Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Grunt / Odp: Ustawienie wędek podczas łowienia na feeder i method feeder
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 11:53 »
Ale Guru (lub tańsze klony), zwężają się ku dołowi, więc można też wędkę wcisnąć tak, że potem nawet trudno ją wyjąć. Kwestia tego, co się chce osiągnąć.

Mam te i te. Wolę te od Guru.
2
Grunt / Odp: Ustawienie wędek podczas łowienia na feeder i method feeder
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Don_M dnia Dzisiaj o 11:42 »
Co do końcówek na "dupę", to zdecydowanie polecam te od prestona: https://sklepdrapieznik.pl/29490-podporka-preston-butt-gripper-rest.html

Miałem też guru, ale tam że tak powiem siła uchwytu jest jedna, a w tych od Prestona można położyć wędkę luźno na szczycie, jeżeli łowimy szybkościowo, lub wepchnąć głębiej, gdy np. łowimy blisko brzegu i strzelamy procą, a jakiś misiek może porwać wędkę.

3
Hyde Park / Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Dzisiaj o 10:50 »
Wszystko wyglądałoby inaczej, gdybyśmy mogli, w imię niewątpliwych zasług narodowych i słusznych przywilejów, wystawiać 13 zawodników. Gdy gramy na 2 napadziorów, zawsze brakuje tego jednego pomocnika, który by im podawał. A dodatkowym obrońcą nikt nie pogardzi - dodałby też pewności w grze. I ciekawe czy wtedy pan Van Basten by się tak mądrzył 8)
4
Grunt / Odp: Ustawienie wędek podczas łowienia na feeder i method feeder
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yakuza dnia Dzisiaj o 10:22 »
Quantum free style rod pod

Tylko nikomu nie pożyczaj
Ziomek mi ukręcił blokowanie jednej nogi

Pamiętam, że płaciłem 180zł, ale kiedy to było..
W ten sam dzień kupiłem fotel prologic cruzade comfort za 80zł
EDIT: mój miał całe czarne nogi. Na google widzę, że są jakieś wersje gdzie te przedłużki są niemalowane.

Sent from my ASUS_I006D using Tapatalk
5
Sprzęt / Odp: MAP Parabolix 11FT SUV czy Drennan Acolyte Commercial Feeder 11FT ???
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pr00 dnia Dzisiaj o 10:16 »
A czy Parabolix 11ft jest składany w dwóch równych częściach?

Ogólnie tak, ale cześć szczytowa jest dłuższa około 1cm.
7
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 09:16 »
Gratki Rafał :bravo:

To woda no kill czy klasycznie zarządzana przez PZW? ;)

Wynik robi wrażenie! :thumbup:

To jest klasyczna woda pzw. u mnie na no kill można tylko na spławik a przy dzisiejszym wietrze to bym nie połowił.

A co to znowu za głupoty? Kto to wymyślił? :D
8
Hyde Park / Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Luk dnia Dzisiaj o 08:59 »
Dziewięćdziesiąt minut plus trzydzieści minut dogrywki i żadnego celnego strzału.... Na co tam patrzeć, polecam opinię Van Bastena "To zespół, który nie chce za bardzo atakować, ani grać w piłkę nożną. To drużyna o małej skłonności do gry. Głównie się bronią."
Taka prawda, do tego zawodnicy z drugiej angielskiej ligi, sorry, ale inni mają dużo lepszych zawodników, nasi może starczą na Austrię, do topowych zespołów jest im daleko i zawsze było, prawie zawsze.

Dawid, ja tam nie patrzę tylko na te celne strzały, bo Piotrowski by bliski strzelenia bramki, bardzo blisko :) Warto też zerknąć na statystyki:
https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/walia-polska/5918800/statystyki

Pokazują one, że coś zaczyna się kleić. Jasne, że gra nie była na poziomie jaki chcielibyśmy widzieć, ale jest postęp, i to całkiem spory. A wielu naszych zawodników nie gra w klubach lub często pauzuje. Uważam też, że Lewy grający bardziej z tyłu i pomagający rozgrywać to też dobra opcja, bo jemu trzeba podać piłkę, i jak ma jej nie dostawać, to i strzelać nie będzie. A szybkość nie jest jego walorem, dlatego lepiej aby wypuszczał takiego Świderskiego czy Piątka.

Masz rację, daleko nam do topowych zespołów, ale wreszcie coś się kleiło i było widać walkę, co lepsze, byliśmy wyraźnie lepsi kondycyjnie, pomimo gry na stadionie przeciwnika (choć nasi kibice robili grę), wreszcie nie bolały zęby od oglądania. Daje to nadzieję na to, że Probierz będzie miał okazję do budowania drużyny, i jeżeli będzie mu dalej tak szło, to tylko należy się cieszyć. Ja tam jestem optymistą i uważam po tym co widzę, że to był dobry wybór na selekcjonera. Było widać jakąś koncepcję gry, wyraźnie blokowaliśmy Walijczyków, nie dawaliśmy im pograć przez spory czas, Estonię okładaliśmy dość bezlitośnie, była wpadka ale graliśmy już na luzie, może więc należy to zrzucić na karb rozluźnienia :) Byle tylko nikt z rządu nie zaproponował naszym piłkarzom jakieś premii ;D ;D ;D
9
Hyde Park / Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez carl23 dnia Dzisiaj o 08:35 »
Ale bez stawiania wymagań trudno oczekiwać postępu 8)

Racja, ale tu wracamy do PZPN i decydujących o kolejnych trenerach, właściwie selekcjonerach, których większość obrastała w piórka za tłuste gaże niespecjalnie mając pomysł na to co dzieje się na boisku.
10
Hyde Park / Odp: Piłka nożna - mecze reprezentacji Polski i polska liga
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia Dzisiaj o 08:27 »
Proponuję podejście rozumowe do reprezentacji Polski .
To nie są kaleki czy zmanierowane gwiazdeczki którym się nie chce .Polska zajmuje w rankingu lig UEFA chyba 22 miejsce .Nasza kadra jest na poziomie Serbii , Grecji , Rumuni , Czech . Awans na imprezę rangi mistrzostw jest już sukcesem . Oczekiwanie że tam pokonamy Holandię , Francję czy nawet taki Senegal lub Kolumbię jest myśleniem życzeniowym .

No widzisz, ale tacy Czesi, nawet w swoim słabszym okresie, potrafią np. wyjść z grupy z Anglią i Chorwacją, a potem jeszcze skopać dupę Holandii - jak w poprzednich ME. Gdyby mieli minimalistyczne podejście, nigdy by tego nie osiągnęli, bo wyszarpane wyjście z grupy byłoby szczytem marzeń. Podobnie malutka Dania, od lat odpalająca fajerwerki na imprezach mistrzowskich.
Strony: [1] 2 3 ... 10