Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800631 razy)

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3420 dnia: 06.12.2019, 18:37 »
Panowie, to Wam radzę wrócić do wiązania haczyków. Jak są najazdy na forum na inne sklepy, to tam jakoś nie ma obrońców. :facepalm: robię zakupy w Drapieżniku, lubię i polecam ten sklep, ale nie można podchodzić z zaślepieniem w oczach.
Czy to kijek za 100, 1000 czy 10000 plnów, to należy go transportować odpowiednio. Na każdą z tych złotówek ciężko się pracuje, więc jeśli są jakieś obawy?
A co więcej, jako kupujący masz prawo do oddania go bez podania przyczyny. Wiec drapieżnik stracił tu jedynie na podwójnej wysyłce, bo ten kij pewnie sprzedadzą.
Kolega chciał się podzielić na forum opinią, a jedziecie z nim gorzej niż z twórcą fujishi made in japan technology. ???
Sebula - wycofuję słowa, nie były trafne :D
Uzależniony od wędkarstwa

Offline linus1

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 188
  • Reputacja: 12
  • Lokalizacja: Błonie
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3421 dnia: 06.12.2019, 18:48 »
Ale ja kupuję gotowe przypony..😥

Offline Piitubski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 459
  • Reputacja: 25
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3422 dnia: 06.12.2019, 19:24 »
Ja też uważam, że to świetny sklep. Jednak raz dostałem od nich przeterminowaną zanętę, innym razem starą żyłkę... Oczywiście po mojej interwencji wszystko zostało pozytywnie załatwione.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3423 dnia: 11.12.2019, 16:36 »
Wjechało trochę wędek Daiwy, ceny ciekawe :)
Adam

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3424 dnia: 11.12.2019, 18:09 »
robię zakupy w Drapieżniku, lubię i polecam ten sklep, ale nie można podchodzić z zaślepieniem w oczach.

Uważaj kolego, kiedyś też pozwoliłem sobie na tym forum na narzekanie na ten sklep to przeczytałem szybko, że mi się w dupie przewraca ;) Zakaz krytykowania jedynego, świętego sklepu!

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 536
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3425 dnia: 11.12.2019, 20:16 »
robię zakupy w Drapieżniku, lubię i polecam ten sklep, ale nie można podchodzić z zaślepieniem w oczach.

Uważaj kolego, kiedyś też pozwoliłem sobie na tym forum na narzekanie na ten sklep to przeczytałem szybko, że mi się w dupie przewraca ;) Zakaz krytykowania jedynego, świętego sklepu!
To ja mam dla Ciebie cytat z pogrubieniem:
Ja też uważam, że to świetny sklep. Jednak raz dostałem od nich przeterminowaną zanętę, innym razem starą żyłkę... Oczywiście po mojej interwencji wszystko zostało pozytywnie załatwione.

Tam pracują normalni ludzie. Czasem czegoś nie zauważą. Zobacz, jak załatwili sprawę z wędką, która luźno latała w pancernej tubie i miała zagniecenie na pokrowcu. Pokaż mi inny sklep, który w ogóle by taką reklamację rozpatrywał.
Ale... Na pewno były i będą jakieś akcje, że klient nie będzie zadowolony. I co w związku z tym? To tak gwoli świętości tego sklepu.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3426 dnia: 11.12.2019, 20:22 »
Nigdy nie twierdziłem, że Drapieżnik nie załatwia takich spraw pozytywnie dla klienta itd. Faktem jest jednak, że każda próba napisania czegokolwiek negatywnego na temat tego sklepu natychmiast spotyka się tutaj ze wspomnianą falą obrońców i tekstami typu "przesadzasz", "w dupie ci się poprzewracało", "nie powinieneś opisywać problemów na forum" itd. Strach krytykować sklep Drapieżnik, bo zaraz samemu jest się krytykowanym za to, że ma się czelność napisać na temat Drapieżców cokolwiek innego niż sam lukier...

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3427 dnia: 11.12.2019, 20:27 »
I co w związku z tym?
Darek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 536
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3428 dnia: 11.12.2019, 20:31 »
Nie wiem... Ja liczę, że jak Drapieżcy załatwią coś nie tak, to każdy nie omieszka tutaj o tym wspomnieć. Bo to są naczynia połączone. Sklep dba o swoje dobre imię... a dba o nie, by go nie stracić. A stracić je może, jak niezadowolony klient będzie po internetach narzekał.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline zbyszek321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 911
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Drawsko Pomorskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3429 dnia: 11.12.2019, 20:31 »
Marudzenie, narzekanie.., to takie polskie.
Zbyszek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3430 dnia: 11.12.2019, 20:32 »
W związku z tym że w przyszłym tygodniu będzie bardzo ciepło ponad 11 stopni to proponuje aby pojechać na ryby :D Przed nami długa zima :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3431 dnia: 11.12.2019, 20:34 »
W związku z tym że w przyszłym tygodniu bedzie bardzo ciepło ponad 11 stopni to proponuje aby pojechac na ryby :D

O, i to jest słowo na weekend. Pany na rybki, a nie żółć wylewać na forum. ;D
Adam

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3432 dnia: 11.12.2019, 20:36 »
Marudzenie, narzekanie.., to takie polskie.

Bo się narazisz narzekaczom i będą narzekać. A jak nie będzie na co narzekać to będą narzekać, że kiedyś to był dobry sklep ale Ci narzekacze narzekali i narzekali i sklepu nie ma. Wpadł w w pułapkę narzekaczy foliowych. Cóż począć bez narzekania. Trzeba narzekać na brak narzekania...
Darek

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3433 dnia: 11.12.2019, 20:56 »

Chodzi o to, że grzegorz88, nie zachował odrobiny taktu.
 Wyrzucił od razu na forum, zgnieciony pokrowiec i odbitą przelotkę. Powinien załatwić to ze sklepem i w spokoju poczekać na odpowiedź sklepu w sprawie reklamacji.

 Pan, po drugiej stronie słuchawki, nie wiadomo co powiedział(nigdy się tego nie dowiemy lub wierzymy grzegorzowi88).
 Prawdopodobnie, wytknął wpis Grześka na forum w trakcie rozmowy, kiedy reklamacja nie była do końca załatwiona.

 Z drugiej strony, również nie powinien wdawać sie w przepychanki słowne, tylko podać informację ,że reklamacja będzie ropatrzona w ciągu np. 48h.(to i tak szybko)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 715
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3434 dnia: 11.12.2019, 21:45 »
Niedawno kupiłem u nich bluzę i przez pomyłkę zamówiłem zły rozmiar. Zapytałem w mailu jak mogę ją wymienić - po kilku minutach dostałem odpowiedź ,że wysłali już nową a starą proszą abym im zwrócił. Pewnie są tańsze sklepy ale ja nie znam żadnego który ma takie podejście do Klienta.