Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800655 razy)

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #375 dnia: 22.01.2016, 12:51 »
Ja dziś pisałem do sklepu czy są w stanie coś mi ściągnąć na indywidualne zamówienie i proszę za chwilę mam maila że już wysłali zapytanie do producenta i do 3 dni mają mieć odpowiedź. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to jest poważne potraktowanie klienta, nawet jak nie dadzą rady to i tak szacun za zainteresowanie.

No a ja kupiłem wczoraj, do dziś nie mam maila z potwierdzeniem dostępności, zero kontaktu. Oprócz tego, że mimo mojej nadgorliwej wpłaty przelew poszedł już wczoraj, do chwili obecnej zamówienie ma status - oczekuje na przelew. Także ani kontaktu, ani realizacji zamówienia :D

Nie czepiam się, ja akurat jestem świadom, że to ludzie. Problem polega na tym, że byłem świadkiem różnych dyskusji na forum, gdzie stosunkowo niemiło traktowano różne sklepy, sprzedawców. Kiedy tłumaczyłem, że to też ludzie, to próbowano mi wmówić, że takie czy inne sytuacje są mimo wszystko niedopuszczalne. Dokonałem więc zakupów w drapieżniku, myślę, że będą udane, i okazuje się, że i tutaj jak widać pracują tylko ludzie - co mnie nie dziwi. Podchodzę do sprawy zupełnie na lajcie, bo łowić będę pewnie w połowie marca dopiero. Także spokojnie zamówienie mogą zrealizować i w marcu. No ale bardzo nie podoba mi się ten mocno monopolowy charakter dyskusji, gdzie drapieżnik był zawsze super a reszta be. Okazuje się, że jednak nie jest tak idealnie. Ale tak jak mówię, wszędzie pracują ludzie a ja jestem człowiekiem by to zrozumieć.
Grzegorz

Offline kroszo

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #376 dnia: 22.01.2016, 12:53 »
Spokojnie, w końcu coś przyjdzie :) miej na uwadze że dziś jest.... PIĄTECZEK! ;D
Dziki Wschód

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #377 dnia: 22.01.2016, 12:58 »
Spokojnie, w końcu coś przyjdzie :) miej na uwadze że dziś jest.... PIĄTECZEK! ;D

A gdybym zamawiał na niedzielne zawody? W matchpro robiąc zakupy w czwartek, paczkę mam w piątek. Zawsze. Tutaj już muszę wziąć poprawkę. Nie jestem pewny nawet, czy jak zamówię we wtorek to wyślą by dotarło do piątku. Chodzi o zasadę. A zasady i poprzeczkę ustaliłem nie ja tylko użytkownicy tego forum, punktujący innych sprzedawców za różne przewinienia ;) Tak jak mówię, na spokojnie, podchodzę do tego zupełnie na lajcie. Ale mam chęć o tym powiedzieć, bo strasznie nie podobało mi się to, że punktuje się wszystkich tylko nie drapieżnika. A okazało się, że jest za co.
Grzegorz

Offline Tomek

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Reputacja: 31
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #378 dnia: 22.01.2016, 13:07 »
matchless, na stronie Drapieżnika jest taka informacja z dnia 2016-01-19 16:37:41 (ostatni akapit informacji):

Prace techniczne - rabaty, newsy i wiele więcej!
Sklep Drapieżnik w obecnym momencie jest w trakcie wdrażania do systemu nowych funkcjonalności w sposób nie utrudniający korzystania ze sklepu. Szykujcie się na zmiany typu: progi rabatowe, system nowych produktów w sklepie oraz aktualności a także nowej wersji formularza zamówienia. Poza wymienionymi funkcjonalnościami dopracowywane są inne funkcje, które ułatwią i uprzyjemnią każdemu z nas korzystanie z serwisu sklepdrapieznik.pl!
Prosimy o cierpliwość zaś w razie napotkanych błędów lub nieprawidłowości będziemy wdzięczni za zgłoszenie ich poprzez dział kontakt.

Dzwoń, to może być właśnie ten przypadek, po pracach programistycznych zawsze pojawiają się problemy, dzwoń.
Pozdrawiam
Tomek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 537
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #379 dnia: 22.01.2016, 13:18 »
Przejrzyj cały ten wątek. Sklep działa niesamowicie sprawnie i ze świecą szukać drugiego, który ma tak wspaniałe podejście do klienta. Oczywiście są też inne takie sklepy, choćby te osób, które są członkami tego forum.
Natomiast w Drapieżniku trwają teraz jakieś prace i oni wprowadzają też do systemu wszystkie te nowości, o których tutaj była mowa. Podejrzewam, że personel zaiwania tam po godzinach ze wszystkim i już na twarz padają. Trafiło akurat na Ciebie i pech taki, że to Twoje pierwsze zakupy w tym sklepie.

Ja bardzo chłopaków lubię za to, jak podchodzą do mnie jako klienta. Dlatego ich teraz bronię.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #380 dnia: 22.01.2016, 13:20 »
Ja dziś pisałem do sklepu czy są w stanie coś mi ściągnąć na indywidualne zamówienie i proszę za chwilę mam maila że już wysłali zapytanie do producenta i do 3 dni mają mieć odpowiedź. Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to jest poważne potraktowanie klienta, nawet jak nie dadzą rady to i tak szacun za zainteresowanie.

No a ja kupiłem wczoraj, do dziś nie mam maila z potwierdzeniem dostępności, zero kontaktu. Oprócz tego, że mimo mojej nadgorliwej wpłaty przelew poszedł już wczoraj, do chwili obecnej zamówienie ma status - oczekuje na przelew. Także ani kontaktu, ani realizacji zamówienia :D

Nie czepiam się, ja akurat jestem świadom, że to ludzie. Problem polega na tym, że byłem świadkiem różnych dyskusji na forum, gdzie stosunkowo niemiło traktowano różne sklepy, sprzedawców. Kiedy tłumaczyłem, że to też ludzie, to próbowano mi wmówić, że takie czy inne sytuacje są mimo wszystko niedopuszczalne. Dokonałem więc zakupów w drapieżniku, myślę, że będą udane, i okazuje się, że i tutaj jak widać pracują tylko ludzie - co mnie nie dziwi. Podchodzę do sprawy zupełnie na lajcie, bo łowić będę pewnie w połowie marca dopiero. Także spokojnie zamówienie mogą zrealizować i w marcu. No ale bardzo nie podoba mi się ten mocno monopolowy charakter dyskusji, gdzie drapieżnik był zawsze super a reszta be. Okazuje się, że jednak nie jest tak idealnie. Ale tak jak mówię, wszędzie pracują ludzie a ja jestem człowiekiem by to zrozumieć.

I dlatego powinieneś przedzwonić, bo to nie w ich stylu. Coś może się zadziało że nie widzą twojego zamówienia i stąd brak kontaktu. Jeden telefon nie nadwyręży Ci budżetu a będziesz wiedział co się dzieje. Takie moje zdanie.
Pozdrawiam

Marek

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #381 dnia: 22.01.2016, 13:26 »
Przejrzyj cały ten wątek. Sklep działa niesamowicie sprawnie i ze świecą szukać drugiego, który ma tak wspaniałe podejście do klienta. Oczywiście są też inne takie sklepy, choćby te osób, które są członkami tego forum.
Natomiast w Drapieżniku trwają teraz jakieś prace i oni wprowadzają też do systemu wszystkie te nowości, o których tutaj była mowa. Podejrzewam, że personel zaiwania tam po godzinach ze wszystkim i już na twarz padają. Trafiło akurat na Ciebie i pech taki, że to Twoje pierwsze zakupy w tym sklepie.

Ja bardzo chłopaków lubię za to, jak podchodzą do mnie jako klienta. Dlatego ich teraz bronię.

