Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 322883 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1050 dnia: 17.03.2017, 15:00 »
Kolejność kolejnością, ale jedna z zainfekowanych spać ek kupiona była bezpośrednio na targach.

Marcin

Marcin

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1051 dnia: 17.03.2017, 15:06 »
Nie wiem kto mi zrobił edycję i dał odnosniki ale np. sprawdzanie pisowni nie działa w tapatalku którego używam.
A błędy? Pisząc na telefonie i w biegu nie ma możliwości ich uniknięcia.
Pozdrawiam.

Mario, ja pozwoliłem sobie edytować Twoją wiadomość, bo aż nieprzyjemnie się ją czytało.

Podążając Twoim tokiem rozumowania, to każdy mógłby twierdzić, że pisze posty przy użyciu TT i jego akurat nie obowiązują podstawy gramatyki i polskiej piwosni. Nie tędy droga według mnie. Sam bardzo często piszę poprzez TT i nigdy nie miałem problemu by poświęcić te kilka sekund więcej i znaki diakrytyczne pojawiły się w mojej wypowiedzi.
Dbajmy o język, szanujmy regulamin i innych użytkowników.

Pozdrawiam.

A samemu się byki robi :P

Zganiłem sam siebie! Dzięki za uwagę :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1052 dnia: 17.03.2017, 15:14 »
Maciek, raczej chodziło mi o to że dając link do info o module sprawdzającym pisanie który nie działa w TT trochę przestrzeliłeś.
:-)

Jeśli chodzi o błędy to fakt. Masz rację. Choć nie sądzę by bylo ich tam aż tak dużo. Pewnie po prostu brak polskich znaków.
Ale z drugiej strony nie każdy musiał na maturze mieć 5 z jęz.polskiego.

Mimo wszystko dzięki za edycję i poprawki.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1053 dnia: 17.03.2017, 15:15 »
Kolejność kolejnością, ale jedna z zainfekowanych spać ek kupiona była bezpośrednio na targach.

Marcin
Ale wtedy dalej zgłaszasz się do sprzedawcy :-)

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 536
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1054 dnia: 17.03.2017, 15:21 »
Kolejność kolejnością, ale jedna z zainfekowanych spać ek kupiona była bezpośrednio na targach.

Marcin
Ale wtedy dalej zgłaszasz się do sprzedawcy :-)

Tym sprzedawcą był Bartek :D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1055 dnia: 17.03.2017, 15:28 »
Wiem. Ale to juz nie moj problem :-)

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1056 dnia: 17.03.2017, 15:54 »
Maciek, raczej chodziło mi o to że dając link do info o module sprawdzającym pisanie który nie działa w TT trochę przestrzeliłeś.
:-)

Jeśli chodzi o błędy to fakt. Masz rację. Choć nie sądzę by bylo ich tam aż tak dużo. Pewnie po prostu brak polskich znaków.
Ale z drugiej strony nie każdy musiał na maturze mieć 5 z jęz.polskiego.

Mimo wszystko dzięki za edycję i poprawki.

Rozumiem i dzięki za zrozumienie :)

PS. Co do matury, to się w 100% zgadzam. Sam miałem bodajże dst z polskiego... Okazało się, że Pani Polonistka była bardzo pamiętliwa i doskonale zapamiętała, że jej syn dostał ode mnie w zęby w pierwszej klasie. Takie błędy młodości :facepalm:

Przepraszam za odejście od tematu. Już nie przeszkadzam :)
Pozdrawiam,
Maciek

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1057 dnia: 17.03.2017, 18:20 »
Trudno powiedzieć co jest przyczyną,ja bym odesłal Bartkowi to może jakiś pech albo coś innego,nie  potrafię się do tej sytuacji odnieść.Mam kilka otwartych już długo i nic się nie dzieje,

Napiszcie do Bartka pewnie zrobi zwrot na swój koszt.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Tak, tak ;) Dostałem maila z odpowiedzią, że mam reklamować zanętę w sklepie, w którym ją zakupiłem.

Kurde i ja mam pecha u mnie Epidemia też z lokatorami . Opakowanie szczelnie zamknięte przez producenta nie otwierane .Zakupione na Rybomani w Lublinie . Na czerwono na fotce widoczne ślady coś jakby pajęczyny .W środku w zanęcie jest spora ilość małych ciemnych robaczków . Zanęta pewnie będzie do wyrzucenia . :(



