Autor Wątek: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019  (Przeczytany 27678 razy)

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #45 dnia: 06.07.2019, 22:47 »
Jak dobra transmisja radiowa z meczu reprezentacji Łuki trzyma w napięciu.
Maniek Gratulacje!!!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #46 dnia: 06.07.2019, 23:01 »
Marcin, masz blisko, to jeszcze zdjęcia byś porobił ;)
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #47 dnia: 07.07.2019, 13:25 »
Tura III - Festivalu Fans'O'Mania  :bravo: :D

Sektory

Tego dnia, losowanie z "Magicznego pojemnika Ścigacza"  również zapowiada emocje i walkę do końca. :thumbup: :bravo: :D


Sektor A
Pojawiają się bracia Bartosz K.(I-3;II-3,który rywalizował z bratem Mateuszem i Marcinem(Starkly) w turze II), Piotr K.(I-3;II-4) wraz z nimi, Janusz Sut(wczorajsza 2 sektorowa), Michał Kobylarz(również 2 sektorowa z tury I i II) i Andrzej Ślosarz(1 sektorowa tury I;II-4)

Sektor B
W tym sektorze, pojawia się Mariusz Stachowiak(FF),króry wczoraj ograł Adama Niemca, Marcina Cichosza(FF) i Piotra T. zdobywając 1 sektorową(w I turze miał 2 sektorową).Do grona w sektorze B dołączył Angelo de Pascalis(wczorajsza 1 sektorowa;I-3)
Panowie, Marcin Owczarek(tura I i II - 5),Marcin Smulik(I-4;II-3)

Sektor C
Sektor w którym łowiono najwięcej w turach I i II.
 W tym miejscu pojawia się Marek Podobas,który w I turze sektora C zdobył 1-kę sektorową a wczoraj przegrał 1-kę sektorową z Des-em Shippem.(tutaj może robić wynik i bedzie ciekawie)
W sektorze pojawi się również Piotr T., który wagowo nie wypadł źle.
Dołaczyli, Emil Kosiński(tura I-5 a wczoraj 37 kg. 3-ci. w sektorze C ) i Mateusz Filipiak(I i II- 4 i 5)

Sektor D
Marcin(Sarkly)(w swoich sektorach, wagowo wypadł całkiem dobrze) trafia na Des Shippa(dwie 1-ki sektorowe) i Adama Niemca(dwie 2-ki sektorowe), będzie musiał utrzymać nerwy na wodzy i walczyć z najlepszymi ;).
 Całemu sektorowi towarzyszyć będą Mariusz Milczarek(I-5;II-3) i Patryk Grabczyński(I-2;II-2 więc całkiem równo łowił)

Sektor E
Tutaj pojawia się, Krzysztof Ściagaczewski(I-2;II-4)
 Do walki melduje się trzech imienników, Łukasz Paurowicz(I-3;II-5), Łukasz Sowa(I-4;II-4) i Łukasz Żebrowski(I-5;II-1, też ładnie wagowo wygrał)<taki mały spisek "Ł" ;)>
 Ostatnim uczestnkiem sektora jest, Tomasz Sularz(I-4;II-3)

Sektor F
 W tym sektorze wyniki wagowo dosyć słabe.
Tutaj pojawia się Michał Jaworski( dwie 1-ki sektorowe gdzie w I turze sektora D, zrobił "pogrom" różnicą wagową prawie 27kg. przed 2-ka. sektorową.(będzie musiał mocno walczyć w tym niezbyt łownym sektorze).
  Dołącza Mateusz Kujawski ;), który wczoraj wygrał sektor E, a w rundzie I był 4-ty.
 Do grona rywalizujących w sektorze dołączają:Paweł Kacprzak(I-3;II-4),Bartłomiej Kacprzak z 1-ką. sektorową rundy I i wczorajszą 3-ką.( bracia ?) i Jacek Chabros, który na swoim koncie również posiada 1-kę sektorową i wczorajszą 4-kę.

Zapowiada się niesamowita walka w sektorach.
 Sektory bardziej łowne lub mniej, o wysokie miejsca lub mocni zawodnicy obok.
 Zdrowej i ciekawej rywalizacji.

Ps. Mam nadzieję, że dziś sklep Drapieżnik zrobi dwie transmisje online. Z zawodów i z wręczania statuetek.
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Łuki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 993
  • Reputacja: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • SiG
...to królestwo...

Pozdrawiam.

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #49 dnia: 07.07.2019, 22:32 »
Zakończyliśmy oficjalnie Fans'O'Mania Festival 2019 🏆

Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem zmagań podczas naszego eventu. Zawodnicy zacięcie rywalizowali o swoje punkty, szczególnie Ci którzy bili się o miejsce w czole stawki. Nie było łatwo, każdy próbował wycisnąć ze swojego stanowiska jak najwięcej. Co ciekawe można było zaobserwować nowe sposoby podania przynęty, techniki nabijania podajników czy stosowania prostych przynęt na różne sposoby - a wystarczyło tylko jedno wieczorne szkolenie z zawodowcami 8)

Dziś swoje sektory wygrali:
A - Bartosz Kujawski 41440
B - Angelo De Pascalis - 46140
C - Piotr Thaut 36160
D - Des Shipp 41840
E- Krzysztof Ścigacz Ścigaczewski 13840
F - Bartłomiej Kacprzak 12080

Podsumowując wyniki z trzech dni rywalizacji przedstawiamy Wam pierwszą trójkę Fans'O'Mania 2019:

I - Des Shipp - z łączna wagą 101920
II - Michał Jaworski - z łączna wagą 82900
III - Mariusz Stachowiak - z łączną wagą 106830

Serdeczne gratulacje dla tych zawodników - potrafili się oni dopasować do wędkowania w danych sektorze i wyciągnąć z tych miejsc jak najwięcej - zwróćcie uwagę iż zwycięzca Des Shipp za każdym razem losował potencjalnie słabe stanowisko a i tak spokojnie wypracował z nich jedynkę sektorową❗️

Należy tutaj nadmienić, iż Des oraz Angelo postanowili swoje nagrody przekazać dla wytypowanych przez siebie zawodników i uczestników imprezy - a nagrody były naprawdę bardzo konkretne. Mamy nadzieję, że szczęśliwcy będą to długo nosić w pamięci i miło wspominać.

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za udział w naszej imprezie. Dziękujemy za to, że nas odwiedziliście, że mieliście ochotę z nami spędzić sporo czasu i przede wszystkim za wasze bardzo koleżeńskie zachowanie do innych zawodników podczas rywalizacji.
Mamy nadzieję, że spędziliście fajne chwile podczas tego długiego spotkania, a wieczór integracyjny, szkolenie które przeprowadzili Mistrzowie oraz sam fakt wędkowania w ich towarzystwie zapadnie Wam na bardzo długo w pamięci.

Serdecznie dziękujemy Drapieżnik - Internetowy Sklep Wędkarski za wspólną organizację Festivalu - bez nich nie było by to możliwe. Jak większość z Was zdążyła zauważyć Drapieżnik już od jakiegoś czasu świetnie udowadnia że doskonale rozumie świat wędkarski oraz zawodniczy, ale tym razem przeszli samych siebie....

Dziękujemy również firmie Wiatrowy Sad, która wspiera nasze imprezy od zawsze i regularnie dostarcza pyszne soki dla zawodników.

Dzięki należą się także firmie Jarosik- Centrum Obróbki Metali za pomoc w tworzeniu unikatowych statuetek.

Bardzo dziękujemy także Województwu Łódzkiemu za patronat nad imprezą - Promuje Łódzkie - to dla nas dużo znaczy.

I oczywiście dziękujemy Oli i Jarkowi - poświęcili oni masę swojego wolnego czasu na oprowadzenie naszych gości po bardzo ciekawych miejscach w Łodzi,oraz przekazali im bardzo dużo ciekawej wiedzy na temat tego miasta!

Ale nie możemy zapomnieć również o patronacie Wędkarstwo 360 i uczestnictwie naszej polskiej gwiazdy - Adam Niemiec. Dziękujemy że byłeś z nami, że znalazłeś dla nas czas i że chciałeś wziąć udział w tej rywalizacji.


















Chub

  • Gość
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #50 dnia: 07.07.2019, 22:50 »
Świetna impreza.
Brawa dla organizatorów, sponsorów  i uczestników. :thumbup: :bravo:

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #51 dnia: 07.07.2019, 23:02 »
Gratulacje dla zwycięzców :bravo: :bravo: :bravo: oraz  duże brawa dla organizatorów i sponsorów :bravo: :bravo: :bravo:
Robert

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #52 dnia: 08.07.2019, 00:03 »
Maniek!!!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #53 dnia: 08.07.2019, 16:32 »
Marcin, a jak ogólne wrażenia gości honorowych?
Piotr

Offline Pajone

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 923
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk - Bytom
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #54 dnia: 08.07.2019, 17:20 »
Szacun :bravo:
Paweł

Offline Marcin Cichosz

  • Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #55 dnia: 08.07.2019, 17:33 »
Ogólnie najlepiej by było gdyby się tu wypowiedzieli goście honorowi aby było to wiarygodne 8)
No ale jak się domyślasz, jest to raczej mało możliwe.

Jedyne co mogę zrobić to napisać kilka słów sam od siebie, oraz przytoczyć kilka ich wypowiedzi.

Spędziłem z Desem i Angelo cały tydzień. Adam Niemiec przyjechał w środę.
Przywitałem się z nimi i wymieniliśmy kilka grzeczności zaraz po ich przyjeździe. Wędkowałem na pomoście od rana, natomiast Patryk z Drapieżnika przywiózł z lotniska nasze Gwiazdy około 15:00.
Oczywiście mieliśmy dla nich od razu zaplanowany obiad, ale jakby to powiedzieć....Des i Angelo go najzwyczajniej w świecie olali kiedy tylko zobaczyli mój kosz na pomoście. Najpierw musieli mnie wypytać o wszystko na temat dzisiejszego wędkowania, rybostan zbiornika, porozmawiać o kolorze wody, sprawdzić sztycą od mojego podbieraka dno, wypytać o specyfikę wędkowania i używane techniki oraz oczywiście na zmianę powedkować.
Dopiero później był obiad.

Po tym całym wywiadzie, po wędkowaniu i obłowieniu się tego dnia na moim towarze w liny stwierdzili, że jest to dość trudna woda ale bardzo ładna i ciekawa. Jak powiedział Des, i jak powtarzał mi cały czas: "I told you, its a strange venue..."

Spędziłem z Panami wiele wspaniałych wieczorów na pogaduchach, na przygotowywaniu sprzętu, przynęt i towaru. Wypytałem o wszystko, wszystko co mnie gryzło doczekało się odpowiedzi i wyjaśnień. Miałem okazję wędkować z nimi przez 7 dni, a właściwie 7 i pół dnia. Dlatego myślę, że jeśli przytoczę ich zdanie na temat tego tygodnia nie będzie ono z palca wyssane.

Analizujac wszystko co powiedzieli w trakcie tego czasu i na zakończeniu Festivalu wyglądało to tak:
Po pierwsze uważają że zbiornik jest świetny. Zachwyciła ich przyroda i spokój. Bardzo podobał im się fakt, iż nie jest to łowisko typu rzuć i łów, bo trzeba było się na nim napracować aby robić wynik - tak jak napisałem wcześniej Des stwierdził, że to dziwne łowisko.
Musieli stosować przynajmniej dwie taktyki aby wyduszać z miejscówek wynik - Method Feeder oraz Pellet Feeder.
Panowie byli bardzo zadowoleni z pobytu, podobała im się rywalizacja, stwierdzili że zawodnicy Fans'O'Mani reprezentują wysoki poziom wędkarski a oni musieli się sporo napracować aby wygrać sektor.
Na koniec podziękowali za imprezę, podumowując ją jako bardzo profesjonalny event i mają ochotę na więcej.

Zapraszam Was wszystkich serdecznie na nasz profil na Facebook, na profil Drapieżnika a tekże na Desa, Angelo oraz Adama Niemca. Tam są wszystkie informacje, zdjęcia, filmiki z taktyką, relacje live i wiele innych odnośnie całego tygodnia.

Offline s7

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9 624
  • Reputacja: 441
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Stolica Pyrlandii
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #56 dnia: 08.07.2019, 17:49 »
Super :bravo: :bravo:
Robert

Offline zgrozik

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 588
  • Reputacja: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Debeściaki
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #57 dnia: 08.07.2019, 17:51 »
Dzięki Marcin za odpowiedź :thumbup:
Nie byłem obecny, ale poczułem dzięki Wam dumę z tak wspaniałej organizacji festiwalu.
Jeszcze raz wielkie :bravo: dla Was za organizację.
Drapieżcy, no comment... :bravo:
Piotr

Chub

  • Gość
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #58 dnia: 08.07.2019, 19:00 »
Des

"Ran out of time to post the last day of the festival here in Poland. As you can probably tell I managed to win my section and totally over the moon to win the 3 day festival 🎣🎣. The last day I drew peg 19 on the shallow bank, opposite from the previous two days and was never sure what was going to happen, especially with end peg 16 in the section. Had a lovely start at to be honest 50 mtr fishing with a large ICS method and using a 50/50 mix of the new pro green and match method mix ground bait and 2 mm pro pellets, in the first 3 hours I caught 10 carp all on on the same line and a 6 mm yellow bandum. Only hooked one fish short that came off and I thought this had cost me as peg 16 caught well late and every carp was so important 🤯. Luckily after topping the long line up and leaving it for 30 mins I Nick 3 more late that got me the section win around 14 carp for 41 kilo 😎😎, got to say a massive thank you to Patrick, the guys that help run a faultless festival and his uncle for making it such a fantastic trip for me and my great friend Angelo 👍 well done to all the anglers that fished and had a brilliant laugh with. Can’t wait for next year 😍😍😍. Got to say I used the 11.6 supera rods and 520 centris reels to a 14 KKM hook all week and never missed a beat even when my rod got towed in the lake and had to be saved with a boat 🚣‍♀️ 😂😂, I’ll post the video later. Used my favourite washed out bait booster again here and totally made a huge difference to get the carp in my peg, using around half a bottle on the last day. Well done Angelo winning the last day with 46 kilo 👏👏👏👏👏👏. Hope you all had a good weekend 👌🏻👌🏻"

Offline Laur77

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 357
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fans'O'Mania FESTIVAL 2019
« Odpowiedź #59 dnia: 08.07.2019, 19:34 »
Wielki SZACUN za tak super zorganizowaną imprezę.
BRAWO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Wawrzyn