Autor Wątek: Skrzynka na akcesoria średniej wielkości w rozsądnych pieniądzach - pomocy :)  (Przeczytany 1172 razy)

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Szukam skrzynki na akcesoria. Skrzynka będzie używana na wypady z feederem, pickerem i matchówką. Ma pomieścić gotowe przypony w opakowaniach, koszyki do methody i zwykłe, kilka spławików i inne pierdoły potrzebne do łowienia. W oko wpadła mi taka skrzynka:

Plano 6103



Chciałbym skrzynkę z 3 poziomami, ponieważ wydaje mi się że optymalnie wykorzystuję wielkość skrzynki w środku. Fajnie jak by miała regulowane przegródki.
Jeśli macie jakiś ciekawe propozycje albo spostrzeżenia do do skrzynek będę wdzięczny   ;)
Jožin z bažin

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 716
  • Reputacja: 1985
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Kubator - nie oszczędzaj na skrzynce. Jeżeli ma służyć długo musi byc dobrej jakości. Jak dla mnie Plano to idealny wybór - jednak brałbym większą skrzynkę. Tam musi dużo się zmieścić - i lepiej miec zapas! Ja mam skrzynkę podwójną - jest idealna (przegródki dwustronne).
Lucjan

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Luk większej chyba nie potrzebuję. Ryby z łowiska wynoszę w plecaku  ;D ale zobaczę jak wyglądają większe modele.
Jožin z bažin