Autor Wątek: Seria wędzisk matrix ethos  (Przeczytany 1386 razy)

Offline yogi333

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Seria wędzisk matrix ethos
« dnia: 14.11.2022, 22:56 »
Witam interesują mnie kije z serii matrix ethos, dokładnie xrc w wersji 11ft i xr-d 12ft. Pytanie do użytkowników jeżeli tacy tu są, o opinie jak wam się łowi na te kije, czy warte są swojej ceny, jak wypada stosunek ceny do jakości wykonania, na jakich odległościach celnie da się łowić zwłaszcza xrd ?

Offline yogi333

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #1 dnia: 18.11.2022, 09:06 »
Nikt nic w tym temacie ? Wędki wydaje mi się że dość popularne bo stany sklepowe w większości świecą pustkami więc ktoś je kupuje. Na rynku wtórnym też nie widać ich zbyt często. Naprawdę nikt z forumowiczów nie miał styczności z ta serią ?

Offline KapitanNadwaga

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siennica
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #2 dnia: 18.11.2022, 10:04 »
Wydaje mi się, że jest to nowość z tego roku która chyba dopiero dotarła do Polski. W drapieżniku chyba dodali je do sklepu online zanim weszły na stan magazynowy. Patrzyłem na kołowrotki ethos w tamtym tygodniu gdy była promocja na matrixai były niedostępne, a pokazywały się w kategorii nowości.

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 511
  • Reputacja: 353
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #3 dnia: 18.11.2022, 11:23 »
Mam ethosa, ale wagglera z modelu xr-w, więc opinia raczej się nie przyda.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 126
  • Reputacja: 30
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #4 dnia: 18.11.2022, 12:21 »
Kije są od poczatku roku na rynku a rok się kończy więc sporo czasu minęło. Sam bylem zainteresowany wersją 4,0m ale nie znalazlem żadnej informacji. "Polski oddział" Matrixa mnie oslabia bo robia sporo filmów w których często występuje M Kostera i inni i tak sobie opowiadają w jaki sposób akurat łowią ale nie ma zazwyczaj ani słowa o sprzęcie którego używają, może dlatego bardzo mało ludzi to kupuje i nie ma żadnych opinii np. na tym forum, czy innych stronach o tej serii.

Offline fkuzi555

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #5 dnia: 18.11.2022, 23:09 »
Ethos xrd 4m 100g - 65m spokojnie powtarzalnie klasykiem :) dalej nie miałem potrzeby łowić. Jakość wykonania - nie ma się do czego przyczepić i moim zdaniem nie jest gorzej jak w topowym horizonie, choć wyjątkowo szybko załatwiam szczytówki, co nie zdarza mi się w innych kijach...

Offline szefomen

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 1
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #6 dnia: 25.05.2024, 10:57 »
Witam, mam pytanie odnośnie szczytówek w modelu 4m 100 g. czy mają jakąś wadę, że fkuzi555 pisał, że szybko je "załatwia"? Ma ktoś może podobne doświadczenia?

Offline makaro

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 199
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rybki moje rybki, gdzie jesteście.
  • Lokalizacja: Nowa Sól
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #7 dnia: 25.05.2024, 15:55 »
Kupiłem szczytówkę (Matrix Ethos XRD - 1.0oz) do aquos ultra D. Byłem kilka razy z nią nad wodą. Przy zmianie na oryginalną 1,5oz (większy uciąg) nagle zobaczyłem, że się rozwarstwiła w drugiej części szczytowej. Nie wiem czy to wada, czy jakieś uderzenie przy użytkowaniu. Będę rozmawiał z drapieżnikiem czy mogę to reklamować.
Marek

Offline szefomen

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 1
Odp: Seria wędzisk matrix ethos
« Odpowiedź #8 dnia: 25.05.2024, 17:36 »
Dzięki za szybką reakcję :)