Autor Wątek: Fishing-mart.com.pl  (Przeczytany 16475 razy)

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 016
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #60 dnia: 17.11.2023, 13:43 »
W tym sklepie jak coś zamawiać to tylko za pobraniem ;)

Offline MiłoszK

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 10
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #61 dnia: 17.11.2023, 14:10 »
Zamawiałem jakies 3 tygodnie temu i wszystko dotarło sprawnie i bardzo dobrze zapakowane - pancernie wręcz.
Miałem spore wątpliwości po przeczytaniu komentarzy, ale zaryzykowałem bo ceny były kosmicznie niskie.
Myślałem, że może jakiś błąd magazynowy - cenę za kołowrotek mieli sprzed covida

Z mojej strony na plus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline yapa

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 7
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #62 dnia: 17.11.2023, 14:35 »
W tym sklepie jak coś zamawiać to tylko za pobraniem ;)
. Kiedyś chciałem coś kupić w tym sklepie pierwszy raz, więc zrobiłem zamówienie "za pobraniem". Przez tydzień żadnej reakcji ze strony sklepu. Zadzwoniłem i pytam co z moim zamówieniem. Poinformowano mnie, że zrealizują dopiero jak zapłacę.
Tak że ten sklep sobie odpuściłem i nikomu nie polecam.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #63 dnia: 17.11.2023, 14:37 »

To tak jakbyś przyszedł do czyjegoś domu i zaczął skakać po jego meblach.
Ja bym Cię jeszcze wygonił ze sklepu, skoro nie potrafisz upilnować synka.

Czyżby zakompleksiony singiel ? Może Ciebie przywiązywali do kaloryfera i przybijali zabawki do podłogi, u mnie tak nie ma  ;D

Chcieliście, to macie, szatany pierońskie  8) ;D
Dzierżno uzależnia

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #64 dnia: 17.11.2023, 17:13 »
W tym sklepie jak coś zamawiać to tylko za pobraniem ;)
. Kiedyś chciałem coś kupić w tym sklepie pierwszy raz, więc zrobiłem zamówienie "za pobraniem". Przez tydzień żadnej reakcji ze strony sklepu. Zadzwoniłem i pytam co z moim zamówieniem. Poinformowano mnie, że zrealizują dopiero jak zapłacę.
Tak że ten sklep sobie odpuściłem i nikomu nie polecam.

 ;D
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Online ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 401
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #65 dnia: 17.11.2023, 18:54 »
No offence, ale IMO reakcja sprzedawcy była słuszna. Sklep to nie plac zabaw i nie ma co się unosić :D
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #66 dnia: 17.11.2023, 19:15 »
Ledi, 5 letni żywy chłopiec, miałeś z takim stworzeniem styczność ? Musiałbyś go na smyczy trzymać. Naszemu społeczeństwu, co widać również po tym temacie teraz, kompletnie brakuje empatii i zrozumienia. Mam styczność ze społeczeństwem zachodnich niemiec, inny świat mentalnie i kulturowo w porównaniu do zgorzkniałych polaków z nieudanym życiem, wkurwionych dniem codziennym od samego rana.

EOT
Dzierżno uzależnia

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #67 dnia: 17.11.2023, 19:43 »
Weź już nie pierdol. Sam mam 2 dzieci w wieku 6 i 4 lata i biorę obu i chodzimy do sklepów w tym wędkarskich. Kultura wymaga pewnych zachowań. Dziecko ma swoje prawa, może ciut głośniej mówić, więcej mówić, dotykać, śmiać się ale po to jest rodzic by go wychować i pilnować a nie cieszyć się że młody wlazł komuś do kołyski karpiowej z wystawy.

Przycinka do Polaków też słaba bo patrząc na Twoją aktywność na forum to właśnie jesteś takim wkurwiony, zgorzkniały gość co dopierdala się do wszystkich o wszystko. A jak Luk się z Tobą nie zgadzał to kazałeś mu przyznać Ci rację pod groźba usunięcia konta z forum wraz z całą napisana treścią. Dziecinada.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #68 dnia: 17.11.2023, 20:32 »
Dobra. Każdy dał sobie po strzale i wystarczy. Nigdy takie dyskusje do niczego dobrego nie prowadziły. A potem spotkacie się kiedyś nad wodą i przez chwilę będzie niezręcznie.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 249
  • Reputacja: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #69 dnia: 17.11.2023, 22:30 »
Sklepu też nie polecam. Kiedyś zamówiłem wędkę w promocji i jak sprawdzałem to na stanie była. Tydzień po zakupie telefon, ze jednak wędki nie ma. Na kasę czekałem też chyba z tydzień. Nic więcej nigdy tam nie kupiłem. Rozmowa z obsługą też mnie przyprawiała o wymioty. Pani, która pracowała jak za karę.
Plum

Online ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 401
  • Reputacja: 225
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #70 dnia: 18.11.2023, 14:33 »
Katystopej, tutaj nie chodzi o zrozumienie, ale o fundamentalne zasady. W Polsce jest właśnie ten problem, że część ludzi z dziećmi rości sobie jakieś specjalne traktowanie z tego właśnie względu. "To przecież tylko dziecko, ono nie rozumie i musi się wyszaleć". No okej, ale zauważ, że nie wszyscy to podzielają. Postaw się w roli właściciela sklepu. Zakładając, że dziecko coś w takim sklepie zniszczy przez swoje rozwydrzenie - Co taki właściciel zrobi? Stwierdzi "Aaa to tylko dziecko, miał prawo, poniosę tego koszty". Jak sam widzisz brzmi to trochę absurdalnie. To, że ty tolerujesz takie zachowania i uważasz je za normalne, nie czyni z tego jakiejś prawdy objawionej, czy standardu. Bez urazy, ale krytykowanie sklepu za słuszną reakcję jest co najmniej dziwne. Skoro Ty nie potrafiłeś poskromić swojego syna, to sprzedawca musiał zareagować i jest to w pełni uzasadnione. Nie odbierz mnie źle, jedynie subiektywnie patrzę na opisaną sytuacje.

A co do samego sklepu. Parę razy kupowałem jakieś pierdoły do max 100 zł. Były to rzeczy nigdzie nie dostępne. Za każdym razem bez problemowo.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 10 kg

Offline Trissot

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 314
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bełchatów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #71 dnia: 18.11.2023, 16:00 »
W końcu ktoś nazwał rzeczy po imieniu i u mnie za taką postawę leci plus bo już słabo czyta się wypowiedzi kolegi katystopej-a, tak wiem każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania ale pewien poziom należy trzymać

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka


Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #72 dnia: 18.11.2023, 16:48 »
Ledi, 5 letni żywy chłopiec, miałeś z takim stworzeniem styczność ? Musiałbyś go na smyczy trzymać. Naszemu społeczeństwu, co widać również po tym temacie teraz, kompletnie brakuje empatii i zrozumienia. Mam styczność ze społeczeństwem zachodnich niemiec, inny świat mentalnie i kulturowo w porównaniu do zgorzkniałych polaków z nieudanym życiem, wkurwionych dniem codziennym od samego rana.

EOT

Mój brat za łebka miał zszywaną głowę właśnie przez takie zachowanie rodziców, że go puścili w sklepie i na nieszczęście coś wywalił z regału, spadło na niego i przywalił głową o coś ostrego...
W latach 90' w Makro była miarka na wejściu chyba 140 cm, jak dziecko tyle nie miało to musiało zostać przed VHS i puszczanymi bajkami. To wszystko dla bezpieczeństwa, żeby nic się nie stało jak powyżej.
Więcej pokory, każdego życie jest takie samo. A niestety niektórym wydaje się, że jego życie jest wyjątkowe 8)

Offline Cost

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Marki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Fishing-mart.com.pl
« Odpowiedź #73 dnia: 18.11.2023, 20:55 »
Kolejną kwestią jest fakt, że gdyby dziecku coś się stało to sprzedawca będzie za to odpowiadał, bo na to pozwolił.