Autor Wątek: Czy naprawdę czuć taką różnicę? (kołowrotki a cena)  (Przeczytany 11060 razy)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Czy naprawdę czuć taką różnicę? (kołowrotki a cena)
« Odpowiedź #75 dnia: 06.01.2019, 15:11 »
Ja tam wiem ze stella ma wielu którzy lubią te kołowrotki jednak ja cenie bardziej penn slammery III.Niezniszczalne

Morski Slammer jest wytrzymalszy od morskiej Stelli? Bardzo odważna teza. Bardzo.
Jacek

Offline furmek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 25
Odp: Czy naprawdę czuć taką różnicę? (kołowrotki a cena)
« Odpowiedź #76 dnia: 06.01.2019, 15:23 »
Posiadam Stellę 4000 2010r i Twin Powera 4000 2011r JDM i łowienie nimi to czysta poezja.Może w tym naszym hobby chodzi o to żeby gonić króliczka a nie złapać go.

Offline Andrew126

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Częstochowa
Odp: Czy naprawdę czuć taką różnicę? (kołowrotki a cena)
« Odpowiedź #77 dnia: 13.01.2019, 13:34 »
 Czy znacie jakąś zależność między jakością kołowrotków a sposobem mocowania i składania korbki?  Czy jakieś rozwiązanie jest szczególnie godne polecenia lub unikania i może być wskazówką przy zakupie?

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Czy naprawdę czuć taką różnicę? (kołowrotki a cena)
« Odpowiedź #78 dnia: 13.01.2019, 14:04 »
Czy znacie jakąś zależność między jakością kołowrotków a sposobem mocowania i składania korbki?  Czy jakieś rozwiązanie jest szczególnie godne polecenia lub unikania i może być wskazówką przy zakupie?

W droższy jest wkręcana. W tańszych to trzpień przechodzący przez korpus. Co do skladania to się nie orientuję za bardzo.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Czy naprawdę czuć taką różnicę? (kołowrotki a cena)
« Odpowiedź #79 dnia: 13.01.2019, 16:25 »
Czy znacie jakąś zależność między jakością kołowrotków a sposobem mocowania i składania korbki?  Czy jakieś rozwiązanie jest szczególnie godne polecenia lub unikania i może być wskazówką przy zakupie?

Dziś taki patent mają kołowrotki i za 300 zł, i za 3000 zł, więc zależności brak ;)
Jacek

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 000
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Czy naprawdę czuć taką różnicę? (kołowrotki a cena)
« Odpowiedź #80 dnia: 25.03.2024, 21:01 »
Ożywiam trupa. Minęło 4 lata odkąd zacząłem ten wątek a przez moje ręce przeszło dziesiątki kołowrotków. Dzisiaj nawijałem żyłki na nowy sezon i w trakcie naszło mnie, że moim najlepiej kręcącym kołowrotkiem jest Daiwa za 300 zł. Może to taki egzemplarz, ale Lexa którą mam też jest świetna. Uważam, że wszystkie moje droższe kołowrotki od Ultegry po Twin power, mogę zamienić na Excelery i nie będę czuł różnicy. Zdjęcie poglądowe jak wygląda nawój.