Autor Wątek: Łowiska PZW - okolice Łodzi  (Przeczytany 811 razy)

Offline Kocur1911

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Łowiska PZW - okolice Łodzi
« dnia: 29.12.2020, 17:17 »
Cześć,

Dotychczas opłacałem kartę w OMPZW. Niedługo będę się musiał przeprowadzić w okolice Łodzi - najlepiej północno wschodnia część. Wcześniej nie zwracałem uwagi ale Łódź to też jest OMPZW. Moje pytanie jak tam jest z łowiskami? Jest gdzie połowić czy lepiej opłacić kartę w innym okręgu?

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowiska PZW - okolice Łodzi
« Odpowiedź #1 dnia: 29.12.2020, 17:27 »
Szału nie ma, nawet bardzo. Ja zacząłem rajd po miejsko/parkowych stawach ze spiningiem defektów brak. Na spławik lubię posiedzieć w parku na zdrowie ale dlatego że do tego stawu mam 50 metrów od bramy. Lepiej jeździć na koloiczne komercję, trochę ich jest. W tym roku zamierzam kontynuować objeżdżanie okolicznych jeziorek jeżeli czas pozwoli.

Offline Kocur1911

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Łowiska PZW - okolice Łodzi
« Odpowiedź #2 dnia: 29.12.2020, 17:49 »
Jeszcze ponad 2 lata temu jeździłem tylko na komercję - głównie Przystanek Bielawa. Ale od 2019 znajomy mnie namówił na PZW i jakoś przypasowały mi leszczyki i płotki z Kanału Żerańskiego. W takim też stylu chciałbym kontynuować relaksowanie się nad wodą w 2021. Jeżeli chodzi o komercje - to trzeba się nastawić na method feeder i karpiki? Czy jednak białe, ochotka i jokers przyniosą jeszcze jakieś rezultaty?

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Łowiska PZW - okolice Łodzi
« Odpowiedź #3 dnia: 29.12.2020, 17:53 »
Ja łowię też na spławik, w poprzednim roku nie miałem zbyt dużo czasu na wędkowanie ale jak byłem na komercjach  spławiki ciągle widać. Na tych na których ja byłem królował raczej teleskop z bazaru więc nie wiem jak się ma to do bardziej zaawansowanego podejścia do spławika.

Offline Kocur1911

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Łowiska PZW - okolice Łodzi
« Odpowiedź #4 dnia: 29.12.2020, 18:08 »
Ze spławikiem to ostatni raz byłem w styczniu z bacikiem na Kanale Żerańskim. U mnie spławik przegrał z feederkiem. No i faktycznie przez te 2 lata troszkę zainwestowałem w sprzęt typu kosz, półki, i cały osprzęt. Szkoda byłoby, żeby teraz wszystko kurzem osiadło