Autor Wątek: Kupiliśmy  (Przeczytany 3887149 razy)

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3960 dnia: 12.01.2016, 21:16 »
Wszystko już wyjaśnione, p. Majorek - :thumbup:
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3961 dnia: 12.01.2016, 21:24 »
Był by :thumbup: jak by wysłał to co trzeba od razu.
Krzysztof

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3962 dnia: 13.01.2016, 11:54 »
Witam!
W końcu zdecydowałem się na zakup kołowrotka, tak jak mówiłem tak zrobiłem. Oto mój zakup:

Kołowrotek DAM Quick SLS 570 FS i woblerek Rapali. 2 rzeczy a tak cieszą :D No i za free dostałem katalog FOX RAGE 2016 w języku polskim, wreszcie :D bo z angielskim kiepsko mi idzie ;D oraz płytę CARP FISHING


Tak się prezentują:
Woblerek


Kołowrotek






A tutaj dla zainteresowanych podaję link z recenzją i danymi kołowrotka, przepraszam, że nie to nie moje, ale brak czasu - jednak dziś mam prace :'(
http://swiatkarpia.com/news/dam-quick-sls-570-fs-olsniewajacy-i-solidny-kolowrotek-do-zadan-specjalnychiBO1Nace/725

Powiem krótko, takiego kołowrotka było mi trzeba i już z pierwszego wrażenia jestem zadowolony - jak spełni moje wymagania dokupię drugiego do moich karpiówek!

Pozdrawiam ;)
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3963 dnia: 13.01.2016, 12:04 »
Piękna maszynka , rekiny można łapać :P
Z poważaniem Marcin

Offline Greg

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 27
  • Lokalizacja: London
  • Ulubione metody: mucha
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3964 dnia: 13.01.2016, 12:56 »
Kołowrotek pierwsza klasa :thumbup:
Nic wystarczająco głupiego nie przychodzi mi do głowy

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3965 dnia: 13.01.2016, 13:38 »
Ile takie cudo kosztuje?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka





Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3966 dnia: 13.01.2016, 13:39 »
Kołowrotek już na zdjęciach jest zajebisty. Na żywo na pewno o wiele lepiej się prezentuje. Tylko pozazdrościć tak wielkiej karpiowej maszyny. Gratuluje zakupu i oby służył jak najdłużej ;)
Krzysztof

Offline dfq

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 723
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KR
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3967 dnia: 13.01.2016, 14:06 »
Ile takie cudo kosztuje?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Alledrogo mówi ze ok 399 zl

To kołowrotek do karpiówek. Waga ok 700g
Znów jestem

Offline Shiemano

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 286
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3968 dnia: 13.01.2016, 16:28 »
No Sylwek ładny zakup :thumbup:, teraz jeszcze żyłka Daiwa Infinity Duo Carp 0,33mm lub 0,36mm i możesz Pan jechać na duże karpie. :fish:

Offline sekra

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3969 dnia: 13.01.2016, 18:20 »
Witam,
dzisiaj otrzymałem paczkę ze sklepu internetowego http://www.harrissportsmail.com/en/Greys-Prodigy-Klip-Lok-Bait-Box-Flip-Top-Lid/m-20002.aspx z dwoma zamówionymi pudełkami firmy Greys.
Pudełka widziałem na paru filmach Luka i bardzo mi się spodobały. Co prawda Luk ma z otworami, a ja zamówiłem jednak bez. Może kiedyś.. 
Pudełka są fantastycznej jakości, mają po dwie uszczelki - jedna na pokrywie głównej i na przykrywce z zawiasami. Są przy tym idealnie szczelne. Zakup zrobiłem 3 stycznia wówczas sklep miał -20% zniżki na wszystko.
Wyszczególnienie:
Dwa pudełka 2,4 Pint po 3,83£ + przesyłka 3,91£ = 11,57£. Trochę drogo, ale jednak był rabacik, a musiałem je mieć.
Po tym zakupie mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten sklep :D
Pozdrawiam,
Bogdan

