Autor Wątek: Tragedia nad Odrą. Zatruta rzeka i masa martwych ryb  (Przeczytany 64917 razy)

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline figaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 7
Odp: Tragedia nad Odrą. Zatruta rzeka i masa martwych ryb
« Odpowiedź #826 dnia: 04.02.2024, 10:31 »
Witam. Panowie mam pytanie do wędkujących na Katowickim odcinku Odry-czy można tam coś jeszcze złowić czy szkoda czasu.Drugie pytanie jakie proponujecie rzeki w okkręgu katowickim gdzie można się pobawić białorybem nie muszą być potwory chodzi o dobrą zabawę.pzdr

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 827
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Tragedia nad Odrą. Zatruta rzeka i masa martwych ryb
« Odpowiedź #827 dnia: 04.02.2024, 11:33 »
Jeśli chodzi o Odrę - nie bardzo pomogę. Aczkolwiek w przypadku Kanału Gliwickiego, kolega który jest strażakiem w OSP mówił, że kanał powoli zaczyna się odradzać. Wiem to stąd, że pływają regularnie po kanale i widzą na sondzie, że coś zaczyna w tej wodzie żyć. W związku z tym, że nieciekawie było przez ostatni sezon na okręgu Opole, a łowiłem na kanale od śluzy w Rudzińcu do ujścia kanału do Odry, to w tym roku robię dopłatę na Śląsk i zamierzam wędkować m. in. na Odrze w Kędzierzynie.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline figaro

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 7
Odp: Tragedia nad Odrą. Zatruta rzeka i masa martwych ryb
« Odpowiedź #828 dnia: 04.02.2024, 15:17 »
W tamtym roku połowiłem trochę przy śluzie w Rudzincu za to odcinek kanału gliwickiego PZW Katowice  to porażka a było to moje jedno z ulubionych łowisk tak jak Dzierżno Duże.Mówisz że na Odrze jest jakaś szansa.....trzeba sprawdzić..pzdr