Autor Wątek: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba  (Przeczytany 5732 razy)

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« dnia: 07.07.2017, 21:06 »
Znany wielu z nas duet otworzył nowy kanał na You - Tube.
Dla tych którzy nie oglądają HOOKI - to dobra wiadomość.

Jak zwykle Artur łowi, a  Paweł kręci i "zazdraszcza" :)
Podobnie, gdy wybieram się z Arkiem ( Arunio ) na wspólne rybki - On łowi, ja "zazdraszczam " :) ;) - tylko poziom humoru jeszcze nie ten :D

Oto jeden z filmików na nowym kanale :
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline YerbaMate

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #1 dnia: 07.07.2017, 21:42 »
A co z projektem HookaTV? Odeszli od niego czy jadą na dwa baty? :P
Pozdrawiam Sławek <><

PB: Jesiotr 110 cm, Karp 80 cm, Leszcz 55 cm, Lin 40 cm, Płoć 30 cm, Karaś 38 cm, Okoń 33 cm, Szczupak 67 cm, Węgorz 70 cm, Jaź 50 cm.

Offline Łukasz13

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #2 dnia: 07.07.2017, 21:44 »
Dalej nagrywają dla hooka i wydaje mi się, że właśnie dlatego zmienili kanał. Wędkarska Tuba może już być na wyłączność dla hooki.

Offline YerbaMate

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #3 dnia: 07.07.2017, 21:48 »
No to chłopaki chyba nic innego już nie robią w życiu tylko latają z wędkami :facepalm:

Tylko kamerzyści się zmieniają :D
Pozdrawiam Sławek <><

PB: Jesiotr 110 cm, Karp 80 cm, Leszcz 55 cm, Lin 40 cm, Płoć 30 cm, Karaś 38 cm, Okoń 33 cm, Szczupak 67 cm, Węgorz 70 cm, Jaź 50 cm.

Offline Łukasz13

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 166
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #4 dnia: 07.07.2017, 21:50 »
No kurde, są w stanie z tego wyżyć to kto z nas by nie zrobił tego samego :D

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #5 dnia: 07.07.2017, 22:02 »
Dalej nagrywają dla hooka i wydaje mi się, że właśnie dlatego zmienili kanał. Wędkarska Tuba może już być na wyłączność dla hooki.

Nie wiem czy na wyłączność, ale stała się elementem, częścią składową Hooki.
Kamerzyści, bardziej "profesjonalnie - komercyjnie - telewizyjnie "  :)

Natomiast tutaj pozostaną bardziej "naturszczykami" - mniej zwierzętami telewizyjnymi.
Myślę, że poziom humoru ten sam, natomiast na pewno więcej luzu, mniej stresu związanego z telewizyjną produkcją.
Na prośby widzów niewątpliwie.

Co do życia z tego, to chyba jednak daleko - Artur na urlopie, Paweł też pracuje.
Przynajmniej  dopóki projekt HOOKI nie odniesie sukcesu i nie da im wyraźnych korzyści ( jak sądzę, tak mi się wydaje ).
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline pablotor2k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wędkarska Przygoda
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #6 dnia: 12.07.2017, 21:08 »
Właśnie wszedłem aby założyć wątek z informacją, że działamy na YT a tu... miła niespodzianka... informacja już się pojawiła na forum :)

Tak krótko wyjaśnię co i jak z uwagi na pojawiające się wątpliwości... a więc WT została jakiś czas temu wcielona w HookaTV i tam już zostanie. Program sygnowany tą nazwą, nadawany w Hooka jak i kanał na YT. Wszystko co związane z WT jest częścią Hooki i jest przez nią zarządzane. Ja z Arturem prowadzimy po prostu ten program co oczywiście dalej będziemy robić w ramach HookaTV.

Wędkarska Przygoda natomiast jest naszym nowym projektem, który jest odpowiedzią na głosy z wielu z Was jak również na naszą potrzebę robienia dalej YouTuba. Czujemy się w tym dobrze, chcemy to robić dalej tak jak kiedyś. Jeśli chodzi o nową nazwę to myślę nie ma wątpliwości, że skoro WT zostaje tam gdzie jest to nasz niezależny kanał musiał się nazwać inaczej :) Sama idea oczywiście będzie taka jak dawniej. Relacje znad wody, jakieś vlogi, making offy itd. Staraliśmy się dobrać sprzęt aby podnieść jakość naszych filmów ale same nagrania są spontaniczne i bez wcześniejszego przygotowania.

Tak na koniec dodam, że jeśli chodzi o utrzymywanie się z wędkarstwa to jeszcze daleka droga. Nie jest to niestety takie proste jakby się mogło wydawać :) Pojawiły się oczywiście nowe możliwości, które powoli wcielamy w życie jednak to też wymagało czasu i sprawdzenia z naszej strony aby wiedzieć, że podpisujemy się pod czymś co sami uważamy za warte tego.

Tak czy inaczej wszystkich, którzy lubią pooglądać sobie coś na YT zapraszam na nasz nowy kanał :)
Jeśli są jakieś pytania lub wątpliwości chętnie odpowiem :)

A na koniec jeszcze dodam, że w pierwszym filmie złowiłem szczupaka więc czasem i mi się coś trafi :)

Pozdrawiam.

https://www.youtube.com/PawelKukla
Wędkarskie filmy na YouTube

Offline Tench_fan

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 889
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #7 dnia: 12.07.2017, 22:00 »
Życzę powodzenia w nowym projekcie - nowym kanale You -Tube
Moją subskrybcję oczywiście macie.
Liczę na jakieś filmy znad starorzeczy - z inami, karasiami i " byczkiem" w rolach głównych.
Są najbliższe memu sercu, choć wszystko co związane ze spławikiem, feederem lubię.
Nie ukrywam że spining to nie moja bajka, ale i tak Was oglądam, bo oblicza wędkarstwo ma różne.

A humor i niewątpliwe "braterstwo broni " - czy też wędki jest w waszych filmach widoczne.
Radek

Wędkarstwo - namiastka szczęścia gdy życie nie rozpieszcza.

Offline kALesiak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 638
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #8 dnia: 12.07.2017, 22:20 »

A na koniec jeszcze dodam, że w pierwszym filmie złowiłem szczupaka więc czasem i mi się coś trafi :)

Pozdrawiam.

A więc jest jednak życie na Marsie? Muszę to zobaczyć  ;)

Tak poważniej - powodzenia życzę. Lubię Wasze przekomarzanki  :D

Offline pablotor2k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wędkarska Przygoda
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #9 dnia: 12.07.2017, 22:22 »
Albo wędka albo kamera :) Bez elektroniki jest znacznie łatwiej... no ale cóż... przyzwyczaiłem się :)
https://www.youtube.com/PawelKukla
Wędkarskie filmy na YouTube

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #10 dnia: 12.07.2017, 22:28 »
Pawle, najważniejsze że jesteście i robicie to co kochacie :). Swoją drogą przytłacza mnie już ten profesjonalizm wędkarski, a na Waszych filmach tych z początków (fajnie że wracacie do tych klimatów) dobrze się bawię i odpoczywam :).

Pozdrawiam i trzymajcie się cieplutko ;)
Piotr

Offline YerbaMate

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 20
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #11 dnia: 12.07.2017, 22:33 »
Ja też bardzo się ucieszyłem na wasz powrót :)

Świetnie się to ogląda, tym bardziej że od WT zacząłem swoją "przygodę" z youtubowymi kanałami wędkarskimi :)

Subskrybuje, i z chęcią będę oglądał kolejne produkcje, nawet jeśli nie będą ryby :) Może znów pojawi się jakiś byk, albo lisek he he :P
Pozdrawiam Sławek <><

PB: Jesiotr 110 cm, Karp 80 cm, Leszcz 55 cm, Lin 40 cm, Płoć 30 cm, Karaś 38 cm, Okoń 33 cm, Szczupak 67 cm, Węgorz 70 cm, Jaź 50 cm.

Offline pablotor2k

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 6
  • Płeć: Mężczyzna
    • Wędkarska Przygoda
  • Lokalizacja: Toruń
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #12 dnia: 13.07.2017, 14:39 »
Korzystając z okazji... jeśli ktoś ma jakieś uwagi, sugestie itp. itd. dotyczącą naszych filmów to z chęcią się z nimi zapoznam :)
https://www.youtube.com/PawelKukla
Wędkarskie filmy na YouTube

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 376
  • Reputacja: 799
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #13 dnia: 13.07.2017, 16:40 »
Korzystając z okazji... jeśli ktoś ma jakieś uwagi, sugestie itp. itd. dotyczącą naszych filmów to z chęcią się z nimi zapoznam :)
Z mojej strony mogę zasugerować zmianę spławika do przystawki  ;). Nie żebym się czepiał, ale nie mogę zdzierżyć tych Waszych bombek szczupakowych, do tego wystawionych całym korpusem nad powierzchnią wody  :facepalm:. Wiem, że mimo wszystko łowicie tak ryby z powodzeniem, ale pomyślcie, ile brań więcej moglibyście wykorzystać! W jednym z odcinków o przystawce, coś wspominacie o delikatnych braniach, których nie za bardzo da się wciąć. Gdyby wystawała tylko antenka, nawet długa, to uwierzcie mi, że Wasza skuteczność wzrosłaby kilkukrotnie! Łowię przystawką grubo ponad 20 lat, więc troche technikę sobie wypracowałem.
Jeśli się nie znam, to z góry przepraszam.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline wasiu13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Wędkarska przygoda = Wędkarska Tuba
« Odpowiedź #14 dnia: 13.07.2017, 23:28 »
Kolego,jak będziesz miał wolną chwilę to załóż temat o przystawce spławikowej,bo takowego chyba nie ma.Z chęcią poczytam Twoje spostrzeżenia.Dorzucę też coś od siebie,bo bardzo lubię łowić tą metodą.Nawet jeśli czasami rozsądniejszy byłby feeder.
Co do spławików,ja od dwóch lat łowię na Drenanowskie Bobbery.Wcześniej Experty z serii Chubber.
Spławik i Grunt - od kołyski, aż po grób ;)
PB:Kleń 54cm, Płoć 36cm, Lin 43cm, Wzdręga 31cm, Leszcz 60cm, Szczupak 60cm, Okoń 35cm, Karaś 39cm, Karp 50 cm