, ale kolega ma prawo pisać, że to lipny sklep, bo jego standardów nie spełniają. Chub, też mógłbym się obrazić, bo stawiasz grubą krechę między sklepami z sprzętem nisko-budżetowymi, a tymi średnio-wysoko-budżetowymi. Jakby nie było, są sklepy, które mają i nisko i wysoko-budżetowe artykuły.

Chub

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2186 dnia: 14.03.2017, 19:53 »
Żaden sklep nie będzie miał wszystkiego powód jest bardzo prosty - finanse.
Nie napiszę, że sklep jest lipny bo nie ma czegoś co akurat ja potrzebuję.
Trafiam wtedy tam, gdzie to jest i nie mam do nikogo pretensji.
Żeby nie było są inne bardzo fajne sklepy, gdzie nie mogłem narzekać na obsługę np. Górek, MatchPro itp tyle, że obecnie szukam innego asortymentu więc większość moich dróg prowadzi do Drapieżnika.
Reasumując bez problemu w dzisiejszych czasach, każdy znajdzie sklep dla siebie.

P.S

A może czasem trzeba zadać sobie trochę trudu i napisać do sklepu czego się potrzebuje może to "wyczarują" nawet jeśli nie ma na "półce" ?

aroo04

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2187 dnia: 14.03.2017, 20:03 »
Chub, oczywiście nie oceniam, czy kolega postąpił słusznie oceniając Drapieżnika tak a nie inaczej, mówię tylko, że miał do tego prawo. Wybór sklepów i asortymentu w dzisiejszych czasach jest taki, że każdy znajdzie coś dla siebie. To nie czasy komuny i kartek :)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2188 dnia: 14.03.2017, 20:42 »


Ja tam na gratisy specjalnie ne liczę ,choć miło dostać coś za free. Robiłem 1 raz zakup i też tylko katalogi no i film reklamowy.
Co do oferty do bardzo szeroka ale niestety celują nie w tą polkę cenową co  ja, zwłaszcza jeśli chodzi o wędk do feedera- lipa ,lipa.
Albo cena nie odpowiada ,albo długość transportowa ,albo cw nie ten.Niby wędek mnóstwo a nie ma co wybrać.

Nie no rzeczywiście oferta feederów prze-uboga czego to już ludzie nie wymyślą...
No i gratisów nie dają a może niech gratisem będzie jakość obsługi cały czas rzadko spotykana ?
Wczoraj po 22 nawet dostałem odpowiedź na @ :bravo:
Nie przesadzajmy.
Mam mieć wzwód czy od razu orgazm ze względu na prawidłową obsługę? ;-)
Bo obsługa jest normalna. Taka podstawowa i prawidłowa
.
Problemem jest tylko to, że w kilku innych sklepach obsluga jest fatalna.
To są Nasze pieniądze. Duże pieniądze.
A jeśli ktoś chce moich ciężko zarobionych pieniędzy to musi mnie dopieścić.
Zdaje się, że sam wyżej wskazywałeś na "elitarność" sklepu i towaru. Więc generalnie jakość obslugi powinna być jeszcze wyższa niż w sklepie z Kongerami.

Jeśli o mnie chodzi nie powiem złego slowa na Drapieżnika bo się nie da. Ale moim zdaniem obsługa w sklepie nie jest wyjątkowa a taka jaka powinna być.

Wyróżnia ich zaufanie do Klienta i współpraca z tym forum. (Poprzez ufundowanie nagród).

Regularnie robię u nich zakupy. Wydaję więcej niż w innych sklepach bo ich lubię. Bo pasuje mi ich strona. Bo kupili mnie akcją z bluzą. Bo znają się i potrafią doradzić. Bo się przyzwyczaiłem. Bo często w jednym miejscu mają to czego może brakować innym. Ufam im a oni kiedyś zaufali mi.
Męcze ich pytaniami. Zanudzam. Ale to sie przekłada na wydane pieniądze. Pytalem o kosz to kupilem kosz, sztyce i drobiazgi do tego. Pytam teraz o szczytówki ale przy okazji juz dokladam do koszyka.
Jesli by mnie zlali to wydalbym swoje pieniądze gdzie indziej. Nie jestem fanatykiem żadnej marki a oni nie są jedyni.
Są jednym z najlepszych a może i najlepszym dla mnie sklepem ale to co robią to powinien być standard a nie coś niezwykłego.

Z drugiej strony robię też zakupy u innych. Mam swój ulubiony sklep w Grójcu, w Warszawie, robiłem zakupy w Białej Rybie i ostatnio w polandfishing.
W tym ostatnim kupiłem i okazalo się, że nie ma tego produktu chwilowo. Zadzwonili i poinformowali. Mogłem chwilę poczekać wiec poczekałem i miałem dzień czy dwa później. Super. Fajne podejscie.
Na te sklepy też nie dam powiedzieć złego słowa. A w 2 z nich ujmuje mnie osobisty kontakt i mega fajni sprzedawcy.

Oczywiscie, że nie można domagać się gratisów ale można ich zazdrościć tym którzy je dostali. Jeśli gratisy dawali by na chybił trafił to bym się zdziwił. Logiczne wydaje się, że w ten sposób dopieszczają stalych lub najlepszych Klientów. Bez sensu natomiast byloby dawanie gratisów znajomym.

Tak na zakończenie dodam jeszcze, że generalnie ma się mniejsze wymagania związane z jakoscią obslugi kupując skarpetki na targi a większe wchodzac do sklepu Próchnika.
Lubię dobrą i szczerą obslugę. I doceniam gdy ludzie wiedzą, że ja nie przeszkadzam im w pracy a po prostu karmię i wspomagam utrzymanie ich rodziny.

Może i jestem bucem ale doceniam wartość pieniadza.



Mario
Mazovia Fishing Team

Splot

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2189 dnia: 14.03.2017, 20:50 »
Ja robiłem zakupy cztery razy i dostałem dwie próbki z kulkami FB, dwa katalogi Matrixa i płytę Frenze. Całość wydana to mniej niż inni za jednym razem zamawiają.
Gdzie ja dostanę w stacjonarnym te rzeczy jako gratisy przy tak niskich kwotach zakupów? Chyba nigdzie.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka