Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Grunt / Odp: Rzeczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 13:08 »
Siema ogólnie mam u siebie rzekę. Mam miejscówke o głebokości 5-6m w nurcie i nurt dość leniwy.
W jaki sposób określałeś głębokość? Bo to naprawdę bardzo, bardzo duża głębokość jak na Twój opis rzeki ;)
Też mnie to zdziwiło :thumbup:
2
Zakupy / Odp: Ciekawe oferty z różnych sklepów stacjonarnych typu Lidl, Biedronka, Tesco
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Sławo 1 dnia Dzisiaj o 12:57 »
Puszka wychodzi (wychodziła) w tej promocji 8+4 dokładnie po 2,66 za puszkę.
Tak, jednak ta promocja obowiązywała do 14.04.2024 roku.
Jednak według nie ma się co martwić, będą kolejne promocje, być może z lepszą ceną.
Sprawdzajcie też ceny w Netto, tam od czasu do czasu też mają promocje na kukurydzę w puszce, jeszcze kilkanaście dnu temu kosztowała 2,39, tak samo są okazje w Kauflandzie.
Jednak ta z Netto i ta z Biedronki i Kauflandu, różnią się od siebie.
3
Grunt / Odp: Rzeczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szpadel dnia Dzisiaj o 12:28 »
Siema ogólnie mam u siebie rzekę. Mam miejscówke o głebokości 5-6m w nurcie i nurt dość leniwy.
W jaki sposób określałeś głębokość? Bo to naprawdę bardzo, bardzo duża głębokość jak na Twój opis rzeki ;)
4
Sprzęt / Odp: Ambitny zakup - łóżko karpiowe. Jakie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mleczny96 dnia Dzisiaj o 12:10 »
Tyle łóżek że nie mogę się zdecydować najgorsze jest to że zaczynałem od łóżka za 600 mówie a dołoże 200 i będe miał lepsze, potem łóżko za 1300 nie no to już wypas.. i zacząłem patrzec na sleep systemy ale 2500-3000 ... lekka przeginka właśnie
5
Sprzęt / Odp: Ambitny zakup - łóżko karpiowe. Jakie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mjmaciek dnia Dzisiaj o 11:47 »
Miałem to wyro kilka lat i rzeczywiście jest spore (szerokie), co dało się też odczuć w transporcie (na płasko nie wejdzie do każdego bagażnika).
Pisałem o nim tutaj (niestety fotki już zniknęły ::)):

https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=10812.0

Wykonanie materaca dwustronnego na plus, choć po dwuletnim, codziennym użytkowaniu (jakoś tak wyszło ;)) niestety zapadł się trochę i powstał efekt hamaka, czego mój kręgosłup już raczej nie tolerował. Regulacja wysuwu nóżek jest niestety symboliczna (ok.10cm), więc przy moim wzroście (184cm) podczas wstawania kolana miałem wyżej niż tyłek :-\. Regulacja kąta oparcia też w zasadzie jest mi zbędna, bo na łóżku tylko spałem, a do siedzenia służy mi fotel. Kiedyś cena tego łóżka oscylowała w granicach 600zł, więc można powiedzieć, że była okazyjna. Dziś jest już dwukrotnie większa, więc w tej kwocie można kupić łóżko z wbudowanym śpiworem (sleep system).

Mam obecnie Mivardi CamoCode Flat 8. Dużo lżejsze i twardsze od Caperlana, ale też węższe. Coś za coś. Cena od zeszłego roku poszła 100-200zł w górę, więc już nie jest tak atrakcyjna.

waham się między CamoCode flat 8 a Mivardi comfort i  nie wiem czy sobie któregoś z nich nie sprawie a potem dokupie materac z AVIDA, łóżko z avida wyglada fajnie ale nie widzę żeby zbyt duzo ludzi używało ;/

Hm... na targach byłeś , wywiady prowadziłeś ... i jeszcze się wachasz 8)
6
Sprzęt / Odp: Ambitny zakup - łóżko karpiowe. Jakie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mleczny96 dnia Dzisiaj o 11:26 »
Miałem to wyro kilka lat i rzeczywiście jest spore (szerokie), co dało się też odczuć w transporcie (na płasko nie wejdzie do każdego bagażnika).
Pisałem o nim tutaj (niestety fotki już zniknęły ::)):

https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=10812.0

Wykonanie materaca dwustronnego na plus, choć po dwuletnim, codziennym użytkowaniu (jakoś tak wyszło ;)) niestety zapadł się trochę i powstał efekt hamaka, czego mój kręgosłup już raczej nie tolerował. Regulacja wysuwu nóżek jest niestety symboliczna (ok.10cm), więc przy moim wzroście (184cm) podczas wstawania kolana miałem wyżej niż tyłek :-\. Regulacja kąta oparcia też w zasadzie jest mi zbędna, bo na łóżku tylko spałem, a do siedzenia służy mi fotel. Kiedyś cena tego łóżka oscylowała w granicach 600zł, więc można powiedzieć, że była okazyjna. Dziś jest już dwukrotnie większa, więc w tej kwocie można kupić łóżko z wbudowanym śpiworem (sleep system).

Mam obecnie Mivardi CamoCode Flat 8. Dużo lżejsze i twardsze od Caperlana, ale też węższe. Coś za coś. Cena od zeszłego roku poszła 100-200zł w górę, więc już nie jest tak atrakcyjna.

waham się między CamoCode flat 8 a Mivardi comfort i  nie wiem czy sobie któregoś z nich nie sprawie a potem dokupie materac z AVIDA, łóżko z avida wyglada fajnie ale nie widzę żeby zbyt duzo ludzi używało ;/

7
Sprzęt / Odp: Ambitny zakup - łóżko karpiowe. Jakie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez fishunter1990 dnia Dzisiaj o 10:44 »
Miałem to wyro kilka lat i rzeczywiście jest spore (szerokie), co dało się też odczuć w transporcie (na płasko nie wejdzie do każdego bagażnika).
Pisałem o nim tutaj (niestety fotki już zniknęły ::)):

https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=10812.0

Wykonanie materaca dwustronnego na plus, choć po dwuletnim, codziennym użytkowaniu (jakoś tak wyszło ;)) niestety zapadł się trochę i powstał efekt hamaka, czego mój kręgosłup już raczej nie tolerował. Regulacja wysuwu nóżek jest niestety symboliczna (ok.10cm), więc przy moim wzroście (184cm) podczas wstawania kolana miałem wyżej niż tyłek :-\. Regulacja kąta oparcia też w zasadzie jest mi zbędna, bo na łóżku tylko spałem, a do siedzenia służy mi fotel. Kiedyś cena tego łóżka oscylowała w granicach 600zł, więc można powiedzieć, że była okazyjna. Dziś jest już dwukrotnie większa, więc w tej kwocie można kupić łóżko z wbudowanym śpiworem (sleep system).
8
Grunt / Odp: Rzeczka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez yakuza dnia Dzisiaj o 10:36 »
U mnie w rzece też są liny.
Widziałem rok temu kilka martwych a i w tym roku widziałem takiego ok. 40cm na ziemi.
Pewnie woda opadła a on został, z karasiem albo karpikiem, w trawie

Sent from my ASUS_I006D using Tapatalk

9
Prasa wędkarska / Odp: Fora, strony itp. anglojęzyczne
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 10:22 »
10
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Modus dnia Dzisiaj o 10:19 »
Strony: [1] 2 3 ... 10