Autor Wątek: Temperatura wody - jakie mieszanki na kapryśne ryby z metody !  (Przeczytany 1550 razy)

Offline Kriskros

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Ahoj Bracia i Siostr ! Chciałem zacząć maly poradnik na temat jakie mieszanki sprawdzają się wam w poszczegòlnych porach roku i temperatury wody. Wiemy że mieszanki bogate w mączki doskonale się sprawdzają podczas gdy woda osiąga temp. 20+ ale co jeśli jest to między 10 a 20 czy poniżej 10 stopni. Jakie macie spostrzeżenia? Jaki aromaty zanęt wam się sprawdzają podczas zimnych miesiecy? :fish:

Offline yakuza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 570
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Temperatura wody - jakie mieszanki na kapryśne ryby z metody !
« Odpowiedź #1 dnia: 08.10.2023, 22:33 »
Wczesną wiosną łowiłem spoooro ryb na Hybrydę lub troll od feeder bait na bagnecie (połowa, odgryziona).
Sama zanęta, method mix, ale nie Sonu.
Nie pamiętam nazwy firmy, dawno już nie łowię na feeder
Match method-mix miałem na opakowaniu

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 043
  • Reputacja: 670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Temperatura wody - jakie mieszanki na kapryśne ryby z metody !
« Odpowiedź #2 dnia: 08.10.2023, 22:41 »
Ahoj Bracia i Siostr ! Chciałem zacząć maly poradnik na temat jakie mieszanki sprawdzają się wam w poszczegòlnych porach roku i temperatury wody. Wiemy że mieszanki bogate w mączki doskonale się sprawdzają podczas gdy woda osiąga temp. 20+ ale co jeśli jest to między 10 a 20 czy poniżej 10 stopni. Jakie macie spostrzeżenia? Jaki aromaty zanęt wam się sprawdzają podczas zimnych miesiecy? :fish:

Na jeziorze ,od momentu zejścia lodu,aż do skucia lodem,łowię na ten sam miks,efekty są.