Autor Wątek: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku  (Przeczytany 52380 razy)

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 745
  • Reputacja: 1988
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #240 dnia: 03.02.2019, 13:52 »
Wielkie dzięki za spotkanie, było rewelacyjnie :bravo: :bravo: :bravo: Uczta intelektualna i nie tylko!

Jestem zdruzgotany, bo stracił mi się katalog Jaxona :) Życie straciło sens :)
Lucjan

Offline Michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 813
  • Reputacja: 95
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #241 dnia: 03.02.2019, 14:46 »
Ja również dziękuje za spotkanie. Mam  nadzieje, że takie mini zloty wpiszą się na stałe.

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #242 dnia: 03.02.2019, 14:56 »
Fajnie chłopaki :bravo:

Offline toms2m

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 760
  • Reputacja: 132
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #243 dnia: 03.02.2019, 15:45 »
Również dziękuje wszystkim :D Oby do następnego! :)

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #244 dnia: 03.02.2019, 16:04 »
Melduje się Chłopaki z miejsca zakwaterowania:). Cały i zdrowy, z masą pozytywnej energii po spotkaniu. Dziękuje za miłe przyjęcie i atmosferę jaką udało nam się stworzyć. Niesamowita przyjemność, móc forumowym "nickom" uścisnąć "grabule" :thumbup:
Test Roninsona mam uwieczniony na filmie :P, i pewnie nie raz jeszcze go obejrzymy.
Mateusz, niespodzianką w osobie Luka "rozwaliłeś system". :thumbup: :bravo: :bravo: :beer:
Luk, katalog Jaxona może Maciek ma, bo u niego ostatnio byłeś z nim widziany :D
Jaszcze raz serdeczne dzięki i mam nadzieje do szybkiego "replaya". :thumbup: :beer:
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 020
  • Reputacja: 710
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #245 dnia: 03.02.2019, 17:28 »
Melduje się Chłopaki z miejsca zakwaterowania:). Cały i zdrowy, z masą pozytywnej energii po spotkaniu. Dziękuje za miłe przyjęcie i atmosferę jaką udało nam się stworzyć. Niesamowita przyjemność, móc forumowym "nickom" uścisnąć "grabule"
Test Roninsona mam uwieczniony na filmie :P, i pewnie nie raz jeszcze go obejrzymy.
Mateusz, niespodzianką w osobie Luka "rozwaliłeś system". :bravo: :bravo:
Luk, katalog Jaxona może Maciek ma, bo u niego ostatnio byłeś z nim widziany :D
Jaszcze raz serdeczne dzięki i mam nadzieje do szybkiego "replaya".
Poprosimy o zamieszczenie filmu z testu Robinsona

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 393
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #246 dnia: 03.02.2019, 18:34 »
Skoro sprawa znalazła się na Forum to winien jestem pewne wyjaśnienie. Wędka Robinsona nieszczęśliwie połamana należy do kol Łuki.  Wcześniej przez parę lat leżała u mnie na szafie nigdy nie używana. Prawdopodobnie kiedyś musiała być uderzona lub inaczej skaleczona.  Tak czy owak trzeba ją naprawić.  Złamała się na elemencie nr 2 tuż za spigotem łączącym szczytówkę więc naprawa powinna być stosunkowo łatwa i skuteczna.  Znam pewien dobry warsztat  i chętnie załatwię naprawę.  Reszta na priv.
Wiesiek

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #247 dnia: 03.02.2019, 19:06 »
Wiesiek, teraz wszystko jasne i lepiej być wytłumaczone nie może. Zastanowimy się z Łukim czy wrzucić film, bo korzystałem z dosyć "obszernego ujęcia" :P Jednak co by tu nie mówić, to test testem, ale kijek naprawdę zacny, miałem okazję podotykać i obejrzeć :thumbup:
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #248 dnia: 03.02.2019, 19:41 »
Z racji, że uczestniczyłem w tym zdarzeniu chętnie dorzucę się do naprawy, jeśli koledze zależy na naprawie ;)
Paweł

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #249 dnia: 03.02.2019, 20:10 »
Super spotkanie. :thumbup:
Jutro wrzucę zdjęcia, filmik i coś więcej napiszę.
 Paweł, na nic nie będziesz się składał, pojadę do Katowic i oddam wędkę do naprawy.
Proszę o PW czy ktoś płacił za butelkę i sok, którą zamawiałem.Nie pamiętam czy płaciłem przy barze czy nie.
 Dziś, jestem niedysponowany. ;)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #250 dnia: 03.02.2019, 20:29 »
Łuki, "wodzianka" ponoć najlepsza na takie stany :P
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline Wiecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 785
  • Reputacja: 393
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie znoszę chamstwa i prostactwa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #251 dnia: 03.02.2019, 21:04 »
Łukasz niczym się nie przejmuj. Ja już aranżuję naprawę.  Mam trochę znajomych w tej branży.

Dyskusjom nie było końca. Ale co to za dyskusja w której nawet porządnie pokłócić się nie można :P  bo w sprawach ważnych wszyscy mówimy jednym  głosem. :D
Wiesiek

Offline hobby

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 949
  • Reputacja: 185
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Zamość
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #252 dnia: 03.02.2019, 21:12 »
Wiesiek, jak to nie było kłótni?...... a z Portierem? :P
...Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić, nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć. Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem...
Jurek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 289
  • Reputacja: 898
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #253 dnia: 03.02.2019, 21:18 »
Łukasz jeszcze raz wielkie dzięki już wisi :beer:.


Co do sprzętu Jurek zaprezentował mega zestaw long dystans , dedykowany na big fish Daiwy.
Oraz miałem przyjemnośc podotykać kija Mateusza poprostu coś niesamowitego.
Luknołem również na rod podzika Wiesława , Lucek jednak wie co na rzeki jest dobre.
Super konstrukcja !
Maciek

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Spotkanie dyskusyjno-integracyjne na Śląsku
« Odpowiedź #254 dnia: 03.02.2019, 21:49 »
Bardzo się cieszę, że mogliśmy się wczoraj spotkać :-)
W środę wieczorem dopadł mnie jakiś wirus, który dał mi nieźle popalić. Końcówkę tygodnia miałem więc wyjątkowo kiepską. Czwartek przepracowałem, przyjmując w kurtce, ze znacznym uczuciem zimna, dreszczami i temperaturą do 39 st. U nas w okolicy w ostatnim tygodniu było bardzo wiele przypadków takich zachorowań i najpewniej ktoś sprzedał mi wirusa.
Udało mi się jednak zjawić na spotkaniu. Zaopatrzyłem się w odkażacz do rąk i zająłem skrajne miejsce przy stole. Mam nadzieję, że wirus pozostał w obrębie swojego gospodarza.

Spotkanie rozpoczęło się o 16:00, choć paru kolegów zameldowało się w lokalu znacznie wcześniej.
Chciałem, żeby pojawienie się Lucka było większym zaskoczeniem dla pozostałych. Zostaliśmy jednak już zauważeni na parkingu przez niektórych kolegów :-)

Poniżej zdjęcia z mojego telefonu. Niektóre bardzo podobne, robione przez kelnerkę. Postanowiłem zamieścić je wszystkie, bo nie każdy wyszedł idealnie na każdym ujęciu. Każdy możne więc sobie wybrać te najlepsze i pobrać do swojego archiwum.







































Jeśli ktoś uważa, że na którychś zdjęciach źle wyszedł lub z innych przyczyn lepiej będzie któreś zdjęcie usunąć, to piszcie do mnie na PW.

Fajnie, że większość przywiozła ze sobą jakiś sprzęt. Ja wziąłem podlodówki i nowego feedera. Wiesiek zaprezentował wędkę po przeróbkach, kołowrotki oraz statyw. Maćkowi (Fisha) trzeba było pomóc wnieść cały sprzęt. Każdy przymierzał się do jego nowego krzesła z podnóżkiem i akcesoriami. Karol też wziął swoje podlodówki. Maciek (mjmaciek) przywiózł sporo sprzętu podlodowego. Jurek wziął jakiś mocny kij feederowy do większych odległości. Nie pamiętam jednak, co to była za wędka. Nie zakodowałem wszystkich sprzętów (to zapewne ten wirus zaburzał moją percepcję ;)). Na pewno na stole widziałem też sporo różnych kołowrotków.

Ten sam wirus był zapewne przyczyną darmowego badania nerek, jakie zafundowałem niektórym kolegom :-D Maciek, wierzę, że teraz już pamiętasz, jak nazywa się ten objaw :)

Jeśli chodzi o lokal, to dałbym mu ocenę średnią.
Jedzenie było smaczne. Obsługa dostateczna. W pewnym momencie zostaliśmy poinformowani, że już przebywać na sali nie możemy. Chcieliśmy dopłacić za możliwość posiedzenia jeszcze przez godzinkę, ale spotkało się to ze stanowczą odmową.
Ja z kolei trafiłem na jakiegoś wyjątkowo chamskiego starszego gościa, którego zadaniem było zamykanie i otwieranie kluczem drzwi. Zastanawiałem się nawet, czy nie zgłosić tego komuś, kto zarządzał lokalem, ale z doświadczenia wiem, że tego typu zgłoszenia nic nie wnoszą. Właścicielami takich lokali są często bardzo zamożni przedsiębiorcy, dla których restauracja/hotel to jeden z kilku interesów. Czasem rzadko tam bywają, a prowadzeniem lokalu zajmują się menadżerowie, którzy zwykle bronią swojej "załogi". Gdzieś w komentarzach dotyczących tego lokalu znalazłem relację klienta z dzieckiem, którego kelner nazwał kut...sem. Kiedy klient zgłosił sprawę do właściciela/menażera, to ten kazał mu spie...ać.
Byłem już niejednokrotnie świadkiem podobnych zachowań obsługi w lokalach gastronomicznych. Niektóre po pewnym czasie przestawały istnieć... Nie od dziś wiadomo, że gastronomia interes dający różne możliwości...
Myślę, że kolejnym razem warto będzie wybrać lokal, który będzie czynny nieco dłużej. Wszyscy byliśmy zdziwieni, że hotel i restauracja czynne są w sobotę do 22:00. Obecnie większość mniejszych lokali gastronomicznych otwarta jest w soboty do 23:00 lub do północy.

Miałem nadzieję, że na spotkaniu pojawi się jeszcze kilka osób ze Śląska. Szkoda, że się nie udało.
Wierzę, że Ci, co byli na spotkaniu, chętnie zjawią się na kolejnym i tym chętniej wezmą również udział zlocie SiG :-)

Chciałbym jeszcze raz podziękować Michałowi, Wieśkowi i Pawłowi, bo to oni głównie zaangażowali się w organizację naszego spotkania.
Fajną niespodziankę zrobił nam Łukasz, który obdarował nas magnesami z pamiątkowym logo.

Dzięki!
Pozdrawiam
Mateusz