Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 323021 razy)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 252
  • Reputacja: 897
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #960 dnia: 19.02.2017, 21:29 »
Luknołem na moja połówke paczki co mi zostala ... nic w niej nie widzialem... mam jeszcze pake w piwnicy i tam musze luknac bo mam tam sporo innego towaru...
Ale niechce mi sie wiezyc aby opakowanie foliowe cosik przegryzlo to gruba folia....
Powaznie te robaki moga to przegrysc opakowanie czy sobie jaja robicie....
Maciek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #961 dnia: 19.02.2017, 21:32 »
Potrafią sito zrobić, z opakowania innej firmy nic nie zostało, lepiej przesypać do szczelnego pojemnika.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 252
  • Reputacja: 897
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #962 dnia: 19.02.2017, 21:34 »
Potrafią sito zrobić,z opakowania innej firmy nic nie zostało,lepiej przesypać do szczelnego pojemnika
Generalnie zanety trzymam pezesypane do sloikow 2l.
Ale z tym gryzieniem to jaja sa....
Maciek

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #963 dnia: 19.02.2017, 21:36 »
Niestety nie, miałem kiedyś kulki duże 20 mm ,szczelnie zamknięte, mąka została, na szczęście były w wiadrze i worku z foli sito.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #964 dnia: 19.02.2017, 21:57 »
Czytam to i widzę tylko bezsensowne bicie piany. Nie wiem czy to kwestia tego, że firma jest tak popularna czy tego że Polska?
Wiele firm miało takie problemy ale jakoś nie widzę, żeby się ktoś o tym rozpisywał na wiele stron. Mole są i będą w różnych produktach spożywczych. Nie tylko FB miał z nimi problem.
Z postów wychodzi mi, że jak nie zrobią wielkiej akcji przepraszajacej to firma padnie.
Nie jest to dobra rzecz ale przecież zanęta jest ciągle w pełni przydatna do użycia.
 
Masz za ten wpis u mnie ogromy szacunek Michale. Ja dopiero wróciłem do domu z Rybomani. Poznałem wiele osób. Z Bartkiem spałem na jednej kwaterze. Ale tylko z powodu przypadku. Jestem osobą o własnym i kurewsko kontrowersyjnym zdaniu na forum. Bartek, jak dla mnie? To zajebiście zaangażowany w własny projekt gość. To co piszecie, nawet nie mając zepsutej wersji w ręku. Dla mnie jest podłe. Włazicie w dupę Sonu. jak zabraknie podajnika, macie focha do Chłopaków z Drapieżnika. A oni za własne pieniążki wam do odsyłają. Tu powstaje Polska rozwojowa firma. A Userzy z postępowego forum kopią właściciela za błąd któremu właściwie nie jest winien . To błąd produkcyjny.
Arek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 542
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #965 dnia: 19.02.2017, 21:58 »
Luknołem na moja połówke paczki co mi zostala ... nic w niej nie widzialem... mam jeszcze pake w piwnicy i tam musze luknac bo mam tam sporo innego towaru...
Ale niechce mi sie wiezyc aby opakowanie foliowe cosik przegryzlo to gruba folia....
Powaznie te robaki moga to przegrysc opakowanie czy sobie jaja robicie....
Człowieku, te mendy robią z folii sito, które rozsypuje się przy dotknięciu jak siatka PVA w kontakcie z wodą.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 542
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #966 dnia: 19.02.2017, 21:58 »
Czytam to i widzę tylko bezsensowne bicie piany. Nie wiem czy to kwestia tego, że firma jest tak popularna czy tego że Polska?
Wiele firm miało takie problemy ale jakoś nie widzę, żeby się ktoś o tym rozpisywał na wiele stron. Mole są i będą w różnych produktach spożywczych. Nie tylko FB miał z nimi problem.
Z postów wychodzi mi, że jak nie zrobią wielkiej akcji przepraszajacej to firma padnie.
Nie jest to dobra rzecz ale przecież zanęta jest ciągle w pełni przydatna do użycia.
 
Masz za ten wpis u mnie ogromy szacunek Michale. Ja dopiero wróciłem do domu z Rybomani. Poznałem wiele osób. Z Bartkiem spałem na jednej kwaterze. Ale tylko z powodu przypadku. Jestem osobą o własnym i kurewsko kontrowersyjnym zdaniu na forum. Bartek, jak dla mnie? To zajebiście zaangażowany w własny projekt gość. To co piszecie, nawet nie mając zepsutej wersji w ręku. Dla mnie jest podłe. Włazicie w dupę Sonu. jak zabraknie podajnika, macie focha do Chłopaków z Drapieżnika. A oni za własne pieniążki wam do odsyłają. Tu powstaje Polska rozwojowa firma. A Userzy z postępowego forum kopią właściciela za błąd któremu właściwie nie jest winien . To błąd produkcyjny.
Oczywiście :thumbup: dla Michała.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Niedźwiedź

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 298
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pszczyna, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #967 dnia: 19.02.2017, 22:10 »
Najgorsze jest to, że jak wsadzisz trefne opakowanie do skrzyni z innymi towarami to ci wszystko szlag trafi... Przerabiałem to z Lorpio.

