Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3889499 razy)

aroo04

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10650 dnia: 16.03.2017, 18:03 »
A dodam jeszcze, że nie palę, nie piję, nie ćpam, nigdy nie byłem na dyskotece więc nie trwonię kasy na byle pierdoły.

aroo04

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10651 dnia: 16.03.2017, 18:04 »
Ja jak już pisałem kilka krotnie jestem nad wodą co 2-3 dni. Na szczęście zmieniam pracę, więc już tak dobrze nie będzie...

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10652 dnia: 16.03.2017, 18:06 »
Kupiłem sobie i ja pojemniczki na przynęty. Myślałem dość intensywnie jakie wziąć, bo niewiele mi tego schodzi. Wybrałem 15ml. No i jestem zadowolony. Wchodzi ok 20+ pelletów 8mm. Na zdjęciu pellety Method Mania 8mm. Jedna warstwa to 12szt. Spokojnie zmieści się jeszcze taka jedna. Moim zdaniem to aż nad to jak na jedną sesję.
Arek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10653 dnia: 16.03.2017, 18:09 »
Zastanawiam się cały czas, skąd płynie wniosek, że na wędkowanie musi być stać każdego. Ja protestuję, że bilet do kina kosztuje 30 zł i popcorn z colą drugie tyle. Idąc z rodziną do kina muszę wydać  dobrze ponad stówę. Protestuję. Chcę 300 zł rocznie i do wszystkich kin w kraju.
Albo taka siłowania. Jakieś karnety po 200 zł za miesiąc. Skandal!
Nie mówiąc już o piwie i papierosach. To jest dopiero kosmos. Uważam, że trzeba coś z tym zrobić...
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10654 dnia: 16.03.2017, 18:11 »
Arunio - jestem szczęśliwym posiadaczem takich pojemniczków i mogę gratulować wyboru :D
Są super, plus te podkładki do pisania. I tak jak mówisz, 15ml to sporo się zmieści. Chciałbym by kiedyś tak brały żeby mi zabrakło przynęt :D
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10655 dnia: 16.03.2017, 18:11 »
Jeszcze taka jedna myśl. Gdyby opłata została jak jest, ale panował całkowity nokill, wtedy okazałoby się, ilu tak naprawdę jest wędkarzy.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

aroo04

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10656 dnia: 16.03.2017, 18:12 »
Zastanawiam się cały czas, skąd płynie wniosek, że na wędkowanie musi być stać każdego. Ja protestuję, że bilet do kina kosztuje 30 zł i popcorn z colą drugie tyle. Idąc z rodziną do kina muszę wydać  dobrze ponad stówę. Protestuję. Chcę 300 zł rocznie i do wszystkich kin w kraju.
Albo taka siłowania. Jakieś karnety po 200 zł za miesiąc. Skandal!
Nie mówiąc już o piwie i papierosach. To jest dopiero kosmos. Uważam, że trzeba coś z tym zrobić...
Mówisz poważnie, czy może się śmiejesz z co poniektórych, m.in. ze mnie i dajesz do zrozumienia, żeby skończyć z wędkarstwem???

Offline k3

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Świdnik
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10657 dnia: 16.03.2017, 18:14 »

Kadłubek

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10658 dnia: 16.03.2017, 18:15 »
Jeszcze taka jedna myśl. Gdyby opłata została jak jest, ale panował całkowity nokill, wtedy okazałoby się, ilu tak naprawdę jest wędkarzy.

Jakby tak było to bym płacił 1000 zł i nie narzekał :)
Chyba, że to przyszłość to studnie w rzekach >:O

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10659 dnia: 16.03.2017, 18:15 »
Arunio - jestem szczęśliwym posiadaczem takich pojemniczków i mogę gratulować wyboru :D
Są super, plus te podkładki do pisania. I tak jak mówisz, 15ml to sporo się zmieści. Chciałbym by kiedyś tak brały żeby mi zabrakło przynęt :D
:thumbup: :beer:
Arek

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10660 dnia: 16.03.2017, 18:16 »
Aroo04 źle mnie zrozumiałeś nie chodzi o to kto ile zarabia i ile co kosztuje, miałem na myśli że oplata za PZW jest nieuwspólnienie duża do tego co dostaje się w zamian. To tak jak byś miał zapłacić 100zl za paczkę parówek, nie dość że ich mało ich w paczce to jeszcze robione z całego syfu z masarni.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10661 dnia: 16.03.2017, 18:18 »
Zastanawiam się cały czas, skąd płynie wniosek, że na wędkowanie musi być stać każdego. Ja protestuję, że bilet do kina kosztuje 30 zł i popcorn z colą drugie tyle. Idąc z rodziną do kina muszę wydać  dobrze ponad stówę. Protestuję. Chcę 300 zł rocznie i do wszystkich kin w kraju.
Albo taka siłowania. Jakieś karnety po 200 zł za miesiąc. Skandal!
Nie mówiąc już o piwie i papierosach. To jest dopiero kosmos. Uważam, że trzeba coś z tym zrobić...
Mówisz poważnie, czy może się śmiejesz z co poniektórych, m.in. ze mnie i dajesz do zrozumienia, żeby skończyć z wędkarstwem???

Mówię absolutnie poważnie. Jednocześnie absolutnie z nikogo nie szydzę ani się nie śmieję. Fakty życia są takie, że niektórych nie stać nawet na chleb. Innych nie stać na szynkę do tego chleba. Ja tylko stwierdzam fakt.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

aroo04

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10662 dnia: 16.03.2017, 18:19 »
Ptaku_1, tu się z Tobą zgodzę. Dostajesz lipę za i tak nie małe pieniądze...

aroo04

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10663 dnia: 16.03.2017, 18:20 »
Zastanawiam się cały czas, skąd płynie wniosek, że na wędkowanie musi być stać każdego. Ja protestuję, że bilet do kina kosztuje 30 zł i popcorn z colą drugie tyle. Idąc z rodziną do kina muszę wydać  dobrze ponad stówę. Protestuję. Chcę 300 zł rocznie i do wszystkich kin w kraju.
Albo taka siłowania. Jakieś karnety po 200 zł za miesiąc. Skandal!
Nie mówiąc już o piwie i papierosach. To jest dopiero kosmos. Uważam, że trzeba coś z tym zrobić...
Mówisz poważnie, czy może się śmiejesz z co poniektórych, m.in. ze mnie i dajesz do zrozumienia, żeby skończyć z wędkarstwem???

Mówię absolutnie poważnie. Jednocześnie absolutnie z nikogo nie szydzę ani się nie śmieję. Fakty życia są takie, że niektórych nie stać nawet na chleb. Innych nie stać na szynkę do tego chleba. Ja tylko stwierdzam fakt.
W takim razie przepraszam, że się uniosłem. Istotnie, czasami patrzymy na tych, którzy mają lepiej, a nie chcemy widzieć tych, którzy mają gorzej... Taka ludzka, egoistyczna mentalność, także moja...

MrProper

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #10664 dnia: 16.03.2017, 18:27 »
Kupiłem sobie i ja pojemniczki na przynęty. Myślałem dość intensywnie jakie wziąć, bo niewiele mi tego schodzi. Wybrałem 15ml. No i jestem zadowolony. Wchodzi ok 20+ pelletów 8mm. Na zdjęciu pellety Method Mania 8mm. Jedna warstwa to 12szt. Spokojnie zmieści się jeszcze taka jedna. Moim zdaniem to aż nad to jak na jedną sesję.


No Panie nareszcie :D
Teraz Ci nie braknie- a wiesz? Życzę Ci zeby zabrakło na jednej sesji  ;) :thumbup: