TECHNIKI WĘDKARSKIE > Spinning

Spinning na zarośniętym zbiorniku

(1/2) > >>

Beowy:
Hej
Lowie na spinning już około 2 lata i ciągle na tym samym zbiorniku gdyż niestety wyboru nie mam. Problem w tym że jest bardzo zarośnięty i glony są co rzut. Przez te wszystkie wyprawy miałem tylko 1 szczupaka i to 40cm a oprócz tego ostatnio miałem 2 ataki przy brzegu gdy przynęta była przy powierzchni i szczupak lekko wyskakiwał i atakował ja ale tylko chwilowo i zaraz uciekał. Lowie głównie na gumy ale nie tylko. Macie jakiś sposób na to ? Np inna technika prowadzenia.

katystopej:
Poppery a do gum czeburaszki i haki offsetowe.

azga:
Wszystkie przynęty w typie top water. Są pływające kaczki, szczury, węże, żaby i tak dalej, jeżeli lustro jest chociaż gdzieś na kilkanaście centów odsłonięte warto spróbować woblerków powierzchniowych lub lekko schodzących suspednów. Gumy jakbym próbował to tak jak Rafał wspominał z hakami offsetowymi, ale i tak prowadzenie wysokie niż podbijanie raczej gumą oraz obciążenie jak najlżejsze. Plusem technik powierzchniowych są spektakularne brania :)

yakuza:
Walk the dog

Wysłane z mojego ASUS_I006D przy użyciu Tapatalka

Beowy:
Dzięki za rady . Mam jedną żabę co pływa na powierzchni więc widocznie trzeba częściej razy jej używać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej