SPRZĘT i AKCESORIA > Zakupy

Kupiliśmy

(1/4476) > >>

Luk:
Mój ostatni zakup to nowy namiot - tym razem Fox Royale bivvy classic. Mój poprzedni nie jest zły - jednak potrzebuje czegoś bardziej profesjonalnego i przystosowanego do zimnych nocy. Mam nadzieję, że się sprawdzi! ;)

stas1:
I jak się sprawdził ?

Luk:
Nie było instrukcji obrazkowej i miałem problem z montażem, przyznam się szczerze... ;) Ale dałem radę. Ogólnie świetna rzecz, pomyślana naprawdę pod zasiadki, i to nawet te dłuższe. Można zrobić drzwi 'foliowe' - przez które widać świetliki i alarmy (a w środku jest ciepło), są też boczne ścianki przy drzwiach które można zaslonic tylko moskitierą. Dużo miejsca no i rzepy do mocowania wędek - rewelka. Mocne śledzie z gwintem. Ogólnie jeden z najlepszych 'tańszych' namiotów - na każdą porę roku. Podłoga z bardzo mocnego materiału, żadnej 'podpierdółki'. Póki co - polecam!

Luk:
Dzisiaj dostałem przesyłkę z przynętami na jesienny sezon:





Kilogram dendrobeny z wiaderkiem, pokarmem i ziemią na wymianę



Pellety na bazie mączki rybnej.



Dendrobena karmiona środkiem fluorescencyjnym. Świecą w ciemnościach... ;)



Pellety z dziurka - na włos lub na gumkę: smak halibut, ochotka i kryl. Świetny zestaw na jesień.



Kukurydza duża do nęcenia i na włos. Drżyjcie leszcze!  ;D

Arcymisiek:
Niezłe zakupy, a ten zestaw pelletów z dziurką świetna sprawa... Muszę popatrzeć po naszych e-sklepach czy gdzieś można dostać.  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej