Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3891919 razy)

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 840
  • Reputacja: 311
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20145 dnia: 18.12.2021, 20:19 »
Realnie to wszystkie ważą trochę więcej. Od Prestonów, poprzez Drennany, Matrixy, Guru, Mikado i Jaxony.
Jak dobra cena to bym brał.
Cena wręcz śmieszna, bo za komplet 3 sztuk wraz z foremką zapłaciłem 12zł.

Podobne do Douglasów z Mikado.
Dokładnie - tak jak Douglas. Z tą jednak różnicą, że mocowanie obciążenia do plastikowej części jest na "zaklepany metal", a nie jak ma to miejsce w przypadku Mikado - zarobiony na ciepło grzybek z plastiku.

Sprawdzałeś czy fluorocarbon to faktycznie fc czy tylko zwykła żyłka? Bo z tymi chińskimi fc różnie bywa
Wiesz, że papier wszystko przyjmie - na opakowaniu jest napisane, że "Material from Japan". A tak naprawdę - 0,25mm dość sztywny, łatwo się wiąże. Porównując do zwykłej żyłki - jest sztywniejszy. Jak to będzie nad wodą - czas pokaże. Co prawda kupione 2 szpule po 150m, ale w cenie rodem od "majfrendów" - bo zapłaciłem po 10zł/szt.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 882
  • Reputacja: 393
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20146 dnia: 18.12.2021, 20:21 »
Przypal końcówkę to będziesz wiedział jaki to faktycznie materiał.

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20147 dnia: 21.12.2021, 18:36 »
Witam!

W końcu jest paczka! Więc krótka prezentacja, tego co kupiłem. Co do przynęt, są podobne do ringersów, ale dwukolorowe. Fajnie pachną. Będą w sam raz pod metodę. Tylko będziemy musieli do włosa dołączyć nie wielką śrucinę, tak aby nam nie podbijało wysoko przyponu. Jedna przynęta, jak to się mówi - nie tania, lecz w fajnym pudełku - oddzielnie w 3 kolorach. W opisie 50ml, przeliczyłem to na sztuki - żółtych 61 szt, białych 58 szt, pomarańczowych najmniej jak widzicie na zdjęciu, bo tylko 47 szt. Nawet objętościowo widać, że nie ma 50 ml, widocznie ktoś się do nich przytulił w sklepie :D No trudno, tak to jest kupowanie z internetu. A czy przynęty będą łowne, zobaczycie to na moich filmach na wiosnę :)



Pozdrawiam

PS. jeszcze czekam na 1 przesyłkę z innego sklepu, oczywiście przynęty i liquidy z Mainline, lecz muszę jutro wykonać telefon, bo widzę, że trochę sobie lecą w chu.. ze mną, nie wysyłając do mnie przesyłki - od 15.12 - a towar był dostępny w sklepie, tak jak mnie poinformowali przez telefon. Oczywiście pokażę Wam co jeszcze zakupiłem.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20148 dnia: 21.12.2021, 20:38 »
Witam ponownie,

Jeszcze taki mały gadżet, oczywiście z Flagman, dużo akcesorii zakupiłem z tej firmy, jakościowo i kolorystycznie mi to odpowiada, więc Torba Flagman Accessory Bag - Large oraz 2 termosy na to zimowo-wiosenne wędkowanie.



Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20149 dnia: 21.12.2021, 20:42 »
Nie wiedziałem ze Flagman ma termosy w ofercie Mam bardzo podobna torbę z Mikado i jest niezastąpiona na wszystkie mokre rzeczy , pojemniki itp tylko kolor inny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pozdrawiam Łukasz

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20150 dnia: 22.12.2021, 16:57 »
Nie wiedziałem ze Flagman ma termosy w ofercie Mam bardzo podobna torbę z Mikado i jest niezastąpiona na wszystkie mokre rzeczy , pojemniki itp tylko kolor inny.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam, Flagman wypuszcza coraz większej akcesorii, więc termosy, też są w jego posiadaniu :)
Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20151 dnia: 22.12.2021, 17:06 »
Witam, oto dalsza część moich najnowszych zakupów:

Jak widzicie spławik Proligic, czyli zakupiłem drugą wersję, grubszą. Będę stawiał markera przy łowieniu na otwartej wodzie. Trochę koszyków z Prestona o małej gramaturze pod pikera, oczywiście nożyczki do krojena robali z Flagman i reszta, którą widzicie na zdjęciu.



Parasol pod przynęty, tym razem nie z Flagman a Preston - Preston Offbox 36 Bait Brolly. Kolorystycznie nie będzie się gryzł i będzie pasował do mojego zestawu. I kosz tym razem - wersja mniejsza - 40 cm, Preston Match Landing Net.


Jak widzicie, nie wszystko zakupiłem z Flagman, nie które rzeczy, tak jak te z Prestona i Matrix, są w moim posiadaniu.


Więc parasol z Preston, nie będzie się gryzł z akcesoriami z Flagman, jak widzicie to na zdjęciu. Wkrótce zobaczycie to w filmach nad wodą.



Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20152 dnia: 22.12.2021, 17:28 »
Witam, a teraz trochę przynęt, czyli gum za garbusem. Jakiś czas temu, czyli w tamtym miesiącu kupiłem na próbę, 4 paczki przynęt, czyli jak to się mówi - po 15 sztuk z każdego rodzaju. Oczywiście przyszły 2 paczki jak niżej po 15 sztuk i 2 pozostałe kolory były zapakowane w torebkach po 8 sztuk. Czyli zamiast 15 miałem 16 gum (1 gratis :) )i do tego zamówienia były białe fluo w gratisie, które po naświetleniu świecą.


Więc tak mi się gumy spodobały, przypominają trochę jak keitech. Lecz te są trochę suchsze i inaczej pachną niż te wspominane. I tak mi spasowały, więc dokupiłem resztę kolorów dostępnych u tego sprzedawcy. Oczywiście dostępność gum jest taka: 15PCS - 50mm 0.92g; 10PCS - 70mm 2.2g;10PCS - 100mm 4.1g. Wziąłem opcję namniejszą - czyli 15 szt 50 mm 0.92g. Dzisiaj otrzymałem resztę przynęt, które zamówiłem.


A tu gratisy do dzisiejszego zamówienia.


A tak wyglądają po otwarciu 15 sztuk, w pudełku - te przypominające z keitech.




Więc przynęty myślę, że się sprawdzą na garbuskach, kolorystyka jest różna, wielkość jest odpowiednia.


Jeszcze dzisiaj przyszły przynęty do łowienia spod lodu, też fajnie wyszły.


Pozdrawiam
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Awek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 352
  • Reputacja: 327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20153 dnia: 22.12.2021, 17:29 »
Pyza uzbrojony po zęby

Wysłane z mojego RMX2155 przy użyciu Tapatalka

Sławek

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20154 dnia: 22.12.2021, 18:26 »
Pyza przekarmisz zębate tymi żelkami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pozdrawiam Łukasz

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20155 dnia: 22.12.2021, 18:51 »
Kolega widzę chyba gdzieś po drodze na Mikołaja napadł. :)
Piękne zakupy, niech sprzęt służy.
Adam

Offline MetiusMate

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 728
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gronowo
  • Ulubione metody: podlodówka
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20156 dnia: 22.12.2021, 18:59 »
Kolega Pyza w tym roku na sklepy wędkarskie napada :P :thumbup:
Dlatego takie pustki na półkach sklepowych 8) A wszyscy myśleli, że to przez Covid ogromne braki wszystkiego ;)

Offline Hyde

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20157 dnia: 22.12.2021, 22:12 »
https://splawikigrunt.pl/forum/gallery/3060_22_12_21_10_02_18.jpeg
Zakupiłem i ja skrzyneczkę prezentowaną tu na forum. Jak na moje potrzeby super. Załatwi mi spławik i grunt.

Offline Szymekdorsz

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 2
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20158 dnia: 23.12.2021, 01:06 »
:thumbup: :thumbup: :bravo:

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #20159 dnia: 23.12.2021, 20:33 »
Witam,
Oto moje najnowsze zakupy, na które tak długo czekałem. Tak jak pisałem wyżej - jeden telefon i sprawa załatwiona. Czyli wczoraj, nie wytrzymałem, zadzwoniłem do świętego Mikołaja, który pracuje w sklepie wędkarskim i się zapytałem, gdzie moja paczka. Święty Mikołaj sprawdził i się okazało, że paczka już dawno powinna być u mnie, lecz chochliki pomieszały, pokombinowały, pochowały tak, że paczka nie przychodziła. Tak to bym mógł czekać dosiego roku ;) Mikołaj przeprosił, wczoraj wysłał a dzisiaj po powrocie z pracy paczka czekała na mnie w domu pod choinką. Więc Wam prezentuje, co zakupiłem. Kilka rzeczy, ale jakościowo super! Więc nie gniewam się na Świętego Mikołaja, że stało się tak jak się stało, bo cena za jaką to zakupiłem - była najniższa w kraju! U innych Świętych Mikołajów jest drożej :) Liquidy - Mainline Smart Liquid - x3 oprócz rybnego, Mainline Pop up Quad Essential Cell 10mm i Mainline Quad Hookbait Cell 10mm. Tak na sucho - zapach liquidów niesamowity, aż ślinka leci! A co do przynęt, Pop up w kolorze pastelowym, przynęty tonące zaś w kolorze piaskowym jak ja to mówię, kształt przynęt - poduszki, dzięki czemu świetnie nadają się na toppery, zygi, singli, woreczki pva, bałwanki, co tylko sobie wymyślimy. A czy się sprawdzą nad wodą, zobaczycie na moich filmach!




Pozdrawiam!

PS. Pop up po przeliczeniu jest 138 szt, zaś przynęt tonących 97 szt. Tak jakby ktoś chciał sobie z kimś kupić, to mniej więcej wie jak się podzielić na dwie, lub więcej osób. Jeszcze termin przydatności przynęt jest do 14.06.2024r zaś liquidy 21.09.2024r.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek