Autor Wątek: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka  (Przeczytany 8160 razy)

Offline Hanger

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałbym, aby na Warmii i Mazurach znów były ryby
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Z powodu wymiany wędek na dwuskłady wyprzedaję trochę sprzętu i osprzętu. Większość sprzętu ma od 2 do 4 lat i stan badzo dobry lub dobry. Ponieważ nie umiem i nie lubię się targować proszę o nie robienie tego . Z tego też powodu ceny ustaliłem myślę na atrakcyjnym poziomie. Koszty wysyłki po stronie zamawiającego. Towar wysyłam zaraz po przelaniu pieniędzy na konto. Dla zainteresowanych mogę podać numer telefonu na priv, mieszkańcy Olsztyna i okolic mogą przyjść i obejrzeć towar na miejscu. No to lecimy:
1) Pokrowiec Anaconda 3 sec. Trawel Rod System na wędki 12Ft – 150 zł
W komorze głównej mieszczą się 3 wędki z kołowrotkami + 3 bez. Długość tej komory to ok. 130cm. Pokrowiec posiada jeszcze dwie komory zewnętrzne na parasol. podpórki czy inne klamoty o długości odpowiednio ok. 110 i 83 cm. Mimo, iż jest on lekko przetarty na spodzie stan oceniam na bardzo dobry. Pokrowiec użytkowany cztery sezony.
Poniżej link poglądowy do sklepu oraz parę zdjęć. Przepraszam za jakość zdjęć ale mam możliwość wstawiać tylko z mojego telefonu.
baitbox.pl/anaconda-traver-rod-case-system-12ft-3-sklady-p-12747.html







2) 2 wędki Jaxon Cantara Carp 3Lb 360 cm (3 skł.) – 60 zł za 2 szt. (pakiet nierozerwalny) NOWA CENA
Wędki użytkowane jedna przez cztery, druga przez trzy sezony. Wędki co tu dużo ukrywać noszą ślady użytkowania. Są porysowane na łączniach i gdzieniegdzie na blankach (szczególnie starsza). Długość transportowa to ok. 125 cm. Posiadam do nich dwa prowizoryczne pokrowce a od siebie dorzucam 2 komplety opasek do wędek Anacondy (normalnie 1 kpl. kosztuje jakieś 17 – 18 zł).
Link do pełnego opisu ze sklepu:
e-wedkarski.pl/p/1553/9381/karpiowka-jaxon-cantara-carp-wedka-3-60m-wj-cca360300-karpiowe-wedziska.html






3) 2 kołowrotki Penn Spinfisher V 4500 LL – 330 zł za 1 szt. NOWA CENA
Starszy kołowrotek zakupiony 24.VII.2013, nowszy 29.12.2014. Oba w bardzo dobrym stanie (no może z lekko wytartymi napisami). Posiadają dodatkowe podkładki pod szpulę, instrukcję użytkowania wraz z wykazem części z jakich się składają. Do kołowrotków załączam dowód zakupu oraz po jednej dodatkowej szpuli zakupionej oddzielnie. Na szpulach głównych są nawinięte żyłki 0,33 mm Ultima Distance 12Lb (5,5 kg) jeden sezon użytkowane, a na zapasowych żyłki 0,25 mm Sufix Elite 12Lb (5,4 kg) dwa sezony użytkowane.
Link z danymi technicznymi do sklepu:
www.centrumwedkarstwa.pl/product-pol-7259-Kolowrotek-Penn-Spinfisher-SSV4500-Live-Liner-1259873.html







4) Kołowrotek Daiwa Lexa 3000 SH – 280 zł NOWA CENA
Kołowrotek zakupiony 12.II.2015. Był jakieś pięć razy nad wodą. Stan idealny. Posiada wykaz części, instrukcję i dowód zakupu. Na kołowrotek nawinięte jest 400m żyłki 0,18 mm Cormoran Cortest MP. Brak szpuli zapasowej.
Link do pełnego opisu:


https://images84.fotosik.pl/683/30a097b92e5aa773mc.jpg


5) Wędka Daiwa Windcast Picker 3m – 150 zł
Wędka zakupiona 22.IV.2015. Tak samo jak powyższy kołowrotek była z pięć razy nad wodą (byli parą ). Stan byłby idealny gdyby nie to, że jedna z dwóch szczytówek (ta 1 oz) została nadłamana. W komplecie prześlę oczywiście tą nadłamaną jakby ktoś chciał popróbować szczęścia i ją posklejać. Jeśli nie to można zakupić dodatkową również tu:
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/garbolino/21779-szczytowka-garbolino-precision-picker-szklana-1oz.html
Ma tą samą średnicę 2,2 mm. Krótki opis poniżej. Niestety trudno o coś lepszego gdyż wędka wychodzi z obrotu:
duzaryba.pl/product_info.php?products_id=14704







6) Żyłkowy kosz do podbieraka Maver Oval – 35 zł
Bardzo lekki i wygodny w obsłudze kosz o drobnych oczkach. Dobry do połowy małego i średniego białorybu. Stan bdb. Dobrze pokazany jest na zdjęciach tu:
lowisko.net/kosz-do-podbieraka-zylkowy-oval-maver.html



7) Gumowany kosz do podbieraka Lorpio Super Team Rubber 04 60x50 cm – 25 zł
Stan bdb.
skleptrabucco.pl/kosz-do-podbieraka-lorpio-super-team-rubber-04-60x50cm-nowosc/



Adam

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #1 dnia: 08.07.2017, 21:28 »
Adam. Kuszą mnie te Penn. Ale co możesz napisać, by mnie zachęcić do zakupu, niemal 4 letnich maszynek?
Arek

Offline Hanger

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałbym, aby na Warmii i Mazurach znów były ryby
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #2 dnia: 08.07.2017, 22:37 »
Cóż mogę powiedzieć  :) Myślę, że ten kto używał Pennów ten wie, że bronią się same (z tego co pamiętam Arku ty zaliczasz się do tego grona :)). Ze swojej strony mogę dodać, że nie były one specjalnie mocno eksploatowane (jestem łowcą leszczy i takie ryby przez ten czas poławiałem). Jak nietrudno więc się domyślić hamulec nawet w nich nie zagrał. Poza tym są to maszynki bardzo dobrze spasowane i zarówno wolny bieg jak i hamulec chodzą bez zarzutu. Oczywiście jeśli ktoś jest mega estetą może mu przeszkadzać to, że na starszym modelu napisy są nieco wytarte czy, że smar orginalnie niebieski ma obecnie ciemniejszy odcień w porównaniu z nówkami. I ja to rozumiem. Myślę jednak, iż w tej cenie z dodatkowymi szpulami jest to uczciwa oferta. Ale się napisałem 😊
Adam

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #3 dnia: 08.07.2017, 22:50 »
Uczciwy opis :thumbup:. Dziękuję. Męczy mnie twoja oferta. Ale cholera w wydatkach była nie przewidziana. :facepalm: Muszę przeliczyć co nie co.
Arek

ProBono

  • Gość
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #4 dnia: 08.07.2017, 22:54 »
Och ta Daiwa..... :money: ale worek otwarty już na podajniki Prestona i widać już dno...

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #5 dnia: 08.07.2017, 22:59 »
Fajnie by było jakby zdjęcia można było by obejrzeć w jakimś powiększeniu . Bo tak to słabo widać i ciężko się będzie zdecydować a nikt nie chce kupować kota w worku po "przejściach" bez dokładnego wizerunku 8)
Z poważaniem Marcin

Offline Luuki

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 215
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #6 dnia: 08.07.2017, 23:19 »
Adam. Kuszą mnie te Penn. Ale co możesz napisać, by mnie zachęcić do zakupu, niemal 4 letnich maszynek?

Nie tylko Ciebie Arku, z resztą wiesz sam :) Mam już parę penn-ów, ale tym to mi kolega gwoździa zabił, teraz czas na przeliczanie, a nóż widelec się skusze. I tu prośba nie tylko z mojej strony o zdjęcia które można powiększyć .
Łukasz

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #7 dnia: 08.07.2017, 23:29 »
Z powodu wymiany wędek na dwuskłady wyprzedaję trochę sprzętu i osprzętu. Większość sprzętu ma od 2 do 4 lat i stan badzo dobry lub dobry. Ponieważ nie umiem i nie lubię się targować proszę o nie robienie tego . Z tego też powodu ceny ustaliłem myślę na atrakcyjnym poziomie. Koszty wysyłki po stronie zamawiającego. Towar wysyłam zaraz po przelaniu pieniędzy na konto. Dla zainteresowanych mogę podać numer telefonu na priv, mieszkańcy Olsztyna i okolic mogą przyjść i obejrzeć towar na miejscu. No to lecimy:
1) Pokrowiec Anaconda 3 sec. Trawel Rod System na wędki 12Ft – 150 zł
W komorze głównej mieszczą się 3 wędki z kołowrotkami + 3 bez. Długość tej komory to ok. 130cm. Pokrowiec posiada jeszcze dwie komory zewnętrzne na parasol. podpórki czy inne klamoty o długości odpowiednio ok. 110 i 83 cm. Mimo, iż jest on lekko przetarty na spodzie stan oceniam na bardzo dobry. Pokrowiec użytkowany cztery sezony.
Poniżej link poglądowy do sklepu oraz parę zdjęć. Przepraszam za jakość zdjęć ale mam możliwość wstawiać tylko z mojego telefonu.
baitbox.pl/anaconda-traver-rod-case-system-12ft-3-sklady-p-12747.html






2) 2 wędki Jaxon Cantara Carp 3Lb 360 cm (3 skł.) – 70 zł za 2 szt. (pakiet nierozerwalny)
Wędki użytkowane jedna przez cztery, druga przez trzy sezony. Wędki co tu dużo ukrywać noszą ślady użytkowania. Są porysowane na łączniach i gdzieniegdzie na blankach (szczególnie starsza). Długość transportowa to ok. 125 cm. Posiadam do nich dwa prowizoryczne pokrowce a od siebie dorzucam 2 komplety opasek do wędek Anacondy (normalnie 1 kpl. kosztuje jakieś 17 – 18 zł).
Link do pełnego opisu ze sklepu:
e-wedkarski.pl/p/1553/9381/karpiowka-jaxon-cantara-carp-wedka-3-60m-wj-cca360300-karpiowe-wedziska.html






3) 2 kołowrotki Penn Spinfisher V 4500 LL – 350 zł za 1 szt.
Starszy kołowrotek zakupiony 24.VII.2013, nowszy 29.12.2014. Oba w bardzo dobrym stanie (no może z lekko wytartymi napisami). Posiadają dodatkowe podkładki pod szpulę, instrukcję użytkowania wraz z wykazem części z jakich się składają. Do kołowrotków załączam dowód zakupu oraz po jednej dodatkowej szpuli zakupionej oddzielnie. Na szpulach głównych są nawinięte żyłki 0,33 mm Ultima Distance 12Lb (5,5 kg) jeden sezon użytkowane, a na zapasowych żyłki 0,25 mm Sufix Elite 12Lb (5,4 kg) dwa sezony użytkowane.
Link z danymi technicznymi do sklepu:
www.centrumwedkarstwa.pl/product-pol-7259-Kolowrotek-Penn-Spinfisher-SSV4500-Live-Liner-1259873.html






4) Kołowrotek Daiwa Lexa 3000 SH – 300 zł
Kołowrotek zakupiony 12.II.2015. Był jakieś pięć razy nad wodą. Stan idealny. Posiada wykaz części, instrukcję i dowód zakupu. Na kołowrotek nawinięte jest 400m żyłki 0,18 mm Cormoran Cortest MP. Brak szpuli zapasowej.
Link do pełnego opisu:


https://images84.fotosik.pl/683/30a097b92e5aa773mc.jpg


5) Wędka Daiwa Windcast Picker 3m – 150 zł
Wędka zakupiona 22.IV.2015. Tak samo jak powyższy kołowrotek była z pięć razy nad wodą (byli parą ). Stan byłby idealny gdyby nie to, że jedna z dwóch szczytówek (ta 1 oz) została nadłamana. W komplecie prześlę oczywiście tą nadłamaną jakby ktoś chciał popróbować szczęścia i ją posklejać. Jeśli nie to można zakupić dodatkową również tu:
https://sklepdrapieznik.pl/sklep/garbolino/21779-szczytowka-garbolino-precision-picker-szklana-1oz.html
Ma tą samą średnicę 2,2 mm. Krótki opis poniżej. Niestety trudno o coś lepszego gdyż wędka wychodzi z obrotu:
duzaryba.pl/product_info.php?products_id=14704

[img width= 250height=250]https://images84.fotosik.pl/683/4ed3a77fdb15a178mc.jpg[/img]




6) Żyłkowy kosz do podbieraka Maver Oval – 35 zł
Bardzo lekki i wygodny w obsłudze kosz o drobnych oczkach. Dobry do połowy małego i średniego białorybu. Stan bdb. Dobrze pokazany jest na zdjęciach tu:
lowisko.net/kosz-do-podbieraka-zylkowy-oval-maver.html



7) Gumowany kosz do podbieraka Lorpio Super Team Rubber 04 60x50 cm – 25 zł
Stan bdb.
skleptrabucco.pl/kosz-do-podbieraka-lorpio-super-team-rubber-04-60x50cm-nowosc/



Troszkę kolegom pomogę ;)
Robert

Offline Hanger

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałbym, aby na Warmii i Mazurach znów były ryby
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #8 dnia: 09.07.2017, 00:05 »
Dziękuję Robert za pomoc. Pierwszy raz wstawiałem zdjęcia na forum i wyszło jak wyszło. Korzystałem z fotosik.pl. Gdyby któryś z kolegów podpowiedział na priv czy tutaj jak to mogę lepiej zrobić to jutro postarałbym się wstawić większe zdjęcia.
Adam

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #9 dnia: 09.07.2017, 09:27 »
Od Siebie dodam że ta Daiwa to świetny kij. Szukającym czegoś do Method polecam. Szczytówkę można dobrać, a cena, jest zachęcająca. Nowego raczej już ciężko znaleźć.
Arek

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #10 dnia: 09.07.2017, 10:07 »
Poszło pw w sprawie Daiwy (picker) .
Z poważaniem Marcin

Offline Hanger

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałbym, aby na Warmii i Mazurach znów były ryby
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #11 dnia: 09.07.2017, 10:39 »
Dziękuję wszystkim za pomoc. Mam nadzieję, że teraz wszystko pójdzie dobrze.




















Adam

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #12 dnia: 09.07.2017, 10:44 »
1 rezerwuję, piszę pw




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Geo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #13 dnia: 09.07.2017, 10:54 »
Rezerwacja oba kosze do podbieraka.
Sebastian


Offline Hanger

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 141
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałbym, aby na Warmii i Mazurach znów były ryby
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: (S) Pokrowiec, wędki, kołowrotki oraz kosze do podbieraka
« Odpowiedź #14 dnia: 09.07.2017, 10:56 »
Geo, Ostap rezerwacje przyjęte. Dajcie jakby co do kiedy się wstrzymać.
Adam