I jak? Odpisali coś?
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1058 dnia: 17.03.2017, 18:31 »
Tak, tak ;) Dostałem maila z odpowiedzią, że mam reklamować zanętę w sklepie, w którym ją zakupiłem.
W sumie sensowna odpowiedź.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1059 dnia: 18.03.2017, 05:30 »
Tak, tak ;) Dostałem maila z odpowiedzią, że mam reklamować zanętę w sklepie, w którym ją zakupiłem.
W sumie sensowna odpowiedź.
Sensownie lub też nie, widać, że Bartek trochę bagatelizuje problem. W sprawie dumbelsów Epidemia jednak zamieścił na Facebooku info o białym nalocie - tak swoją drogą, ciekawe, dlaczego zrezygnował z tych enzymów, skoro to właśnie wyróżnia tą przynętę od konkurencji???
Robert

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1060 dnia: 19.03.2017, 09:13 »
Trudno powiedzieć co jest przyczyną,ja bym odesłal Bartkowi to może jakiś pech albo coś innego,nie  potrafię się do tej sytuacji odnieść.Mam kilka otwartych już długo i nic się nie dzieje,

Napiszcie do Bartka pewnie zrobi zwrot na swój koszt.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Tak, tak ;) Dostałem maila z odpowiedzią, że mam reklamować zanętę w sklepie, w którym ją zakupiłem.

Kurde i ja mam pecha u mnie Epidemia też z lokatorami . Opakowanie szczelnie zamknięte przez producenta nie otwierane .Zakupione na Rybomani w Lublinie . Na czerwono na fotce widoczne ślady coś jakby pajęczyny .W środku w zanęcie jest spora ilość małych ciemnych robaczków . Zanęta pewnie będzie do wyrzucenia . :(



I jak? Odpisali coś?

Filip ja dostałem odpowiedz
 od producenta, że zanętę mam wysłać pocztą Polską na jego adres. Producent oświadczył, że oceni sytuację i podejmie decyzję o czym poinformuje w ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Z uwagi na czas załatwienia sprawy termin 14 dni od dnia otrzymania przesyłki zrezygnowałem z wysyłki i reklamacji towaru. Towar wylądował w zamrażalniku, gdyż stwierdziłem, że zabawa jest nie warta zachodu.
Pozdrawiam
Mariusz

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1061 dnia: 19.03.2017, 09:23 »
I tu jest pies pogrzebany
 " towar wylądował w zamrażalniku, gdyż stwierdziłem, że zabawa jest nie warta zachodu"

 wielu producentów bazuje na tym że, nikomu nie będzie się chciało chodzić na pocztę, wysyłać czy też jechać do sklepu gdzie się taki towar zakupiło. Tym bardziej że akurat ten towar nie jest dostępny w większości sklepach tylko w nielicznych. I tu liczy się to by zrobić kasę a jak coś się nie uda to z podkulonym ogonem trzeba przeczekać by znów po jakimś czasie  robić swoje tym razem może z większą uwagą.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Kadłubek

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1062 dnia: 19.03.2017, 09:29 »
I tu jest pies pogrzebany
 " towar wylądował w zamrażalniku, gdyż stwierdziłem, że zabawa jest nie warta zachodu"

 wielu producentów bazuje na tym że, nikomu nie będzie się chciało chodzić na pocztę, wysyłać czy też jechać do sklepu gdzie się taki towar zakupiło. Tym bardziej że akurat ten towar nie jest dostępny w większości sklepach tylko w nielicznych. I tu liczy się to by zrobić kasę a jak coś się nie uda to z podkulonym ogonem trzeba przeczekać by znów po jakimś czasie  robić swoje tym razem może z większą uwagą.

I zniechęca tym samym przyszłych nabywców.
Jeden szczęśliwy klient przyciąga trzech nowych, jeden zniechęcony odciąga dziesięciu - stara zasada handlu.

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1063 dnia: 19.03.2017, 10:07 »
I tu jest pies pogrzebany
 " towar wylądował w zamrażalniku, gdyż stwierdziłem, że zabawa jest nie warta zachodu"

 wielu producentów bazuje na tym że, nikomu nie będzie się chciało chodzić na pocztę, wysyłać czy też jechać do sklepu gdzie się taki towar zakupiło. Tym bardziej że akurat ten towar nie jest dostępny w większości sklepach tylko w nielicznych. I tu liczy się to by zrobić kasę a jak coś się nie uda to z podkulonym ogonem trzeba przeczekać by znów po jakimś czasie  robić swoje tym razem może z większą uwagą.

I zniechęca tym samym przyszłych nabywców.
Jeden szczęśliwy klient przyciąga trzech nowych, jeden zniechęcony odciąga dziesięciu - stara zasada handlu.
Dotyczaca sprzedawcow a nie producentow.:-)

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1064 dnia: 19.03.2017, 10:17 »
Zgadza się ,ale jeśli towar nie schodzi to sklep nie zamawia następnej dostawy. Więc producent odczuje na pewno.
Pozdrawiam

Marek