Autor Wątek: Black Friday 2020  (Przeczytany 55280 razy)

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 822
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #510 dnia: 08.12.2020, 10:02 »
Mój boże, Carl - czy Ty uwielbiasz bić pianę? Czytając Twoje wypowiedzi naprawdę odnoszę wrażenie, że szukasz zaczepki. Nie chciałeś kupować na B-F, Twoja sprawa. Ktoś "kupił" i się naciął - współczuję, bo sam miałem przejścia z jednym sklepem i to jeszcze przed B-F. Osoby, które nacięły się na niektórych sklepach rzetelnie i z koleżeńskiej życzliwości ostrzegają innych na przyszłość. Za to mają u mnie wielki plus.
Ja po raz kolejny napiszę - gratuluję wszystkim udanych zakupów po okazyjnych cenach, oby sprzęt służył długo i pomógł w złowieniu medalowych okazów.
A Ty - Ty dalej bij pianę... Tylko nie tu, bo Forum nie jest miejscem do takich działań.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Reputacja: 95
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #511 dnia: 08.12.2020, 10:04 »
ftp://
Carl trafiłeś na promocję wędek które Cię interesowały i kupiłeś, ok można trafić takie okazję i poza BF. Natomiast jak ktoś kupował duży asortyment, z wielu działów, w tym produkty z natury bardzo drogie, to wychodził bez porównania lepiej w BF (na Drapieżniku na 100%,reszty nie wiem) niż w normalne dni handlowe.
Nie kupowałeś nic w black friday , a w tym wątku to już chyba Twój trzeci zaczepny post. Po co się udzielasz i szukasz zaczepki tutaj?
Czemu uważasz, że zaczepny? Komentuję sytuację po BF, którą opisują userzy, szczególnie Ci niezadowoleni. Jeśli ktoś jest zadowolony z osiągniętego celu, to każda droga jest dobra, ale czasami się warto zastanowić czy słowo "promocja" nie przysłania "zdrowy rozsądek". Ci co stali 3 dni w kolejce czekając na nowego IPhone też swoje argumenty mieli :thumbup: tak samo jak Ci z filmiku niżej. To nie jest personalny przytyk, a pokazanie naszej narodowej wady, jak podatni na pewne socjotechniki jesteśmy

"Narodowej wady" powiadasz .... No to mało o życiu wiesz lub masz kompleksy, z których ja się wyleczyłem żyjąc 12 lat w UK.
My, Polacy przy "progresywnym zachodzie" jesteśmy względnie cywilizowani O:)
Tak wygląda Black Friday na zachodzie. Zwróć uwagę jak ludzie zachodu (do których przecież Polacy aspirują) są podatni na "socjotechnikę"  :

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 206
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #512 dnia: 08.12.2020, 10:23 »
Elegancko...
Od tyrad jaki to sklep na D jest cudny , i wogóle... ( jak by co to też uważam że jest)
Po przez publikowanie publiczne numerów zamówień w sklepie na D.
Po publikowanie kwot... zamówień...

A sory brakło zdjęć paragonów - jaki to ja debeściak jeste - ile ja to wydałem....

Po wyścigi ... ach.... Panowie...

Wiem że jest zima... i jest nudno... ale po co ... :beer:
Maciek

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 401
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #513 dnia: 08.12.2020, 11:17 »
ftp://
Carl trafiłeś na promocję wędek które Cię interesowały i kupiłeś, ok można trafić takie okazję i poza BF. Natomiast jak ktoś kupował duży asortyment, z wielu działów, w tym produkty z natury bardzo drogie, to wychodził bez porównania lepiej w BF (na Drapieżniku na 100%,reszty nie wiem) niż w normalne dni handlowe.
Nie kupowałeś nic w black friday , a w tym wątku to już chyba Twój trzeci zaczepny post. Po co się udzielasz i szukasz zaczepki tutaj?
Czemu uważasz, że zaczepny? Komentuję sytuację po BF, którą opisują userzy, szczególnie Ci niezadowoleni. Jeśli ktoś jest zadowolony z osiągniętego celu, to każda droga jest dobra, ale czasami się warto zastanowić czy słowo "promocja" nie przysłania "zdrowy rozsądek". Ci co stali 3 dni w kolejce czekając na nowego IPhone też swoje argumenty mieli :thumbup: tak samo jak Ci z filmiku niżej. To nie jest personalny przytyk, a pokazanie naszej narodowej wady, jak podatni na pewne socjotechniki jesteśmy

"Narodowej wady" powiadasz .... No to mało o życiu wiesz lub masz kompleksy, z których ja się wyleczyłem żyjąc 12 lat w UK.
My, Polacy przy "progresywnym zachodzie" jesteśmy względnie cywilizowani O:)
Tak wygląda Black Friday na zachodzie. Zwróć uwagę jak ludzie zachodu (do których przecież Polacy aspirują) są podatni na "socjotechnikę"  :

Z tym lidlem to dramat... Ludzie umysłowo nadal w komunie żyją.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Lohi

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 473
  • Reputacja: 95
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #514 dnia: 08.12.2020, 11:38 »
ftp://
Carl trafiłeś na promocję wędek które Cię interesowały i kupiłeś, ok można trafić takie okazję i poza BF. Natomiast jak ktoś kupował duży asortyment, z wielu działów, w tym produkty z natury bardzo drogie, to wychodził bez porównania lepiej w BF (na Drapieżniku na 100%,reszty nie wiem) niż w normalne dni handlowe.
Nie kupowałeś nic w black friday , a w tym wątku to już chyba Twój trzeci zaczepny post. Po co się udzielasz i szukasz zaczepki tutaj?
Czemu uważasz, że zaczepny? Komentuję sytuację po BF, którą opisują userzy, szczególnie Ci niezadowoleni. Jeśli ktoś jest zadowolony z osiągniętego celu, to każda droga jest dobra, ale czasami się warto zastanowić czy słowo "promocja" nie przysłania "zdrowy rozsądek". Ci co stali 3 dni w kolejce czekając na nowego IPhone też swoje argumenty mieli :thumbup: tak samo jak Ci z filmiku niżej. To nie jest personalny przytyk, a pokazanie naszej narodowej wady, jak podatni na pewne socjotechniki jesteśmy

"Narodowej wady" powiadasz .... No to mało o życiu wiesz lub masz kompleksy, z których ja się wyleczyłem żyjąc 12 lat w UK.
My, Polacy przy "progresywnym zachodzie" jesteśmy względnie cywilizowani O:)
Tak wygląda Black Friday na zachodzie. Zwróć uwagę jak ludzie zachodu (do których przecież Polacy aspirują) są podatni na "socjotechnikę"  :

Z tym lidlem to dramat... Ludzie umysłowo nadal w komunie żyją.
To jedna ze składowych szerszego problemu.  A jak skomentujesz ludzi zachodu, którzy komunizm znają z filmów, a w porównaniu do naszych polskich seniorów z Lidla, to gorzej niż bydło się zachowują na promocyjnych zakupach. 

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #515 dnia: 08.12.2020, 13:00 »
Elegancko...
Od tyrad jaki to sklep na D jest cudny , i wogóle... ( jak by co to też uważam że jest)
Po przez publikowanie publiczne numerów zamówień w sklepie na D.
Po publikowanie kwot... zamówień...

A sory brakło zdjęć paragonów - jaki to ja debeściak jeste - ile ja to wydałem....

Po wyścigi ... ach.... Panowie...

Wiem że jest zima... i jest nudno... ale po co ... :beer:

Sorry masz jakieś kompleksy finansowe ? Co z tego że ludzie kupują drogi sprzęt? Fajnie że w końcu Polskiego wędkarza stać i nie odbiega od kolegi z UK. Ja się bardzo cieszę z tego faktu, a to że komuś udało się zaoszczędzić 600zl to może być taki sam powód do domu jak i każdy inny.

Offline maszek95

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 178
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Starogard Gdański
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #516 dnia: 08.12.2020, 13:07 »
A ja proponuję zamknąć ten wątek. BF już się skończył, więc chyba nie potrzebna kolejna gówno burza, o to kto, gdzie, za ile, ile spał, a ile nie spał.
Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić!

Offline grzecho

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 539
  • Reputacja: 47
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #517 dnia: 08.12.2020, 13:08 »
A ja proponuję zamknąć ten wątek. BF już się skończył, więc chyba nie potrzebna kolejna gówno burza, o to kto, gdzie, za ile, ile spał, a ile nie spał.
Popieram
Grzesiek
"W czasach powszechnego fałszu mówienie prawdy jest aktem rewolucyjnym" G. Orwell

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 482
  • Reputacja: 1974
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2020
« Odpowiedź #518 dnia: 08.12.2020, 14:02 »
:thumbup:
Krwawy Michał

Purple Life Matters