Autor Wątek: PZW - czy to normalne...  (Przeczytany 558298 razy)

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 631
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3690 dnia: 01.06.2021, 15:01 »
Bingo! Lucjan jest nie tylko fałszywym prorokiem, lecz również renegatem spod znaku "zdrajców jałtańskich". Dywersyjna aktywność oszronionego fałszywca polega na propagowaniu filmów wędkarsko-instruktażowych z UK, które "pasują do Hitlerjugend", przywoływaniu UE, która stanowi realizację testamentu Adolfa Hitlera, a także lansowaniu no kill, czyli duszenia ryb podczas perwersyjnych sesji zdjęciowych.

Popieramy oczywiście prośbę autora filmu, by oszroniony fałszywiec "więcej nie szkalował Ojczyzny i Narodu", zaprzestał powtarzania "plotek à la Stalin" oraz zdystansował się od zaprzańca Trzaskowskiego, który osobiście odpowiada za "wymordowanie milionów ryb" :)

Offline Moskvicz

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 155
  • Reputacja: 17
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3691 dnia: 01.06.2021, 15:04 »
Btw ostatnio miałem dużo mniej czasu, ale z jednym się muszę zgodzić patrząc na fajną wodę NK niedaleko mnie (wiecie o którą chodzi). Jeśli nie ma ludzi, którzy o daną wodę dbają (jestem tam krótko, a po rozmowach naprawdę widzę że Ci ludzie to nie dość, że pasjonaci tego miejsca to i po prostu super ludzie!) to niestety nikt o to nie zadba. Taka prawda.

Czyli nie dość, że wprowadzenie na niektórych wodach No Kill (broń losie na wszystkich, to by było przegięcie w drugą stronę), ale również więcej ludzi w SSR oraz PSR. Bez tych działań oddolnych wiele się nie zmieni.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3692 dnia: 01.06.2021, 16:01 »
Nie obejrzałem filmu, bo widziałem kilka wcześniejszych filmów tego Pana i stwierdziłem, że oglądanie jego twórczości jest ponad moje siły intelektualne. Skala teorii spiskowych na tym kanale wręcz powalała. Nie wiem też, czy już usunął co niektóre ze swoich filmów, jednak wiem, że miał tam jakiś proces cywilny za tą jego "radosną" twórczość. 


Widzę że ostatnim filmem Luk przyparł do ściany to towarzystwo


I chyba o to chodzi, bo tam w Warszawie mamy jeden wielki cyrk. Youtubowy celebryta walczący na co dzień z rybactwem w PZW wspólnie z nowym kandydatem na Prezesa Okręgu współpracują i promują gościa, który....osobiście zarządza całym mazurskim rybactwem w PZW i nie chwalą się tym przed swoimi kolegami wędkarzami. I teraz nawet im No Kill'e zaczęły przeszkadzać, więc trzeba propagandę internetową rozkręcić :D Ja za taki sposób zmian polskiego wędkarstwa, to serdecznie dziękuje. A teraz do tego całego cyrku przyłącza się kolejny "celebryta" z youtuba. Cyrk Panowie. Cyrk. Naprawdę kiepsko widzę przyszłość polskiego wędkarstwa, jak w ten sposób przeprowadza się jego reformy, aczkolwiek jeszcze będzie ciekawie, jeszcze będzie śmiesznie :beer:

 

Online Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3693 dnia: 01.06.2021, 16:33 »
Trochę zmienię temat - dowiedziałem się, że ostatnie zawody na komercji, którą często odwiedzam zostały zorganizowane przez Koło Wędkarskie.
Normalnie to nie wiedzialem, czy śmiać się, czy płakać- Koło jedzie na komercję, zeby zrobić zawody, czyli znaczy, ze sami maja swiadomość jak dbają o swoje wody, że nie ma tam czego łowić. Patologia jakas..
No chyba, że to powszechne, ale o czymś takim jeszcze nie słyszałem 8)
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Darecki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 12
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3694 dnia: 01.06.2021, 17:28 »

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 229
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3695 dnia: 01.06.2021, 18:00 »
Jak tego kogoś zobaczyłem pomyślałem .... wstawie na sig.
Dlatego abyście zobaczyli jak tacy zawodnicy argumentują na zebraniach pzw jak jest super na pzw...
I wystarczy jeden taki okaz lub kilku na zebraniu pzw i jest po herbacie.
Szkoda gadać.
Maciek

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 631
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3696 dnia: 01.06.2021, 18:30 »
https://zrzutka.pl/g6u3ft

Właściciel stołecznego salonu wędkarskiego o atrakcyjnej lokalizacji (https://goo.gl/maps/V6RXyXt8d9KwfChw8) chyba nie potrzebuje tego rodzaju pomocy.

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 002
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3697 dnia: 01.06.2021, 18:52 »
Ogólnie nie raz widziałem zawody kołowe na komercjach pod Warszawą

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

FEEDER KLUB MAZOWSZE

Online Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3698 dnia: 01.06.2021, 19:02 »
Ogólnie nie raz widziałem zawody kołowe na komercjach pod Warszawą

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

Ja widziałem takie coś pierwszy raz. Wiem, że dla właściciela liczą się pieniądze, bo z tego żyje, ale wypadałoby powiedzieć tym z Koła "jak dbacie, tak macie" i wypierniczać na swoje wody dłubać mikro-płotki :)
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3699 dnia: 01.06.2021, 19:50 »
Raczej normalna sprawa, że dane koło robi sobie zawody na komercji. Jakby nie dbali o łowiska to i tak szału nie będzie a ludzie lubią czasem złowić większą rybę a nie krąpie po 10cm

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3700 dnia: 01.06.2021, 19:59 »
U nas na NK jest bardzo fajnie. Dwa mają jakoś po 3 lata i tam już naprawdę można coś fajnego złapać. Zresztą chłopaki zdjęcia wstawiają. Jedno w tym roku powstało i fajnie na nim sobie łowię takie sportowe karpie i amury 40-60 cm. Więc da się, tylko trzeba chcieć.
Ale w wielu miejscach NK jest bez sensu..., a zawody zorganizujemy na komercji :bravo: :facepalm:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3701 dnia: 01.06.2021, 20:03 »
U nas na NK jest bardzo fajnie. Dwa mają jakoś po 3 lata i tam już naprawdę można coś fajnego złapać. Zresztą chłopaki zdjęcia wstawiają. Jedno w tym roku powstało i fajnie na nim sobie łowię takie sportowe karpie i amury 40-60 cm. Więc da się, tylko trzeba chcieć.
Ale w wielu miejscach NK jest bez sensu..., a zawody zorganizujemy na komercji :bravo: :facepalm:

Jeśli chodzi o NoKill w Grodzisku, to zdaje się, że dwa lata temu uratowało się o włos. Pojawiła się grupa, która chciał likwidacji NoKill, a ich głównym argumentem było " bo nie można zabierać ryb".
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline mrucin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 520
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3702 dnia: 01.06.2021, 20:09 »
Ogólnie nie raz widziałem zawody kołowe na komercjach pod Warszawą

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

Ja widziałem takie coś pierwszy raz. Wiem, że dla właściciela liczą się pieniądze, bo z tego żyje, ale wypadałoby powiedzieć tym z Koła "jak dbacie, tak macie" i wypierniczać na swoje wody dłubać mikro-płotki :)
Nie wszystko to co się dzieje na wodach PZW zależy od Koła. Ja śmiem twierdzić, że prawie nic nie zależy. Ważne Decyzje zapadają w okręgu a dopiero działalność Luka otworzyła ludziom oczy na te wały. Należę do koła w Poznaniu, które co jakiś czas organizuje zawody na komercjach, żeby wędkarze poznali też „inny świat” i nauczyli się  nowych technik, bo na wodach Pzw wygrywa się zawody batem łowiąc rybki 40g.
Co więcej nie da się zorganizować u nas zawodów na wodzie Pzw stojącej dla ponad 50 ludzi. Była taka woda ale Lasy Państwowe stwierdziły, że to las i zakaz wjazdu i trzeba by maszerować teraz 400m.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3703 dnia: 01.06.2021, 20:14 »
:(
U nas na NK jest bardzo fajnie. Dwa mają jakoś po 3 lata i tam już naprawdę można coś fajnego złapać. Zresztą chłopaki zdjęcia wstawiają. Jedno w tym roku powstało i fajnie na nim sobie łowię takie sportowe karpie i amury 40-60 cm. Więc da się, tylko trzeba chcieć.
Ale w wielu miejscach NK jest bez sensu..., a zawody zorganizujemy na komercji :bravo: :facepalm:

Jeśli chodzi o NoKill w Grodzisku, to zdaje się, że dwa lata temu uratowało się o włos. Pojawiła się grupa, która chciał likwidacji NoKill, a ich głównym argumentem było " bo nie można zabierać ryb".

Ja się z jeszcze lepszym argumentem spotkałem: "Bo zabronili tu łapać".
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline mrucin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 520
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: PZW - czy to normalne...
« Odpowiedź #3704 dnia: 01.06.2021, 20:20 »
Duplikat