Autor Wątek: (S) 3 zestawy na komercję  (Przeczytany 1031 razy)

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
(S) 3 zestawy na komercję
« dnia: 14.04.2023, 06:20 »
Zmiany, zmiany....
Czyli na sprzedaż trafiają trzy fajne zestawy.

Zestaw I
Wędka Flagman Squadron Pro Picker 240cm z kołowrotkiem by Dome Power
Kołowrotek byDome Team Feeder Master Carp Pro 5000Feeder 4000. Piekielnie mocna wędka jak na swoje parametry, przyjemnie i pewnie ładowałem karpiki po 3-4kg, a zdarzyło się i dłubać białoryb na PZW.
Kołowrotek bardzo przyjemny, stosunkowo niewielki, bardziej 3000, gumowy klips z nawiniętą żyłką zeszłoroczną 0.25.

Używałem przez ponad rok do bombki i pellet waglera więc nie jest umęczony.

Zestaw II
Świetna i uniwersalna wędka Zemex Z-10 330/70g w trosjkladzie, kupiona w zeszłym roku i mam paragon więc chyba na gwarancji. Nie posiada uszkodzeń, jedyny minus to brak delikatniejszej szczytówki. Wyholował kilkanaście rybek 5kg+ i jednego 9kg+ więc daje radę. Pięknie trzyma rybę, pozwala na celne rzuty i nie jest ciepłą kluchą. Powtarzalnie udaje mi się rzucać podajnikiem 20g+towar na ok 40m.
Kołowrotek z zeszłoroczną żyłka technium 0.25, wybrany kolorystycznie;). Pracuje najlepiej ze wszystkich klonów jakie miałem w ręku. Oczywiście gumowy klips. Kołowrotek byDome Team Feeder Master Carp Pro 5000.

Zestaw III
Tubertini Flexo NG 330/80 niby parametry podobne do Z-10 ale to zupełnie inny kij. Stworzony do ryb 5kg+ i z 8kg karpiem radzi sobie z większym zapasem. Kij bardzo mocny, duże przelotki, fajny design. Wędki o takiej pracy tylko większej finezji szukam bo to jest to na komercję. Kijem spokojnie można operować na dystansie do +-60m nabitym podajnikiem 30g.
Kupiony chyba wiosną więc jeszcze kawał gwarancji.
Kołowrotka przedstawiać nie trzeba, przyzwoity budżetowy, 2 szpule z gumowymi klipsami.

Ceny na fotkach.
Śmiało pytajcie, można oglądać.
Nie rozdzielam, nie mieszam, nie sprzedaję na części.

Offline mdziam78

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 241
  • Reputacja: 18
Odp: (S) 3 zestawy na komercję
« Odpowiedź #1 dnia: 14.04.2023, 16:17 »
Drobna zmiana. Możliwość zakupu samego kija Flexo w cenie 250,00 z przesyłką- paragon świeży więc kij na gwarancji.
Oraz fotki Zemex+ Carp Pro