PRZYNĘTY i ZANĘTY > Zanęty

Mączki rybne - typy, charakterystyka i zastosowanie

<< < (2/13) > >>

Michał N.:
Taka logika,że ani na screttingu ,ani na copensie,nigdy się nie zawiodłem,a używam ich kilkadziesiąt kilo rocznie od kilku lat.

Kozi:
To, że się nie zawiodłeś nie znaczy, że wiesz co pakują do produkcji. Jeśli kupujesz np lt94 z ccm, Massiva itp to gwarantuje ci, że masz większą pewność niż co do tego pelletu.

Azymut:
Zgadzam się z Michałem. Pellety skretting, coppens czy aller gwarantują określoną jakość bo są to produkty żywieniowe dla hodowców ryb, a nie stricte produkty wędkarskie.

Ich skład jest tak skomponowany, że dostarczają wszystkich niezbędnych elementów żywieniowych rybom, i na ich produktach ja się nie zawiodłem ani razu. Niezależnie od rodzaju wody czy gatunku ryb.

mjmaciek:
Kozi wzupełności się z tobą zgadzam.

Ciekawostką jest sytuacja gdy wpierw wypytuje sie jakis czas temu co to jest aqua...aler , a teraz od dłuższego czasu robi się teorie z mielenia.
Prawda jest taka , że gdyby nie sig 95% zawodników tutaj nie miała by pojęcia co to pellet AA , compens czy skretting.
A o mieleniu tych rzeczy i dodawaniu ich tu i uwdzie to wogóle...bajka z innej bajki.

Kriskros:
No wszyscy macie duzo racji. Ale czy ktos zaglebial sie w wartosci odzywcze maczek i w jakich okresach roku najlepien je stosowac? Chodzi mi o bialko, wegle itp. Zapewne aller classic bedzie inaczej dzialal niz aller best czy primo. Chodzi mi o to czy jest ktos w stanie podac logike podchodzenia do tego tematu jesli chodzi o zerowanie ryb?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej