Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800624 razy)

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4395 dnia: 03.12.2021, 10:48 »
Co do tuby z dwoma dosyć drogimi wędkami, to foli bąbelkowej było bardzo mało i zamiast zapakować wędki centralnie na środku to były dociśnięte do jednego boku. Nieszczęśliwy wypadek u kuriera mógł je połamać, na szczęście nic się nie wydarzyło. Taka moja mała uwaga.
Szybkość realizacji błyskawica w poniedziałek odebrałem przesyłkę.


Witam, też tak miałem jak kolega wyżej z dostawą wędek, więc potwierdzam, że mogliby bardziej zabezpieczyć w kartonie nasze patyki... Ale ja z innej beczki, więc:



po takiej wiadomości, byłem spokojny, bo różnie to bywa. Najważniejsze, że paczka zostanie dostarczona.

Lecz niestety, jak widzicie sami w jakim stanie przyszła paczka z moimi kijami.... Teraz wiem, dlaczego to było opóźnione. Paczka została przygnieciona/.






Po otworzeniu, nie było dużo folii, najwięcej jej było na górze i dole, a po środku tam gdzie przygniecenie, było jej bardzo mało.



Co do drapieżnika, mogliby bardziej zwracać uwagę co wysyłają. Pokrowiec uszkodzony, tak jak na zdjęciu. Wędki po oględzinach były całe, jak na oko ludzkie. Przelotki w porządku, a z wędkami czy zostały uszkodzone, dopiero dowiem się nad wodą, w czasie holu ryb, czy wszystko jest w porządku. W razie co jest reklamacja, bo jest gwarancja. I tak to mniej więcej wygląda - moje przesyłka od drapieżnika. Co do sklepu, nie mam pretensji, bo uszkodzenie to wina przewoźnika, lecz jednak sklep drapieżnik powinien im zwrócić uwagę jak przewożą ich towar, tym bardziej, że był znak "uwaga szkło"...




Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 011
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4396 dnia: 03.12.2021, 10:52 »
Również dostałem Koruma Barbel w dość cienkim kartonie jednak mój nie był w żaden sposób uszkodzony jak i sam kij.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline demios

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4397 dnia: 03.12.2021, 11:06 »
Również dostałem Koruma Barbel w dość cienkim kartonie jednak mój nie był w żaden sposób uszkodzony jak i sam kij.
Powinni wziąć przykład ze sklepów które wysyłają kije w sztywnych tubach, na pewno ich stać na takie rozwiązanie, a sprzęt byłby o wiele bezpieczniejszy.

Offline Tomnick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 071
  • Reputacja: 103
  • Lokalizacja: Słupsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4398 dnia: 03.12.2021, 11:08 »
Ja moją wędkę Trabucco dostałem w okrągłej, grubej tubie. Do tuby na dole doklejony był kartonik z duperelami. Mocno posklejane. Ciężko mi było się dostać do kartonu.
Tomek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 536
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4399 dnia: 03.12.2021, 11:33 »
Również dostałem Koruma Barbel w dość cienkim kartonie jednak mój nie był w żaden sposób uszkodzony jak i sam kij.
Powinni wziąć przykład ze sklepów które wysyłają kije w sztywnych tubach, na pewno ich stać na takie rozwiązanie, a sprzęt byłby o wiele bezpieczniejszy.

To raczej inne sklepy po kilku latach zaczęły brać przykład z Drapieżnika ;)

Podejrzewam, że zamówili za mało takich tub. I dalej podejrzewam, że tylko dlatego, że więcej już nie było u producenta/dystrybutora.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 011
  • Reputacja: 475
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4400 dnia: 03.12.2021, 11:40 »
Dokładnie.
Też mi się wydaje, że nawał zamówień no i nie ma co ukrywać, niska marża, przyczyniły się do kartonowych wysyłek wędek.
Do tej pory chyba wszystkie kije z drapka dostawałem w tubie.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4401 dnia: 03.12.2021, 12:05 »
Do mnie doszły kijki tak samo spakowane, plus taki, że miały fabryczne tuby.

Offline MrMike

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4402 dnia: 03.12.2021, 12:31 »
U mnie zawsze wędki docierały w tubach. Na BF kupiłem sztycę i też przyszła w tubie.

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4403 dnia: 03.12.2021, 13:51 »
Witam, nie sądzę, żeby im brakło tub, bo 2 miesiące temu też dostałem wędkę zapakowaną w kartonowym papierze.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4404 dnia: 03.12.2021, 15:32 »
Paczki to chyba na święta oddzielnie wysyłają wg tajemniczego klucza 😁
Ja wydałem 50% więcej i dostałem zapach i chyba komin. Rok temu przy mniejszej kwocie chyba klipsy, komin i torbę bawełnianą. I zauważyłem ze p. Zoja jakoś mniej hojna niż inne panie.ale i tak szybkośc i zapakowanie zamówienie pierwsza klasa.

To samo zauważyłem 😁 🙈

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4405 dnia: 03.12.2021, 18:21 »
Nie bardzo rozumiem o co te halo? Wędki kolegom dotarły całe? Pakowanie takie czy srakie, kuźwa, bez przesady. Jeżeli wędka dojdzie uszkodzona to można płakać, a tak to co? Gadanie co by było gdyby? Przyjedzie wędka w kilku elementach, sklep zapewne wyśle nową. Widzę, że chyba nie ma do czego się już przypierd...? :facepalm:
Adam

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4406 dnia: 03.12.2021, 18:27 »
A z Twojej strony co to za atak ?
Mogę napisać opinię jaką uważam. Rozumiem, że się spieszyli itd. ale wcale nie mam czasu ani ochoty odsyłać uszkodzonych wędek. Dlatego wspomniałem o tym i mam nadzieję, że ktoś z D to przeczyta i może wyciągnie wnioski. Tym bardziej, że tuba był w jedym miejscu wgnieciona.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4407 dnia: 03.12.2021, 18:32 »
nie mam zamiaru nikogo atakować, ale bez przesady. W przypadku uszkodzenia wędki sklep na swój koszt przyśle nową wędkę i kuriera jednocześnie po uszkodzoną. Czasu zbytnio nie stracisz. Zapewniam cię, że sklep czyta ten wątek. :beer:
Adam

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4408 dnia: 03.12.2021, 18:48 »
Karton z Drapieżnika nie jest taki cienki, poza tym ma naklejony kieliszek, więc kurier wie, jak się z nim obchodzić. Nie wiem, czy GLS chce wozić tuby, a jeśli nawet to za dodatkową opłatą, którą i tak w końcu zapłaci klient.
Feedersklep pakuje wędki w tuby. Niedawno kupiłem wędkę z dość dużą przelotką startową. Przyszła w takiej tubie, po której samochód mógłby przejechać bez szkody. Ścianka o grubości ponad 0,5 cm. DPD nie robi różnicy w koszcie przewozu tuby lub kartonu.

Za to kiedyś kupowałem dwa razy wędki z Haldorado, zanim pojawiły się w polskich sklepach. Przyjechały w cienkich kartonach o trójkątnym przekroju, bez folii bąbelkowej a w połowie do wędki dowiązany kołowrotek w reklamówce. Aż dziwne, że nic się z nimi w drodze z Węgier nie stało.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4409 dnia: 03.12.2021, 19:09 »
-"Karton z Drapieżnika nie jest taki cienki, poza tym ma naklejony kieliszek, więc kurier wie, jak się z nim obchodzić." To żeś mnie rozśmieszył :D naklejony kieliszek to jak ograniczenie prędkości na Autostradzie , wszyscy widzą a praktycznie nikt nie respektuje. Byłem w sortowni Paczek w Zabrzu, to że wędziska zapakowane w kartony dostarczane sa w całości to mozna powiedzieć "cud". Kurierzy też wiecznie są spóznieni i zapracowani , dlatego pakowanie wedzisk w mocne tuby powinno być obowiązkowe aby wszyscy byli spokojni i zadowoleni. :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz