Autor Wątek: Galeria zdjęć  (Przeczytany 69527 razy)

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #90 dnia: 02.01.2021, 01:31 »
Koledzy, chwileczkę.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić, ale czy:

Po pierwsze, kolega Bartek nie przychodził do nas jako spinningista w zasadzie, a feedera (może też i spławika), dopiero się uczył, pytając na forum o różne rzeczy techniczno - sprzętowe?

Po drugie, czy kolega Bartek korzystał z naszej giełdy kupując/sprzedając?

Po trzecie, czy kolega Bartek nie promował tutaj swojego kanału YouTube wrzucając swoje filmy do różnych działów?

Po czwarte, czy kolega Bartek nie robił tu reklamy sobie i WŚ przez zapowiedzi swoich artykułów w gazecie przed sprzedażą?

Z całym szacunkiem dla jego wiedzy i wkładu ale był tak samo człowiekiem pytającym, i korzystającym w pełni z forum i jego zalet. Forum nie powinno być traktowane jak dziwka na której sobie można poużywać a potem wyjść trzaskając drzwiami.

Nawet jeśli miał kosę z kimś to jednak mało profesjonalnie się zachowa(ł) jeśli cały swój dobytek tu zabierze ze sobą mając w dupie innych użytkowników.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Radar

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 368
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #91 dnia: 02.01.2021, 01:36 »
To przykre ,że Bartka już z nami nie będzie ,świetny wędkarz który chętnie dzielił się wiedzą :beer:

Nie kojarzę gościa.

Jaką techniką łowił?

Pytasz poważnie czy jaja robisz?

Poważnie się pytałem bo nie kojarzę tego chłopaka.

Jak to naprawdę taka gwiazda fejsa i okolic to mea culpa.

Może się starzeje i nie nadążam za nowościami, reserczera czas nająć.
Nie krytykuj bo dostaniesz bana.

Radek

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 961
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #92 dnia: 02.01.2021, 06:50 »
Mam prośbę  do moderatorów.Zamknijcie ten wątek.
Została przedstawiona sytuacja ,stanowisko moderacji i gitara. Bartek jak widać nie ma zamiaru uzasadniać swojej decyzji. Jego sprawa.
Czy zrobił słusznie, czy nie? Nie mam zamiaru tego osądzać nie znając argumentów drugiej strony. Za chwilę poleje się fala hejtu
Adam

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 692
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #93 dnia: 02.01.2021, 12:30 »
Wielu z Was jak widzę szuka przyczyny dla której Bartek usunął zdjęcia. Czy nie uważacie, że jakby miał jakąś poważną, to by ją podał? 8) My nie mamy pojęcia dlaczego to zrobił. Podejrzewam, ze chodzi o jakąś dalszą 'karierę', w której zdjęcia odgrywają ważną rolę. Mnie to nie rusza zbytnio, bo rozumiem coś takiego (samorealizacja w innych projektach 'marketingowych'), zaś same zdjęcia choć przepięknej urody, niezbędne do życia mi nie są. Pojawią się nowe, każdego roku coraz lepsze aparaty mają komórki :)

Więc jeżeli ktoś myśli, że wyrządziliśmy Barkowi jakąś krzywdę, to się myli. Bo nic o tym nie wiemy 8) Myślę też, że warto mieć do nas choć odrobinę zaufania. Bo wyczuwam, że mamy typowo polskie podejście - chęć znalezienia winnego. Sam Bartek oczywiście wolałby znaleźć jakąś wymówkę, bo przecież nie napisze, że nas wszystkich zlał, że olał regulaminy, w tym konkursu, że przytulił nagrody i chociaż tam mógł zdjęcia zostawić. A na SiG-u przecież nie raz go wspieraliśmy i promowaliśmy (jego grupę Feedermaniak). Tak więc musimy przełknąć gorzką pigułkę i patrzeć pozytywnie na przyszłość.

Dla nas kolejność rzeczy jest oczywista. Musimy zablokować opcję usuwania zdjęć z galerii i informować, że jak ktoś się chce obrażać, to niech zdjęć nie wstawia i zastąpi to kwiecistym opisem, jak sugerował Modus :) A jakby co, to nie korzystamy na SiG ze zdjęć forumowiczów do własnych celów, nikt na tym nie zarabia. A odpowiednie działy regulaminu dotyczą głównie tego, że zdjęcia mozemy też zamieszczać na Facebooku czy Instagramie. Ale w celu informowania (połowy danego użytkownika, najlepsze zdjęcia z konkursu etc) a nie zarabiania. Mieliśmy już do czynienia z pretensjami i groźbami pozwu sądowego tutaj, więc zapisy musiały ulec zmianie. To nie jest tak, że zastawiamy na kogoś prawne pułapki. Regulamin ewoluuje wraz z numerami jakie wykręcały nam obrażone primadonny :)

Bartkowi osobiście życzę sukcesów na nowej drodze, mam nadzieję, że będzie nas wspominał dobrze, nie jesteśmy jego wrogami (przynajmniej ja), nie usuniemy postów reklamujących jego czy Feedermaniaka. Osobiście delikatnie zasugeruję, abyśmy podchodzili do siebie bardziej życzliwie. Wiele wątków niepotrzebnie robi się gorących, nie musimy traktować kogoś jak wroga, tylko dlatego, że ma inne zdanie. Mój ojciec ma często odmienne zdanie niż ja, jednak nie zmienia to w żadnym stopniu naszych dobrych relacji. Podobnie powinno być tu na forum. Większość z nas myśli prawie tak samo w odniesieniu do wędkarstwa. A to co sądzimy o jakieś wędce czy o rozwiązaniach odnośnie PZW to 'małe pikusie'. Forum to okazja aby mieć internetowych kumpli a nawet przyjaciół, można się spotykać nad wodą, rozwijać wspólnie wędkarsko, rozwijać.

Tak na marginesie, to wiele wojenek forumowych powodowanych jest przez użytkowników, którzy powracają na forum po zbanowaniu lub po obrażeniu się i skasowaniu swego konta :) Miejcie to też na uwadze.

Lucjan

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #94 dnia: 02.01.2021, 14:32 »
Koledzy, chwileczkę.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić, ale czy:

Po pierwsze, kolega Bartek nie przychodził do nas jako spinningista w zasadzie, a feedera (może też i spławika), dopiero się uczył, pytając na forum o różne rzeczy techniczno - sprzętowe?

Po drugie, czy kolega Bartek korzystał z naszej giełdy kupując/sprzedając?

Po trzecie, czy kolega Bartek nie promował tutaj swojego kanału YouTube wrzucając swoje filmy do różnych działów?

Po czwarte, czy kolega Bartek nie robił tu reklamy sobie i WŚ przez zapowiedzi swoich artykułów w gazecie przed sprzedażą?

Z całym szacunkiem dla jego wiedzy i wkładu ale był tak samo człowiekiem pytającym, i korzystającym w pełni z forum i jego zalet. Forum nie powinno być traktowane jak dziwka na której sobie można poużywać a potem wyjść trzaskając drzwiami.

Nawet jeśli miał kosę z kimś to jednak mało profesjonalnie się zachowa(ł) jeśli cały swój dobytek tu zabierze ze sobą mając w dupie innych użytkowników.

Święta racja. Takie zachowania powinne być piętnowane i tyle w temacie. Osobiście, mnie facet zawiódł po całości,tak się nie robi.

Offline Modus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 624
  • Reputacja: 1123
  • Ulubione metody: trotting
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #95 dnia: 02.01.2021, 17:33 »
Zalecana (choć zapewne pracochłonna) strategia wobec sprawców tego rodzaju wybryków ;)

https://en.wikipedia.org/wiki/Damnatio_memoriae

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 222
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #96 dnia: 02.01.2021, 17:36 »
Koledzy, chwileczkę.

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić, ale czy:

Po pierwsze, kolega Bartek nie przychodził do nas jako spinningista w zasadzie, a feedera (może też i spławika), dopiero się uczył, pytając na forum o różne rzeczy techniczno - sprzętowe?

Po drugie, czy kolega Bartek korzystał z naszej giełdy kupując/sprzedając?

Po trzecie, czy kolega Bartek nie promował tutaj swojego kanału YouTube wrzucając swoje filmy do różnych działów?

Po czwarte, czy kolega Bartek nie robił tu reklamy sobie i WŚ przez zapowiedzi swoich artykułów w gazecie przed sprzedażą?

Z całym szacunkiem dla jego wiedzy i wkładu ale był tak samo człowiekiem pytającym, i korzystającym w pełni z forum i jego zalet. Forum nie powinno być traktowane jak dziwka na której sobie można poużywać a potem wyjść trzaskając drzwiami.

Nawet jeśli miał kosę z kimś to jednak mało profesjonalnie się zachowa(ł) jeśli cały swój dobytek tu zabierze ze sobą mając w dupie innych użytkowników.

Powiem tak.
Czasem warto zastanowić się nad tym co się napisało.
Bartek był na forum od 10.2016.
Ty jesteś od 03.2019

Co do twoich punktów luknij w jego posty zobaczysz kto od kogo się uczył...
Bo z tego co w historii forum widnieje to Bartek w 2016 był kompletnym wędkarzem i uczyć to od niego się tu uczyło 95 % userów.
A jeśli chodzi o sprzęt to ty wiedziałeś co to jakxon.... w 2016 a Bartek orbitowal na najlepszym sprzęcie i gwarantuje nie na Robinsonie....

Nie jestem jego adwokatem ale jak łatwo skreślać wartościowych userów..
To kolejny z nich który ma problem z sigiem.

Zostawię merytoryke Bartkowi może coś napisze może nie...
Najzwyczajniej jest mi przykro.

Temat zawiści jechania po gościaś wnoszących coś do sigu jest powszechny i znany.

Pozdrawiam .
Maciek

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #97 dnia: 02.01.2021, 17:46 »
Maciek, u Ciebie już dawno emocje wyparły logiczne myślenie.

Jako, że lubisz i dążysz do prężenia muskułów w necie, pisz co chcesz, ja nie będę brał udziału w takim show.

Jeżeli nie rozumiesz co napisałem to poproś kogoś by Ci wytłumaczył, a przytyki w moją stronę z Jaxonem są tym śmieszniejsze w twoich postach mając w pamięci gównoburze jaka kiedyś rozpętałeś nad Ryba1987, z powodu której kolega odszedł z sigu :bravo:

Pozdrawiam :beer:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 222
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #98 dnia: 02.01.2021, 17:56 »
Maciek, u Ciebie już dawno emocje wyparły logiczne myślenie.

Jako, że lubisz i dążysz do prężenia muskułów w necie, pisz co chcesz, ja nie będę brał udziału w takim show.

Jeżeli nie rozumiesz co napisałem to poproś kogoś by Ci wytłumaczył, a przytyki w moją stronę z Jaxonem są tym śmieszniejsze w twoich postach mając w pamięci gównoburze jaka kiedyś rozpętałeś nad Ryba1987, z powodu której kolega odszedł z sigu :bravo:

Pozdrawiam :beer:

Jak piszesz w części brednie.... to prawda kole....
Reaguje na sytuacje...
Bez napinek w granice absurdu...
Do usera o którym piszesz.... zwolnij inpodepnij sie pod kogoś innego -luknij historie choroby na sigu..

Pozdrawiam życzę słońca.
Maciek

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #99 dnia: 02.01.2021, 17:56 »
Kurde, ja chciałem tylko poinformować, że zmieniłem domyślną konfigurację Galerii i co było tego przyczyną.
Jak napisał Lucjan, nie wiemy nic na temat możliwych przyczyn zaistniałej sytuacji. Zawsze byliśmy z Bartkiem w jak najlepszej komitywie. Założyliśmy na forum odrębny dział tylko dla Feeder Maniaka, promujemy go na stronie głównej. Nawet przy budowie strony wykorzystałem zdjęcia Bartka. Spotykaliśmy się na zlotach, wychyliliśmy niejednego kielonka, leżeliśmy w jednym łóżku ;-)

Prawdą jest to, co napisał Azymut. Bartek podczas naszego zlotu na Sielskiej Wodzie w 2017 wspominał, że głównie spinninguje i od niedawna wdrażał się w wędkarstwo spławikowo-gruntowe. Nawet rozmawialiśmy na temat spinningu. Miałem ze sobą swój spinning sandaczowy, który wykonał mi Krzysztof Zieliński. Pamiętam, jak razem oglądaliśmy wędkę na parkingu. Ale nie chodzi przecież o to, żeby tutaj oceniać czyjś staż w danej technice łowienia. Azymutowi zapewne chodziło o to, że jednak Bartek wspólnie z nami tworzył naszą społeczność, był jej częścią, jako pytający/odpowiadający, sprzedający/kupujący, chwalący się zdobyczami i sukcesami redaktorskimi. Stąd nasze zaskoczenie.

Ja do prawa się nie odnoszę i też nie mam zamiaru odbierać komuś wolności. Chodzi tylko o zwykłą wrażliwość, życzliwość, koleżeńskość. Jeśli przyjdziesz do kogoś na imprezę i uświetnisz ją swoimi wypiekami, trunkami, a w połowie imprezy uznasz, że zwijasz wszystkie swoje placki i nalewki, to będziesz miał do tego prawo? Oczywiście, że tak. Niezaprzeczalnie. Tylko jak wtedy zostanie odebrane Twoje zachowanie? Jaki z Ciebie wtedy będzie kolega?

Trzeba umieć ze sobą rozmawiać. Czemu nie można napisać do kolegów, których przecież zna się osobiście, że "słuchajcie chłopaki, muszę usunąć swoje zdjęcia, bo...[] Pomóżcie mi to ogarnąć i zróbcie tam jakiś porządek w tematach"?

W moim umyśle nie tyle jest złość, co raczej zaskoczenie i zasępienie.

Ale trudno. Nie ma co się tu gniewać czy spierać.
Musimy wejść w nowy rok z pozytywnymi myślami! :beer: :sun:

A tak z innej beczki. Kiedy i czy wróci ponownie konkurs "zdjęcie miesiąca"?
Jakiś czas temu wpadłem na inny pomysł dotyczący konkursu. Wstępny szkic już jest zrobiony, ale trzeba to jeszcze dopracować. Pomyślałem, że może lepszy będzie konkurs na najlepsze wpisy w danym miesiącu. Może nawet założę na forum wątek temu poświęcony i razem dopieścimy regulamin tego konkursu?
Pozdrawiam
Mateusz

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #100 dnia: 02.01.2021, 18:00 »
Kolega Ryba, to czasami lekko przesadzał i zachowywał się nieodpowiednio w stosunku do sporej liczby użytkowników ,Bartek to inna liga ,świetny wędkarz który dzielił się chętnie wiedzą z innymi i nie wywyższał ,takich ludzi się ceni :thumbup:,co się stało, że odszedł nie wiem ,ale ja urazu do niego nie mam i życzę mu jak najlepiej :beer:

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 350
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #101 dnia: 02.01.2021, 18:09 »
A tak z innej beczki. Kiedy i czy wróci ponownie konkurs "zdjęcie miesiąca"?
Jakiś czas temu wpadłem na inny pomysł dotyczący konkursu. Wstępny szkic już jest zrobiony, ale trzeba to jeszcze dopracować. Pomyślałem, że może lepszy będzie konkurs na najlepsze wpisy w danym miesiącu. Może nawet założę na forum wątek temu poświęcony i razem dopieścimy regulamin tego konkursu?

Myślę, że nie tylko mi brakuje konkursu na zdjęcie miesiąca, i nie mam tu na myśli gratyfikacji. Bardziej zależy mi na docenieniu przez forumowiczów momentu, uwiecznionego aparatem/smartfonem i ten dreszczyk emocji wywołany głównie gustem oceniających. Z drugiej strony, wiele z tych fotografii jest jakby oknem na otaczający nas wędkarski świat, na bieżąco raportującym piękno przyrody i nie tylko...
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline boruta

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 592
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Ostrowca Św.
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #102 dnia: 02.01.2021, 18:14 »
Nowy konkurs dobry pomysł ;D
Paweł

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 350
  • Reputacja: 796
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #103 dnia: 02.01.2021, 18:22 »
Kolega Ryba, to czasami lekko przesadzał i zachowywał się nieodpowiednio w stosunku do sporej liczby użytkowników ,Bartek to inna liga ,świetny wędkarz który dzielił się chętnie wiedzą z innymi i nie wywyższał ,takich ludzi się ceni :thumbup:,co się stało, że odszedł nie wiem ,ale ja urazu do niego nie mam i życzę mu jak najlepiej :beer:

No i wszystko na temat obu użytkowników, choć Bartek kilka słów wyjaśnienia mógłby wysupłać...
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline pawel060981

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 356
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kazimierza Wielka
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Galeria zdjęć
« Odpowiedź #104 dnia: 02.01.2021, 18:23 »
Założenie konta na forum jest dobrowolne jak i rezygnacja to fakt i prawda. Zrobienie dodatkowej niespodziewanej roboty Adminom też fakt i prawda i bądź mądry. Ja myślę że ten wątek trzeba by już skończyć. Admini napisali jak wygląda sytuacja z ich strony, kolega Bartek nie chce tego napisać (jego prawo). Dalsze pisanie i wałkowanie tego tematu nie przyniesie raczej nic dobrego a raczej dużo szkody i wylanego jadu. .