TECHNIKI WĘDKARSKIE > Spod lodu

Pierwszy lód w zimie 2018/2019 - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

<< < (9/9)

elopento:
Nie wiem jak u Ciebie kolego ,ale u mnie dziś dowaliło znowu śniegu , tak z 7cm i jeszcze deko pada , więc ja ubieram kalosze piankowe Demar :thumbup: co do ''gadżetów'' i wędek to w tym sezonie a byłem już 16dni 8) noszę plecak , chociaż aby odchudzi mój ''majdan'' zmieniłem 17l skrzynkę na 10l marki Tonar 8) Może dlatego że jeżdżę na nowe nieznane mi jezioro i nie ma czasu się rozsiadać - trzeba biegać trzeba szukać :P a łowię tylko na blaszki i poziomki , więc na stojąco.

MaciejK:

--- Cytat: elopento w 25.01.2019, 19:10 ---Nie wiem jak u Ciebie kolego ,ale u mnie dziś dowaliło znowu śniegu , tak z 7cm i jeszcze deko pada , więc ja ubieram kalosze piankowe Demar :thumbup: co do ''gadżetów'' i wędek to w tym sezonie a byłem już 16dni 8) noszę plecak , chociaż aby odchudzi mój ''majdan'' zmieniłem 17l skrzynkę na 10l marki Tonar 8) Może dlatego że jeżdżę na nowe nieznane mi jezioro i nie ma czasu się rozsiadać - trzeba biegać trzeba szukać :P a łowię tylko na blaszki i poziomki , więc na stojąco.

--- Koniec cytatu ---

Ja zaczynam jutro, nie było sensu wcześniej- cienko i bezśnieżnie=bez szans na rybę.
flashera biorę, 3 wędki na nim i pudełko z balansówkami/blaszkami/baldami i wynalazczością od GaGacka, znaczy małe czorty.
Na wszelki wypadek pudełko z ochotką też wezmę.
Co do śniegu- dziś poprószyło trochę, to jest to, na co czekam.

elopento:
Maciej a auto już na chodzie? Jutro z bratem chyba uderzymy na inne jezioro , no ale się zdecyduje rano , zależnie czy będzie wiało czy nie , mam nadzieję tylko że śniegu za dużo nie dowali jak 15go :facepalm: no ale łopata w bagażniku jest :P lubię zimę :thumbup:

MaciejK:

--- Cytat: elopento w 25.01.2019, 19:21 ---Maciej a auto już na chodzie? Jutro z bratem chyba uderzymy na inne jezioro , no ale się zdecyduje rano , zależnie czy będzie wiało czy nie , mam nadzieję tylko że śniegu za dużo nie dowali jak 15go :facepalm: no ale łopata w bagażniku jest :P lubię zimę :thumbup:

--- Koniec cytatu ---
Sprzęgło wymienione, klocki hamulcowe też, jakieś pierdy -owerdy i jest spoko. Najważniejsze że mam kontrolę nad zmianą biegów no i wszystkie oleje wymienione.
Jutro test, takich widoków jak twój nie mam.....

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej