Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 322865 razy)

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1500 dnia: 11.07.2020, 13:25 »
Ja ostatnio przez kilka wypadów testowałem zanętę ochotkę z konopią razem w mixie z pelletami ale muszę przyznać z marnym skutkiem. Czasami schodziłem o blanku a czasami jedna czy też dwie ryby, jak na komercje to szału nie zrobiła. Miała być zanętą z nowej serii prestige a skusiłem się na tą ochotkę/konopie bo dość mocno była chwalona, a być może nie jej pora i na jesień będą lepsze wyniki. Ciut troszkę mi jeszcze zostało, ale odstawiam ją na późniejszą porę.
Z poważaniem Marcin

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1501 dnia: 11.07.2020, 14:36 »
Ja ostatnio przez kilka wypadów testowałem zanętę ochotkę z konopią razem w mixie z pelletami ale muszę przyznać z marnym skutkiem. Czasami schodziłem o blanku a czasami jedna czy też dwie ryby, jak na komercje to szału nie zrobiła. Miała być zanętą z nowej serii prestige a skusiłem się na tą ochotkę/konopie bo dość mocno była chwalona, a być może nie jej pora i na jesień będą lepsze wyniki. Ciut troszkę mi jeszcze zostało, ale odstawiam ją na późniejszą porę.
Zdecydowanie na zimna pore zaneta. Teraz najlepiej pellet, epidemia prestige. Musi być mączka zwłaszcza na komercji.

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 357
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1502 dnia: 24.07.2020, 14:44 »
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Adam M

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 568
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1503 dnia: 24.07.2020, 17:18 »
Zgadzam się, ochotka konopia mi też słabo działa, ogólnie zanętom FB to jednak brakuje do MMM od Sonu i to sporo jeżeli chodzi o wyniki, przynajmniej u mnie.
Pb: sum 205 cm, 70 kilo. Karp 94 cm, 21 kilo. Lin 54 cm, 3,5 kilo. Leszcz 70 cm, 5,5 kilo. Amur 8 kilo.

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1504 dnia: 24.07.2020, 20:22 »
Tylko cenowo nie odstaje od MMM, a nawet drożej wychodzi bo nie ma podajnika w paczce
Paweł

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1505 dnia: 24.07.2020, 20:26 »
No cenowo chłopaki pojechali zdrowo :-\

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1506 dnia: 24.07.2020, 20:48 »
Tylko cenowo nie odstaje od MMM, a nawet drożej wychodzi bo nie ma podajnika w paczce
Panowie nowe paki po 2kg prestige 38 zł sonu 45 oryginalnie. Ja łowię w uk gdzie sonu wiedzie prym i mam bardzo dobre wyniki

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1507 dnia: 24.07.2020, 20:53 »
Dawid oglądam twoje filmy i wiem że ci się sprawdza Feeder bait ,ale jak na nasze rodzime podwórko ,to cenowo mogło by być ciut taniej :beer:,Sonu czy Dynamit baits a także Marcel czy Sensas budowali markę przez lata ,a i tak taniej wychodzą :-\

Offline Dawid Moska

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 42
    • Jedziemy na ryby
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1508 dnia: 24.07.2020, 21:17 »
Dawid oglądam twoje filmy i wiem że ci się sprawdza Feeder bait ,ale jak na nasze rodzime podwórko ,to cenowo mogło by być ciut taniej :beer:,Sonu czy Dynamit baits a także Marcel czy Sensas budowali markę przez lata ,a i tak taniej wychodzą :-\
Tak każdy jakoś zaczyna, giganci maja zupełnie inne ilości co łączy się z inna cena. Mali muszą sobie radzić. Mnie feederbait pasuje bo nie powiela a robi coś swojego i maja chłopaki pomysł. Zaneta leszcz z rzepikiem, nowa epidemia z sola i pelletami halibutowymi konkretne przemyślane i jakościowe produkty. Bartek nie sypie do nich nic co jest slabe a trochę już mocniej siedzę w testowaniu nowości i wygląda to bardzo dobrze. Wiadomo każdy może mieć swoje zdanie i używać czego chce :) Jeśli o mnie chodzi to mój najlepszy sezon jaj narazie mam fenomenalne wyniki :)

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 261
  • Reputacja: 546
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1509 dnia: 24.07.2020, 21:26 »
Tylko cenowo nie odstaje od MMM, a nawet drożej wychodzi bo nie ma podajnika w paczce
Panowie nowe paki po 2kg prestige 38 zł sonu 45 oryginalnie. Ja łowię w uk gdzie sonu wiedzie prym i mam bardzo dobre wyniki

7 zł różnicy plus podajnik w gratisie. Nie zapominajmy, że w cenie Feeder Bait są np zanęty Dynamite albo Bait Tech. Ale niech każdy sobie łowi na co mu pasuje.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline HameR87

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 10
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1510 dnia: 24.07.2020, 21:54 »
Z firmy jak w temacie miałem "fermentowana kukurydza". U mnie na wodzie PZW miałem kilka fajnych brań.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1511 dnia: 24.07.2020, 22:02 »
 A które czinkersy polecacie na wodę PZW chłopaki ;)

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1512 dnia: 24.07.2020, 22:19 »
U mnie w wędkarskim MMM 42 zł MMM Z Dynamita 32 zł, Feeder Bait nie mają. Wiem że to polska nasza forma ale bez przesady, raczej lepszego towaru jak Sonu czy Dynamite nie mają, a ceny 19 zł za kilo. Według mnie przesada ale może kiedyś przy okazji kupię kilo i sprawdzę.
Paweł

Offline Mariano

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1513 dnia: 25.07.2020, 00:00 »
Na zagłębiowskich wodach wymiata Hybryda (halibut - ananas) w kolorze żółtym. Aż normalnie jestem w szoku, bo inne produkty FB to kaszanka.
Fishing Team ZEUS

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #1514 dnia: 25.07.2020, 07:41 »
Mariano, a co oprócz hybrydy przerobiłeś nad wodą jeszcze ;)