Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3895474 razy)

Offline Myszon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2310 dnia: 25.07.2015, 20:00 »
Pellety Masive Baits mi sie sprawdzaja duzo lepiej niz Lorpio.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2311 dnia: 25.07.2015, 20:46 »
Ja też uważam że pellet massive baits 2 mm jest świetny do metody. Ja na sitku przelewam go woda potem mocze tez na sitku przez 5 sekund i za 10 minut pellet jak marzenie. Używam od zeszłego sezonu nigdy mnie nie zawiódł. Kupiłem 6 kilo w promocji po ok 10zl kilo. Polecam go przetestowac.
Jožin z bažin

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2312 dnia: 25.07.2015, 21:19 »
Lorpio używaliscie pelletów ? możecie go porównać od jakich pelletów jest lepszy ten Massive ?
Krzysztof

Offline Myszon

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2313 dnia: 27.07.2015, 11:16 »
Mam pellety Lorpio i Massiva, powiem szczerze że tańsze pellety Massiva lepiej mi sie namaczają i dają mi lepsze wyniki. Ponadto Massivy kupuje sobie mix 1-3mm co daje fajną różnorodność i ciężko jest się do czegoś przyczepic. Pellety kupuję w ravenie i z pełną odpowiedzialnością moge polecic je kazdemu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2314 dnia: 27.07.2015, 11:37 »
Witam wszystkich!
Oto moje ostatnie zakupy, około 2 tygodni czekałem na paczkę, ponieważ na wędkarni nie było parasolni, zależało mi na nim, więc byłem zmuszony czekać dłużej. a żeby nie płacić za przesyłkę, doradzono mi żebym dobrał kilka rzeczy - więc wziąłem kilka potrzebnych mi pierdółek.

Igły do kulek 8mm, będę wiązał przypony na metodę odległościową ze spławikiem Waggler. stopery Push Browning, bo dużo mam przeciętych w tym roku przyponów, na moim łowisku przez te raki. i podeszłem do tego, że w cenie Drennan mam 3 razy więcej sztuk stoperów z firmy Browning. nie wiem jak jakościowo, ale to dopiero się przekonam. są trochę gruszby od Drennan, będe musiłam zastosować grubsze wiertełko. ale do peletu 12-14mm będą akurat.


Mini stopery Guru, 360 szt w 3 kolorach za rozsądną cenę. w sam raz do niewielkich Pop Up i szpilki do kulek.


Dwie podpórki Drennan a raczej podstawka pod podpórkę. ruchomy gwint można ustawić je w róznych kierunkach jak i odchyleniach. dla mnie akurat będzie dobre do tripoda, postawieniu wędki pionowo.


Podpórka wkręcana pod parasol firmy Jakson, polecana przez wielu wędkarzy do parasola


No i wreszcie parasol, już nie musiał moknąć na deszczu pod starym parasolem. według mnie jest po prostu niesamowity, średnica 3m. kolor odpowiedni, bo zielony.


Można go wkręcić w ten sposób jak pokazałem na swoim zdjęciu. wtedy będziemy uchronieni od wiatru i słońca. można do niego jeszcze wbić śledzie, z przodu przykręcić podpórki i wyjdzie nam Brolly na podstawie parasola :) jeszcze raz powtarzam - niesamowite! już jestem zadowolony z tego zakupu i to za rozsądną cenę. polecam!!


Wstawiłem swój fotel i stolik i jest dużo pod nim miejsca oraz swoboda ruchu podczas wędkowania.


Nawet dołączyłem podstawkę do fotela i wyszło łóżko jak na zdjęciu i też jest dużo miejsca pod parasolem. można spokojnie zabierać na nocne wyprawy.


PS. zastanawiałem się nad wyborem parasola między tym Radical a Prestona. wybrałem w końcu Radical, przemawiało za nim cena, jakość, kolor no i średnica parasola. polecam wszystkim.

Pozdrawiam Sylwek  :D
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2315 dnia: 27.07.2015, 13:02 »
Jaka cena za ten parasol ? Można link?
Krzysztof

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Darek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2317 dnia: 27.07.2015, 13:32 »
Witaj!
Tak jak kolega wyżej podał już link do wędkarni, ale widzę, że po ostatniej dostawie zdrożał o 10 zł na 269 zł. ja 2 tygodnie temu zapłaciłem 259 zł za sam parasol + jeszcze osobno mocowanie do parasola Jacksona, które kosztuje nie całe 17 zł. Dostawa kurierem kosztuje nie całe 15 zł, ale jeżeli zrobisz zakupy za 350 zł to dostawę masz gratis
Pozdrawiam, miłego popołudnia życzę
Sylwek

PS. co mam zrobić jak nie dostałem jednej zaślepki? powinny być w zestawie 2, a ja nie otwierałem paczki przy kurierze. nie wiem czy zadzwonić o reklamację o taką pierdółkę? doradźcie :)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 447
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2318 dnia: 27.07.2015, 13:43 »
Witaj!
Tak jak kolega wyżej podał już link do wędkarni, ale widzę, że po ostatniej dostawie zdrożał o 10 zł na 269 zł. ja 2 tygodnie temu zapłaciłem 259 zł za sam parasol + jeszcze osobno mocowanie do parasola Jacksona, które kosztuje nie całe 17 zł. Dostawa kurierem kosztuje nie całe 15 zł, ale jeżeli zrobisz zakupy za 350 zł to dostawę masz gratis
Pozdrawiam, miłego popołudnia życzę
Sylwek

PS. co mam zrobić jak nie dostałem jednej zaślepki? powinny być w zestawie 2, a ja nie otwierałem paczki przy kurierze. nie wiem czy zadzwonić o reklamację o taką pierdółkę? doradźcie :)

Właściciel Wędkarni to bardzo miły człowiek więc ja bym zadzwonił i dopytał ale nie w formie reklamacji bo jak dla mnie to pierdółka :D Przez życzliwość jak sugerujesz pewnie da się załatwić.
Darek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2319 dnia: 27.07.2015, 13:55 »
Zadzwoniłem w tej chwili, pełna kultura. wytłumaczyłem, że na filmie zaważyłem, że są dwie zaślepki. Pan poinformował mnie, że powinna być tylko jedna, bo tak są te parasole pakowane oryginalnie. wszystko w porządku jest :)
pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Loktok

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 153
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Katowice
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2321 dnia: 27.07.2015, 15:36 »
Też mam od miesiąca ten parasol (tez kupiony w wędkarni), dodatkowo odkryłem ostatnio że można go przymocować do fotela elektrostatyka.

Ustawiam oparcie pionowo, wstawiam parasol tak żeby dotykał pionowej ramy oparcia i przywiązuje go jednym z tych sznurków który jest w zestawie (w tym małym woreczku ze śledziami). Parasol sie super trzyma, nie ma potrzeby montowania go w ziemi (nie zawsze da się wbić/wkręcić ten uchwyt) np na twardej ubitej ziemi, lub na pomoście.

Ostatnio 2 razy uratował mnie przed poważnym zmoknięciem.
Pozdrawiam Michał

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2322 dnia: 27.07.2015, 15:47 »
Dziś kupiłem dumbelsy Lorpio 7 oraz cukierki 18 wszystko w wersji tonącej. Jutro mam nadzieję je przetestować nad nową wodą.
Swoją drogą woda nie jest nowa, ale przejęta przez osobę prywatną od PZW. Mała rzecz a cieszy.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2323 dnia: 27.07.2015, 19:31 »
Pyza bardzo fajny parasol :thumbup: a jak tam ta dostawka do fotela? Mozna sie wyspac na nim? :D

Ps. Poszlo kolejne zamowienie... Tak sobie ostatnio myslalem i doszedlem do wniosku, ze w tym roku, na sprzet poszlo wiecej kasy niz przez ostatnie 4 lata :D :D :D :D hehe
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2324 dnia: 27.07.2015, 22:00 »
Ryobi arctica 3000
Staś
Klasyczny Feeder