Wszystko rozumiem. Tak jak pisałem, jestem człowiekiem a to są ludzie. Mnie nie musisz tłumaczyć, bo na prawdę podchodze do tego z dużym dystansem. Mimo to, jak sobie przypomnisz, to w przypadku innych sklepów, opinii, dyskusji - tego typu rzeczy były niedopuszczalne. Pisząc, że mają zapiernicz - pewnie przeczytał bym, że to ich nie usprawiedliwia, przecież zawsze można wstrzymać zamówienia skoro nie jest się w stanie ich realizować. Wiesz, ja nie mówię, że mnie to boli, ale strasznie nie lubię takiej przesadnej niesprawiedliwości, gdzie u jednego czepia się, że strona działa wolniej a u drugiego, jak czekam tylko na maila z potwierdzeniem zamówienia (od wczoraj, a gdzie wysyłka i dostawa?) to ktoś mówi, że to tylko ludzie i mają zapiernicz albo że pewnie piorun uderzył w tym czasie i moje zamówienie mogło się zapodziać w ich komputerze z tego powodu. To mnie bardzo razi. I nie piszę tego, bo mam ochotę im przywalić, ale bardziej z tego powodu, że zauważalnie i namacalnie, ten sklep działa jak każdy inny - jednych obsłuży w mgnieniu oka a innych za tydzień. I ja się z tym liczę. Przykro się czyta natomiast wątki, gdzie wszyscy cisną na jakiś sklep, kiedy próbuję tłumaczyć ludzi ludzkim błędem okazuje się, że mimo to nie mają prawa się mylić, że coś jest niedopuszczalne. A w przypadku drapieżnika już tak?
Grzegorz

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #382 dnia: 22.01.2016, 13:37 »
Dzwoniłeś?
Krzysztof

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 537
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #383 dnia: 22.01.2016, 13:38 »
Przejrzyj cały ten wątek. Sklep działa niesamowicie sprawnie i ze świecą szukać drugiego, który ma tak wspaniałe podejście do klienta. Oczywiście są też inne takie sklepy, choćby te osób, które są członkami tego forum.
Natomiast w Drapieżniku trwają teraz jakieś prace i oni wprowadzają też do systemu wszystkie te nowości, o których tutaj była mowa. Podejrzewam, że personel zaiwania tam po godzinach ze wszystkim i już na twarz padają. Trafiło akurat na Ciebie i pech taki, że to Twoje pierwsze zakupy w tym sklepie.

Ja bardzo chłopaków lubię za to, jak podchodzą do mnie jako klienta. Dlatego ich teraz bronię.

Wszystko rozumiem. Tak jak pisałem, jestem człowiekiem a to są ludzie. Mnie nie musisz tłumaczyć, bo na prawdę podchodze do tego z dużym dystansem. Mimo to, jak sobie przypomnisz, to w przypadku innych sklepów, opinii, dyskusji - tego typu rzeczy były niedopuszczalne. Pisząc, że mają zapiernicz - pewnie przeczytał bym, że to ich nie usprawiedliwia, przecież zawsze można wstrzymać zamówienia skoro nie jest się w stanie ich realizować. Wiesz, ja nie mówię, że mnie to boli, ale strasznie nie lubię takiej przesadnej niesprawiedliwości, gdzie u jednego czepia się, że strona działa wolniej a u drugiego, jak czekam tylko na maila z potwierdzeniem zamówienia (od wczoraj, a gdzie wysyłka i dostawa?) to ktoś mówi, że to tylko ludzie i mają zapiernicz albo że pewnie piorun uderzył w tym czasie i moje zamówienie mogło się zapodziać w ich komputerze z tego powodu. To mnie bardzo razi. I nie piszę tego, bo mam ochotę im przywalić, ale bardziej z tego powodu, że zauważalnie i namacalnie, ten sklep działa jak każdy inny - jednych obsłuży w mgnieniu oka a innych za tydzień. I ja się z tym liczę. Przykro się czyta natomiast wątki, gdzie wszyscy cisną na jakiś sklep, kiedy próbuję tłumaczyć ludzi ludzkim błędem okazuje się, że mimo to nie mają prawa się mylić, że coś jest niedopuszczalne. A w przypadku drapieżnika już tak?
Oczywiście rozumiem, o co Ci chodzi.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline kroszo

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #384 dnia: 22.01.2016, 13:55 »
Ej, teraz w ogóle strona nie działa. Może jakieś problemy techniczne i dlatego nie dostałeś maila z informacją.
Dziki Wschód

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #385 dnia: 22.01.2016, 13:56 »
Rabaty uruchamiają. Pisałem wcześniej ;)
Krzysztof

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #386 dnia: 22.01.2016, 13:58 »
Ej, teraz w ogóle strona nie działa. Może jakieś problemy techniczne i dlatego nie dostałeś maila z informacją.

Zamówienie robiłem wczoraj, kiedy działała ;) Pewnie skupili się na nowym towarze, stronie i odpuścili sobie zamówienia. Spokojnie poczekam, i tak nie ma co gonić. Mnie się nie spieszy a przesyłka i tak pewnie doszła by w poniedziałek/wtorek. Sygnalizuję jedynie sytuację. Na razie nie dzwoniłem, niech sobie spokojnie zrobią co mają robić. Jak nie będzie odzewu w przyszłym tygodniu to oczywiście zadzwonię. Tak jak mówiłem, pełen luz. Ale sytuacja mnie zaskoczyła.

Aktualizacja: Dostałem maila, że zamówienie akceptowane i czekają na płatność. Problem w tym, że przelew poszedł już wczoraj. Serio chyba mają zapiernicz. :P ;)
Grzegorz

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #387 dnia: 22.01.2016, 14:23 »
Stronka na razie nie działa. Co ewidentnie pokazuje że prawdopodobnie kończą aktualizacje serwisu. Z tego co pisałeś to wysłali ci informacje żebyś na razie nie wpłacał kwoty. Ewidentnie mają jakieś problemy, ale myślę że je naprawią w najbliższym czasie. Wybrałeś po prostu pechowy moment na zakup. Też kupowałem już w tym sklepie wiele razy i nigdy się nie zawiodłem.
Tomek

Offline matchless

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 167
  • Reputacja: 356
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #388 dnia: 22.01.2016, 14:29 »
Stronka na razie nie działa. Co ewidentnie pokazuje że prawdopodobnie kończą aktualizacje serwisu. Z tego co pisałeś to wysłali ci informacje żebyś na razie nie wpłacał kwoty. Ewidentnie mają jakieś problemy, ale myślę że je naprawią w najbliższym czasie. Wybrałeś po prostu pechowy moment na zakup. Też kupowałem już w tym sklepie wiele razy i nigdy się nie zawiodłem.

Nie, nie wysłali, to była wiadomość po potwierdzeniu, na stronie www. Coś w stylu dziekujemy za zamówienie...
Z drugiej strony, trochę dziwna niekonsekwencja. Bo z jednej strony, tutaj pojawia się komunikat, który w zasadzie jest i za chwilę go nie ma, żeby nie wpłacac, poczekać na potwierdzenie dostępności a z drugiej ... w regulaminie jest mowa w pkt 6, że taka wiadomość przychodzi ale tylko wtedy, kiedy jakiegoś produktu NIE MA. Czyli jeśli są, to nie powinna przyjść w ogóle. Z drugiej strony, piszą, żeby czekać bo przyjdzie. No ale... żeby nie było, że się czepiam. Myślę, że nie ma co dalej dyskutować. Troszkę to idzie z opóźnieniem, ale tutaj faktycznie widać działania, jakieś prace więc też nie ma się co dziwić.
Grzegorz

Offline tomek-kun

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 601
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #389 dnia: 22.01.2016, 14:32 »
W komunikacie dziękują za cierpliwość. Także myślę że nam to wynagrodzą fajnymi nowościami. Już się nie mogę doczekać. Trzeba się złapać za portfel xD
Tomek