NAD WODĄ > Łowiska

Gdzie na ryby z rodziną na Mazurach

(1/2) > >>

Kinior:
Siema,
Zaczynają się miesiące urlopowe, i tak jak większość z Was planuję jakiś wyjazd z rodziną :)
W tym roku chciałbym wziąć rodzinę pod namiot na mazury pokazać, że istnieją jeszcze jakieś ustronne miejsca nad wodą ( jeżeli istnieją :) ) i takich właśnie szukam.
Może ktoś z Was zna miejsca gdzie można rozstawić namiot rozpalić grilla i pobiwakować nad samym jeziorem (lub obok jakiegoś ośrodka, żeby były prysznice i toaleta) a zarazem spokojnie przy obozowisku można rozstawić swoje zestawy ?? z daleka od miejskiego zgiełku :)


kop3k:
Mazury cud natury
 a opowieści o rybach tam to bzdury,
bierz rodzinę i jedź w góry
oszczędź kilometrów dla swojej fury
I obcowania wśród gimnazjalnej subkultury...

Kinior:

--- Cytat: kop3k w 05.06.2016, 19:26 ---Mazury cud natury
 a opowieści o rybach tam to bzdury,
bierz rodzinę i jedź w góry
oszczędź kilometrów dla swojej fury
I obcowania wśród gimnazjalnej subkultury...

--- Koniec cytatu ---

Już nie czujesz jak rymujesz :)

daj znać gdzie znasz takie miejsce w górach :)

Kinior:
"opowieści tam o rybach to bzdury" - wiem, w tamtym tygodniu Starszy był w Wilkasach 10dni i tylko 4 szczupaczki na trolling :/ gdzie mówił, że codziennie wypływał na 4 godziny :/
Z tym, że Ja stawiam Ryby na 2 miejscu :) w tej wyprawie

greg13:
Hej,

Jako miejsce na super pobyt polecam to miejsce (już 3 rok tam jedziemy z rodzinką):

http://rudzienice.turystyka.pl/#&panel1-4

Nie wiem czy namiot tam można rozbić, ale warto zadzwonić bo super ludzie prowadzą to miejsce no i jest kameralnie i naprawdę fajnie. Co do wędkowania to droga licencja bo łowisko specjalne, ale odało mi się kilka linków wijąc i sporo leszczy i ładne płocie.

Grzesiek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej