Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3888417 razy)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2160 dnia: 02.07.2015, 19:48 »
Oj będzie się działo. Fajne zakupy. Ja mam na razie wolne od zakupów.
Mario ten zestaw wygląda jak kupiony w ravenfishing.
Drapieżnik. pl ;)

Mario ja nie jechalem jeszcze na zanetach  sonu czym one sie roznia
Jedna typowo do methody i można by rzec uniwersalna a druga wg. nazwy i opisu typowo pod leszcze. Będę dopiero testował.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 248
  • Reputacja: 896
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2161 dnia: 02.07.2015, 20:14 »
Dziekim
bede wdzieczny o info jak otworzysz rozumiem ze niebieska bsrdziej rybny zapach
a ten leszcz ?
w kazdym badz razie bede wdzieczny za info
Maciek

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2162 dnia: 03.07.2015, 09:31 »
Czekałem 7 miesięcy i jest mój prezent od Gwiazdora ??? ;D ;D

 

Będzie Pan zadowolony :D

Dziekim
bede wdzieczny o info jak otworzysz rozumiem ze niebieska bsrdziej rybny zapach
a ten leszcz ?
w kazdym badz razie bede wdzieczny za info

Podpinam się do prośby.Niebieski to match method mix którego wielu z nas używa chociażby dlatego że jest to bazą mixu Luka. Jest to bardzo dobra zanęta... mi się sprawdza w rożnych moich mixach no może poza rzeką ale na razie raz próbowałem. Zamierzam zakupić tego brema. Kiedyś ktoś pisał że mu się sprawdza ale fajnie byłoby mieć więcej opini
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2163 dnia: 03.07.2015, 10:19 »
Ja zakupiłem tym razem również tiger fish - pachnie smakowicie. Pierwsze testy w przyszłym tygodniu.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2164 dnia: 03.07.2015, 10:24 »
Dawajcie koniecznie znać o wynikach.
A ten Bream od Sonu... Coś mi się wydaje, że to jest MMM z dodatkiem mielonej kukurydzy. I tylko tyle. A cena taka sama. No nie wiem. Wolałbym do mojego miksu zblendować puszkę kukurydzy i byłoby to samo chyba. Ale to tylko takie moje dywagacje, które z rzeczywistością mogą nie mieć nic wspólnego.
Mario, daj znać, jak się ten Bream na zalewie sprawdził!
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2165 dnia: 03.07.2015, 10:35 »
Dawajcie koniecznie znać o wynikach.
A ten Bream od Sonu... Coś mi się wydaje, że to jest MMM z dodatkiem mielonej kukurydzy. I tylko tyle. A cena taka sama. No nie wiem. Wolałbym do mojego miksu zblendować puszkę kukurydzy i byłoby to samo chyba. Ale to tylko takie moje dywagacje, które z rzeczywistością mogą nie mieć nic wspólnego.
Mario, daj znać, jak się ten Bream na zalewie sprawdził!

Też myślałem właśnie o tym jak porównywałem skład ale pewnie atraktory są inne plus ten kolor i frakcja.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2166 dnia: 03.07.2015, 11:03 »
Widzę, że zanęta od sonu jest tu bardzo popularna. Ja jeszcze jej nie stosowałem ale na pewno spróbuję. U mnie testy zanęt do metody od Bait-techa ciąg dalszy. Tym razem padło na najdroższą ( zielona) w moim sklepie stacjonarnym. Ponad 20 zeta za kilo tu jak dla mnie spory wydatek, jednak postanowiłem spróbować. Posiadam jeszcze pewną ilość innego miksu tej firmy na bazie ryby, więc po zmieszaniu z nową myślę, że na dwa wypady spokojnie starczy. Testy już jutro i w niedzielę ;D

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2167 dnia: 03.07.2015, 11:04 »
Dawajcie koniecznie znać o wynikach.
Pytanie czy wyniki innych kolegów to będzie argument do kupienia i zastosowania na swoim zbiorniku.
Ja zaufałem mieszance Luka z bazą na niebieskim match method bo nie mam doświadczenia w feederze i nie chciałem kombinować czegoś własnego. Połowiłem ostatnio fajnych karpi ale nie wiem czy to sukces zanęty Na drugą wędkę w podajnik dałem samą zanętę Milewskiego karpiową ( tą którą dałem jako składnik mixu ) + pellet brązowy, ryby w to też weszły.
Cena jak na samą zanętę jest zaporowa. Ale jesli stosować ją jako jeden ze skłądników to już nie ma tragedii.
Do feedera na cały dzień wędkowania zużywam 0,4 kg mixu + 0,4 kg pelletu jasnego  ( czyli w składzie mojej rozrobionej mieszanki jest tylko około 0,2 sonu ) Paczka 2 kg wystarcza na 10 wyjazdów nad wodę. 
Do spławika, kul zanętowych i strzelania z procy raczej bym jej już nie dał.

