Autor Wątek: Szczytówki do feedera Beastmaster CX  (Przeczytany 15487 razy)

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« dnia: 09.12.2014, 15:47 »
Witam ,a czy w tym pańskim sklepie nie posiadają może szczytówek do feedera beastmaster cx. Zależy mi na 0,50 oz.a nigdzie w Polsce nie mogę dostać.
Maciek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #1 dnia: 09.12.2014, 16:22 »
Witam ,a czy w tym pańskim sklepie nie posiadają może szczytówek do feedera beastmaster cx. Zależy mi na 0,50 oz.a nigdzie w Polsce nie mogę dostać.
   
Maciek sprobuj może dobrać szczytówki flex Browninga!! Wiadomo ze to nie ori ! Ale są w oplocie i praktycznie nie zniszczalne!!!
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #2 dnia: 09.12.2014, 16:28 »
 
Maciek sprobuj może dobrać szczytówki flex Browninga!! Wiadomo ze to nie ori ! Ale są w oplocie i praktycznie nie zniszczalne!!!
Tak własnie zrobiłem ,dorobiłem od Browning CHampion Choice 1,50oz która jest czulsza od shimano 1oz ale browningi mają dużo większe przelotki i dlatego wolałbym orginał
Maciek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #3 dnia: 09.12.2014, 17:06 »
Nie no chlopie Ty mi tu na Pan nie uderzaj miej litosc ok co do szczytowek zapytam jutro z tego co pamietam to ok 100 kosztowaly. A Ty chcesz ja do L czy M wsadzic? Jest tez strona czeskiego sklepu ale w werci Naszej oni mieli wszytkie typy szczytowek zaraz poszukam i dam Ci namiar. A jutro zapytam  u swoich albo wpisz sobie rajwędkarski i zadzwon do nich tylko ze stacjonarny nie dziala musisz na komorke
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #4 dnia: 09.12.2014, 17:15 »
Chcę ją dokupić do medium,a tą czeską stronę namierzyłem, jak nie znajdę w kraju to kupię u nich .Myślę jeszcze nad kupnem pickera nexave,wtedy bym mógł wymieniać szczytówki między kijami  i miałbym cały pakiet od 0,50 oz do 3oz
Maciek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #5 dnia: 09.12.2014, 17:59 »
Jutro zapytam. Mam tylko jedno ale a bardziej obawe bo beastmaster M a L to 2 rozne kije mysle ze M jest za sztywna do 0,5 moze sie zle zacinac albo co gorsza rzucac. Pogadam jutro z Piotrem i skrobne co i jak jezeli nie za bardzo Ci sie spieszy to moze uda mi zie wybrac na komercje i sprawdze jak to dziala bo tez mam beastmastera M cx
Arek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #6 dnia: 09.12.2014, 18:06 »
A jak kupisz pickerka to bedziesz na niego lowil :) bo kijek jest naprawde extra. Tylko dopytuj czy jest z 2 czy 3 szczytowkam.  jak juz maja cennik to podpytam o cene bo mysle ze taniej nie kupisz  :) sprzetu shimano w Polsce i nie jest to reklama sklepu z mojej strony.kolega Scigacz moze to potwierdzic.
Arek

elvis77

  • Gość
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #7 dnia: 09.12.2014, 18:10 »
No,no Qarg pełna profeska. Fajnie z Twojej strony. Już Ci daje lika za podejście do problemu. :)

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #8 dnia: 09.12.2014, 18:13 »
Nie ma pośpiechu i z góry dziękuję .Faktycznie L to mięciutki kijek  bo go miałem ,( pękł  przy holu karpika czterdzięści pare centymetrów.Wada fabryczna bo kase oddali po 3miesiącach ale oddali.)jednak szczytówki przy tych kijach są weglowe i dużo sztywniejsze w porównaniu do innych firm
Maciek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #9 dnia: 09.12.2014, 18:27 »
Nom dlatego pogadam, a co do L to masz racje miekki kijek ale mega mocny dal rade jesiotrowi 14,20 zapietemu za pletwe grzbietowa  uj dzialo sie 3,25 h holu zylka 0,25 maxima hihi wesolo bylo . Ja mam pecha do beastmastera M juz 2 raz mi wymieniali srodkowy sklad  za 2 razem zlamal sie jak zapalka ( stopka przelotki byla zlamana i kij strzelil )
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #10 dnia: 09.12.2014, 18:37 »
A jak kupisz pickerka to bedziesz na niego lowil :) bo kijek jest naprawde extra. Tylko dopytuj czy jest z 2 czy 3 szczytowkam.  jak juz maja cennik to podpytam o cene bo mysle ze taniej nie kupisz  :) sprzetu shimano w Polsce i nie jest to reklama sklepu z mojej strony.kolega Scigacz moze to potwierdzic.
Pewnie użył bym go z 2 razy w sezonie ,bo nie przepadam za krótkimi kijami .Najbardziej zależy mi na tych dwóch szczytówkach 0, 50 i 1,50 oz które są w komplecie. Pewnie kupując je osobno wyjdzie nie dużo taniej.Swoją drągom ciekawe dlaczego Shimano ma tak drogie szczytówki(100zł) w porównaniu z innymi firmami (daiwa 40 zł, browning 50zł)
Maciek

Offline Qarg

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Reputacja: 19
  • życie jest za krótkie żeby łowić tylko w weekendy
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #11 dnia: 09.12.2014, 19:03 »
Nie mow hop ja do tego roku tez sie nie widzialem z kijem ponizej 3,60. A okazalo sie ze na zalewie lepiej mi sie lowilo na pickery :) fakt ze pewnie chodzilo o czulosc szczytowek :) ale ludzie przychodzili patrzec na co ja lowie i jak bo jako jedyny lowilem po prostu u innych nie bylo widac bran :) po 2 duzo fajniej czuc rybe podczas holu. Ja teraz uzywam feederow tylko gdy lowie na duzych odleglosciach lub przy zaczepach i duzej mocy potrzeba. Zreszta sam zobaczysz :)
Arek

Offline Maciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 065
  • Reputacja: 74
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dzień bez wędkowania jest dniem straconym.
  • Lokalizacja: Centralna polska
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #12 dnia: 09.12.2014, 19:17 »
Nie mow hop ja do tego roku tez sie nie widzialem z kijem ponizej 3,60. A okazalo sie ze na zalewie lepiej mi sie lowilo na pickery :) fakt ze pewnie chodzilo o czulosc szczytowek :) ale ludzie przychodzili patrzec na co ja lowie i jak bo jako jedyny lowilem po prostu u innych nie bylo widac bran :) po 2 duzo fajniej czuc rybe podczas holu. Ja teraz uzywam feederow tylko gdy lowie na duzych odleglosciach lub przy zaczepach i duzej mocy potrzeba. Zreszta sam zobaczysz :)
Bardzo możliwe ,bo w wędkarstwie  nie ma reguł a i sprzętu nigdy zawiele choć niema gdzie już ustawiać i żona warczy  :D :D coraz głośniej , to nowy kij zawsze się przyda
Maciek

Offline Ścigacz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 594
  • Reputacja: 139
  • Płeć: Mężczyzna
  • No fish no fun :)
  • Lokalizacja: Tuszyn
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #13 dnia: 09.12.2014, 20:00 »
Na warczenie żony jest lepsze wyjście.  Jak tak bynajmniej robie odkładam trochę pieniążków i mówię żonie ze wpadła mi dobra fucha i daje jej kilka stów a za resztę idę kupić sprzęt. Żona wtedy się nie wtrąca a ja mogę wydawać krocie na moja pasję.

Offline maniek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 439
  • Reputacja: 56
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: PD. WALIA - UK
Odp: Szczytówki do feedera Beastmaster CX
« Odpowiedź #14 dnia: 09.12.2014, 20:10 »
a moja zona jak warczy,to jej mowie stare baby tylko warcza,ty jestes mloda wiec nie warcz ;) ;)a sprzet musi byc!