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #968 dnia: 19.02.2017, 22:48 »
Najgorsze jest to, że w takiej dyskusji zabierają głos Ci, których ten problem nie dotyczy.
I jeszcze jakieś insynuacje o włażeniu komuś w dupę... może jakieś konkrety?
Bo jeśli brak takowych to chyba ktoś komuś powinien zwrócić uwagę.

Offline Matysekmm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 978
  • Reputacja: 55
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #969 dnia: 19.02.2017, 22:54 »
U mnie w Epidemii też pajęczynka, wylądowała na krioterapii w zamrażalniku. Zobaczymy co będzie po zabiegu.
Pozdrawiam

Marek

Offline Piker

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 558
  • Reputacja: 182
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #970 dnia: 19.02.2017, 23:14 »
Najgorsze jest to, że w takiej dyskusji zabierają głos Ci, których ten problem nie dotyczy.
I jeszcze jakieś insynuacje o włażeniu komuś w dupę... może jakieś konkrety?
Bo jeśli brak takowych to chyba ktoś komuś powinien zwrócić uwagę.
:thumbup:
Właśnie miałem coś takiego napisać.
Nikt oprócz Ciebie Arunio nic tu personalnie o Bartku nie pisał, czy to dobrego czy złego, bo mówimy o tym obiektywnie. Czyja lub czego wina - tego wszyscy bezpośrednio zaangażowani chcą się dowiedzieć. Ale żeby ktoś właził w dupę Sonubaits? :P
Poniosło Cię, ale jak sam powiedziałeś - musisz mieć kurewsko kontrowersyjne zdanie.

Najlepiej chyba, żeby wyczyścić ten wątek albo wydzielić.
Uzależniony od wędkarstwa

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #971 dnia: 19.02.2017, 23:33 »
Najgorsze jest to, że w takiej dyskusji zabierają głos Ci, których ten problem nie dotyczy.
I jeszcze jakieś insynuacje o włażeniu komuś w dupę... może jakieś konkrety?
Bo jeśli brak takowych to chyba ktoś komuś powinien zwrócić uwagę.
:thumbup:
Właśnie miałem coś takiego napisać.
Nikt oprócz Ciebie Arunio nic tu personalnie o Bartku nie pisał, czy to dobrego czy złego, bo mówimy o tym obiektywnie. Czyja lub czego wina - tego wszyscy bezpośrednio zaangażowani chcą się dowiedzieć. Ale żeby ktoś właził w dupę Sonubaits? :P
Poniosło Cię, ale jak sam powiedziałeś - musisz mieć kurewsko kontrowersyjne zdanie.

Najlepiej chyba, żeby wyczyścić ten wątek albo wydzielić.
Bawcie się dobrze chłopaki nadal. Ja mam w szafce wszystkie niemal produkty FB (nietestowane, zamknięte) i problemu z tym żadnego. Rozumiem, że u was może być inaczej. Tylko nie rozumiem wpisów j/w. Nawet mnie nie znacie i nie wiecie co mam.
Arek

Offline Jurek z Warszawy

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 856
  • Reputacja: 156
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko wody PZW- no kill
  • Lokalizacja: Warszawa-Żoliborz
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #972 dnia: 19.02.2017, 23:48 »
Koledzy dajcie proszę trochę na luz, bo zaczyna mi to przypominać dyskusje na forum na którym byłem i z powodu właśnie takich wpisów uciekłem. Z tego co przeczytałem w tym temacie zaczynają się delikatne słowne potyczki, więc dajmy sobie przez dwa, trzy dni spokój. Jestem przekonany, że dyrektor FB z ciekawością przeczyta wszystko co jest tu napisane, być może już to zrobił i od jutra podejmie właściwe kroki w tym kierunku. Mam nadzieję, że na forum nas powiadomi jakie zostały podjęte działania.
2021r.karp-91,88 cm
2022r. karp 83,68 cm
           karaś srebrzysty 39cm
2023r.- brak wyników

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #973 dnia: 20.02.2017, 00:01 »
Jedno jest pewne, dyskusję o alienach w zanęcie trzeba wydzielić ;)
Jacek

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #974 dnia: 20.02.2017, 00:15 »
Arek podchodzisz do tego zbyt personalnie.
Jurek - głos rozsądku.

Ja przez dostawcę konopi musiałem wyrzucić 130 kg kukurydzy. Boli? Boli. Na szczęście nie trzymałem tego w domu.
Takie robactwo to problem. Duży. Kto miał styczność ten rozumie.
Z drugiej strony naprawdę przykro mi, że taki problem uderza w Bartka i to na początku pierwszego pełnego sezonu działalności FB. To boli, szczególne, że firma dopiero buduje zasoby finansowe i koszt wymiany towaru na "pozbawiony wad", może być bardzo bolesny. I nie mam tu na myśli wymiany wadliwej serii która została sprzedana, tylko pozostałych stanów magazynowych.

Jak Jurek pisał. Dajmy czas na rozwiązane problemu firmie Feeder Baits. Mogło się to zdarzyć każdemu. Ma ona podwykonawców, dostawców itp. Zlokalizowanie źródła problemu trochę czasu zajmie. Szczególne, że oficjalną drogą informacje o jego wystąpieniu otrzymał pewnie od jednej, lub kilku osób.
Reszta zależy od FB.


Marcin

Marcin