elvis77

  • Gość
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2168 dnia: 03.07.2015, 11:11 »
Widzę, że zanęta od sonu jest tu bardzo popularna. Ja jeszcze jej nie stosowałem ale na pewno spróbuję. U mnie testy zanęt do metody od Bait-techa ciąg dalszy. Tym razem padło na najdroższą ( zielona) w moim sklepie stacjonarnym. Ponad 20 zeta za kilo tu jak dla mnie spory wydatek, jednak postanowiłem spróbować. Posiadam jeszcze pewną ilość innego miksu tej firmy na bazie ryby, więc po zmieszaniu z nową myślę, że na dwa wypady spokojnie starczy. Testy już jutro i w niedzielę ;D
Ostatnio się właśnie nad nią zastanawiałem,ale jeszcze "starych"nie przerobiłem i dałem sobie spokój.
Zapomniałem wrzucić: 
A teraz uwaga!!! Cena za 18szt 1zł
Po taniości

Offline jaasieek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 173
  • Reputacja: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Głowno
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2169 dnia: 03.07.2015, 12:08 »
Dawajcie koniecznie znać o wynikach.
A ten Bream od Sonu... Coś mi się wydaje, że to jest MMM z dodatkiem mielonej kukurydzy. I tylko tyle. A cena taka sama. No nie wiem. Wolałbym do mojego miksu zblendować puszkę kukurydzy i byłoby to samo chyba. Ale to tylko takie moje dywagacje, które z rzeczywistością mogą nie mieć nic wspólnego.
Mario, daj znać, jak się ten Bream na zalewie sprawdził!

Też myślałem właśnie o tym jak porównywałem skład ale pewnie atraktory są inne plus ten kolor i frakcja.

Wędkuję na wodach PZW. Ostanieo wędkowałem na Banded Allsorts Pellets RINGERS na kolor żółty lub czerwony, na jednym podajniku była zanęta Sonubaits Supercrush - Bream Feeder a na drugim Sonubaits Supercrush - Bloodworm Groundbait, wynik to 30 do 15 same leszcze. Jak dla mnie świetna zanęta, pięknie pachnie.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2170 dnia: 03.07.2015, 12:14 »
I to jest dobra wskazówka :)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2171 dnia: 03.07.2015, 12:28 »
Widzę, że zanęta od sonu jest tu bardzo popularna. Ja jeszcze jej nie stosowałem ale na pewno spróbuję. U mnie testy zanęt do metody od Bait-techa ciąg dalszy. Tym razem padło na najdroższą ( zielona) w moim sklepie stacjonarnym. Ponad 20 zeta za kilo tu jak dla mnie spory wydatek, jednak postanowiłem spróbować. Posiadam jeszcze pewną ilość innego miksu tej firmy na bazie ryby, więc po zmieszaniu z nową myślę, że na dwa wypady spokojnie starczy. Testy już jutro i w niedzielę ;D

Kucuś22  , widzę że idziesz podobnym tokiem jak ja :) Też zacząłem methode właśnie na Bait techu G . Jeden miks na tym jasnym kolorze prawie mam skończony, została mi ostatnia paczuszka. Teraz też kupiłem ten zielony i jutro będę mieszał z pozostałymi składnikami. Będzie wszystko to samo co z G klasycznym , tym razem podejrzewam że różnica będzie jedyna  w kolorze.
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2172 dnia: 03.07.2015, 21:27 »
Ostatnio na dwóch wypadach z Bait-techem wyniki jako takie były. Na pierwszej wyprawie złowiłem największą rybę naszej "trójki" -leszcza 61, na kolejnej bryndza taka była, że nikt nic nie złowił poza mną -przyzwoity karaś. Za mało czasu upłyneło żebym miał chwalić tą firmę za jakieś super efekty ale podświadomie czuję, że jest warta swojej ceny ;) Jutro rekreacyjny rodzinny wyjazd na małą komercję. Będę po raz pierwszy w swojej 16 nastoletniej przygodzie z wędką łowił na takim łowisku ;) Myślę, że będzie to dobry poligon doświadczalny, tym bardziej, że dzisiaj Kolega z pracy mi mówił, że jak tam ostatnio był to wszyscy narzekali na właściciela, że tam ryb nie ma ;) w niedziele nocka na PZW na naszej najskuteczniejszej wodzie w tyn sezonie.

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2173 dnia: 06.07.2015, 12:14 »



W jula przypadkowo za 45zl z dwoma pudelkami. Otwieram w aucie a tam 3 siedzą

Na spinning jak znalazł będzie




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 533
  • Reputacja: 1979
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #2174 dnia: 08.07.2015, 10:02 »
"Drobne" zakupy:
Sam nie wiem, czy dobrze zrobiłem, kupując ten Bream i Skimmers. Wygląda mi to na MMM z mieloną kukurydzą. Kosztuje tyle samo, a do tego nie ma w środku koszyczka. Napiszę coś więcej, jak otworzę.
Mega ESP kupiłem, bo zamierzam drugą wędkę zrobić z feedera i połapać na kulki takie po 14mm i hak nr 8. Druga to tradycyjnie pickerek i małe kuleczki.
Haczyki będę testował, bo spadów u mnie dostatek...

Te kulki od Lorpio pachną wprost przepięknie. Aż ciężko się oprzeć, żeby nie zjeść :P
Krwawy Michał

Purple Life Matters