Autor Wątek: Spławiki Drennan Crystal Waggler  (Przeczytany 34225 razy)

Online Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 568
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #15 dnia: 28.05.2015, 20:47 »
Drennan ma cennik detaliczny i cenę sugerowaną. Nie pamiętam ile kosztuje insert, ale powinien około 10-12 PLN dla klienta. 40 PLN to cena XL pellet wagglera. Myślę, że to nie Lorpio tylko sprzedawca coś pokręcił. Może dodał koszt przesyłki do ceny? :D
Lucjan

grzesiek76

  • Gość
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #16 dnia: 28.05.2015, 22:17 »
Drennan ma cennik detaliczny i cenę sugerowaną. Nie pamiętam ile kosztuje insert, ale powinien około 10-12 PLN dla klienta. 40 PLN to cena XL pellet wagglera. Myślę, że to nie Lorpio tylko sprzedawca coś pokręcił. Może dodał koszt przesyłki do ceny? :D

Pytałem o małe spławiki w granicach 1gr. Na stronie Lorpio Loaded Crystal Waggler i Loaded Insert Wagller opisane są 1gr.
Ze sprzedawcą rozmawiałem dłuższą chwilę. Cenę argumentował bardzo wysoką jakością spławików :) Wspomniałem że w sklepach internetowych kosztują w granicach 10zł. To niech w stacjonarnym będzie 15 zł...Ale 40 zł... Niestety sklep twardo trzymał się swoich 4 dych :)

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #17 dnia: 28.05.2015, 22:18 »
Nieludzkie podejście do klienta :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #18 dnia: 28.05.2015, 22:20 »
jesli chcesz małe delikatne to polecam siebie ;)

np. takie ... od 0,75 g do 3 g
za 40 zł będziesz miał 3 szt






grzesiek76

  • Gość
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #19 dnia: 28.05.2015, 22:43 »
Piękne. Arcydziełka. :)
Hmmm :D

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #20 dnia: 13.01.2016, 09:22 »
Co w tych spławikach jest takiego że wszyscy za nimi szaleją ? Tu nie ma jakiejś opatentowanej konstrukcji, materiał też nie kosmiczny.
To tylko kawałek plastiku, z kiepsko pomalowaną anteną. Każdy sam mógłby taki zrobić z rurki po balonikach z odpustu w 5 minut.
Wiem, wiem nie jestem obiektywny ;) ale nie wariujcie tylko dlatego że tam jest napisane Drennan.

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #21 dnia: 13.01.2016, 09:41 »
Co w tych spławikach jest takiego że wszyscy za nimi szaleją ? Tu nie ma jakiejś opatentowanej konstrukcji, materiał też nie kosmiczny.
To tylko kawałek plastiku, z kiepsko pomalowaną anteną. Każdy sam mógłby taki zrobić z rurki po balonikach z odpustu w 5 minut.
Wiem, wiem nie jestem obiektywny ;) ale nie wariujcie tylko dlatego że tam jest napisane drennan.

 A kto tu wariuje? Tak są proste w konstrukcji, aczkolwiek jak dla mnie genialne w tej prostocie. Ja ich używam jako podstawowych spławików i bardzo sobie chwalę. Wiem Kuba że tworzysz spławiki i wyglądają bardzo dobrze. Nie mogę ocenić ponieważ nie miałem z nimi styczności. Może kiedyś się skuszę ;)
Pozdrawiam

Marek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #22 dnia: 13.01.2016, 09:41 »
Dokładnie. Sam spławik nie łowi, trzeba jeszcze dobrze skonstruować zestaw itp itd
Krzysztof

_luwro

  • Gość
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #23 dnia: 13.01.2016, 10:06 »
Luk swoimi filmami napędza popyt :P

Tez ich używam i uważam ze są świetne 8)

Offline adrian28

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 4
  • www.stawydebina.pl
    • Stowarzyszenie miłośników Dębiny
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #24 dnia: 13.01.2016, 10:21 »
Też mi się bardzo dobrze na nie łowi

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #25 dnia: 13.01.2016, 10:59 »
Nie chodzi mi o to czy moje lepsze bo to nie ta liga ... drennanowi trochę brakuje :P
Ale są ciekawsze konstrukcje np Spławik Cralusso Pro match, ma regulowane obciążenie, można wysuwać rurkę regulując obciążenie i dodatkowo są wymienne antenki o różnych średnicach. Jeden taki craluuso zastapi trzy drennana
Cała zabawa zaczyna się gdy na spławiku pojawia się odpowiednie logo, podejrzewam że gdyby było napisane JAxon nikt do reki by nie wziął tej plastikowej słomki.

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #26 dnia: 13.01.2016, 11:08 »
Ja mam bardzo podobne Middy, tańsze 2 razy też łowią..

Wysłane z moje Huawei P8 Lite przy użyciu Taptalka

Dawid

Offline Major

  • SklepTrabucco.pl
  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 329
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Żadna technika nie jest mi obca
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #27 dnia: 13.01.2016, 11:08 »
Dokładnie zgadzam się z kolegą powyżej tych spławików sprzedaje się setki ,a dla mnie też to jest spławik też nie robi wrażenia jest wiele lepszych na rynku typowo angielski  na bajora komercyjne bo angole tylko na takich łowią , na nasze jeziora nadaje się do łowienia przy trzcinkach jedynie z tym obciążeniem na żyłkę. Druga sprawa to taka że dużo ludzi kupuje inserty,slidery itd.. a nie mają pojęcia jak zmontować dobrze zestaw a co dopiero nim łowić.

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #28 dnia: 13.01.2016, 11:56 »
Nie chodzi mi o to czy moje lepsze bo to nie ta liga ... drennanowi trochę brakuje :P
Ale są ciekawsze konstrukcje np Spławik Cralusso Pro match, ma regulowane obciążenie, można wysuwać rurkę regulując obciążenie i dodatkowo są wymienne antenki o różnych średnicach. Jeden taki craluuso zastapi trzy drennana
Cała zabawa zaczyna się gdy na spławiku pojawia się odpowiednie logo, podejrzewam że gdyby było napisane JAxon nikt do reki by nie wziął tej plastikowej słomki.

I znów się niezgodzę :) Cralusso mam kilka i są super na odległość. Używam UFO i Sensitive poza wspomnianym Pro match który jako jedyny nie przypadł mi do gustu. Ale jeśli chodzi o wodę stojącą zawsze wybieram Inserta , uważam że w takich warunkach jest bezkonkurencyjny. Ale to tylko moje zdanie.
Pozdrawiam

Marek

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spławiki Drennan Crystal Waggler
« Odpowiedź #29 dnia: 13.01.2016, 12:00 »
Dokładnie zgadzam się z kolegą powyżej tych spławików sprzedaje się setki ,a dla mnie też to jest spławik też nie robi wrażenia jest wiele lepszych na rynku typowo angielski  na bajora komercyjne bo angole tylko na takich łowią , na nasze jeziora nadaje się do łowienia przy trzcinkach jedynie z tym obciążeniem na żyłkę. Druga sprawa to taka że dużo ludzi kupuje inserty,slidery itd.. a nie mają pojęcia jak zmontować dobrze zestaw a co dopiero nim łowić.

I tu doskonale spisze się poradnik w postaci filmu stworzonego przez Luka Po takim filmie trudno żle zmontować zestaw, Luk objaśnił sprawę nader szczegółowo i chwała mu za to :bravo:
Pozdrawiam

Marek