Offline sekra

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3970 dnia: 13.01.2016, 18:52 »
Witam,
dzisiaj otrzymałem paczkę ze sklepu internetowego http://www.harrissportsmail.com/en/Greys-Prodigy-Klip-Lok-Bait-Box-Flip-Top-Lid/m-20002.aspx z dwoma zamówionymi pudełkami firmy Greys.
Pudełka widziałem na paru filmach Luka i bardzo mi się spodobały. Co prawda Luk ma z otworami, a ja zamówiłem jednak bez. Może kiedyś.. 
Pudełka są fantastycznej jakości, mają po dwie uszczelki - jedna na pokrywie głównej i na przykrywce z zawiasami. Są przy tym idealnie szczelne. Zakup zrobiłem 3 stycznia wówczas sklep miał -20% zniżki na wszystko.
Wyszczególnienie:
Dwa pudełka 2,4 Pint po 3,83£ + przesyłka 3,91£ = 11,57£. Trochę drogo, ale jednak był rabacik, a musiałem je mieć.
Po tym zakupie mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten sklep :D

No , udało się w końcu z tym zdjęciem. Nie wiedziałem jak to ugryźć, żeby umieścić wcześniej fotę na forum .Bo zawsze była za duża ,a nie miałem pojęcia jak plik zdjęcia zmniejszyć. Już miałem Was prosić o poradę.
Ale jeżeli macie jednak jakieś rady o zamieszczaniu zdjęć ,to będę wdzięczny . :flowers: :D :beer:
Pozdrawiam,
Bogdan

Offline DvD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 520
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Koło PZW nr 84 "Krokodyl" Wrocław
  • Lokalizacja: Wrocław / Włoszczowa (świętokrzyskie)
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3971 dnia: 13.01.2016, 18:54 »
Witam,
dzisiaj otrzymałem paczkę ze sklepu internetowego http://www.harrissportsmail.com/en/Greys-Prodigy-Klip-Lok-Bait-Box-Flip-Top-Lid/m-20002.aspx z dwoma zamówionymi pudełkami firmy Greys.
Pudełka widziałem na paru filmach Luka i bardzo mi się spodobały. Co prawda Luk ma z otworami, a ja zamówiłem jednak bez. Może kiedyś.. 
Pudełka są fantastycznej jakości, mają po dwie uszczelki - jedna na pokrywie głównej i na przykrywce z zawiasami. Są przy tym idealnie szczelne. Zakup zrobiłem 3 stycznia wówczas sklep miał -20% zniżki na wszystko.
Wyszczególnienie:
Dwa pudełka 2,4 Pint po 3,83£ + przesyłka 3,91£ = 11,57£. Trochę drogo, ale jednak był rabacik, a musiałem je mieć.
Po tym zakupie mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten sklep :D

No , udało się w końcu z tym zdjęciem. Nie wiedziałem jak to ugryźć, żeby umieścić wcześniej fotę na forum .Bo zawsze była za duża ,a nie miałem pojęcia jak plik zdjęcia zmniejszyć. Już miałem Was prosić o poradę.
Ale jeżeli macie jednak jakieś rady o zamieszczaniu zdjęć ,to będę wdzięczny . :flowers: :D :beer:


http://zmniejszacz.pl/ ;)
Dawid

Offline sekra

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 331
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3972 dnia: 13.01.2016, 19:07 »
Witam,
dzisiaj otrzymałem paczkę ze sklepu internetowego http://www.harrissportsmail.com/en/Greys-Prodigy-Klip-Lok-Bait-Box-Flip-Top-Lid/m-20002.aspx z dwoma zamówionymi pudełkami firmy Greys.
Pudełka widziałem na paru filmach Luka i bardzo mi się spodobały. Co prawda Luk ma z otworami, a ja zamówiłem jednak bez. Może kiedyś.. 
Pudełka są fantastycznej jakości, mają po dwie uszczelki - jedna na pokrywie głównej i na przykrywce z zawiasami. Są przy tym idealnie szczelne. Zakup zrobiłem 3 stycznia wówczas sklep miał -20% zniżki na wszystko.
Wyszczególnienie:
Dwa pudełka 2,4 Pint po 3,83£ + przesyłka 3,91£ = 11,57£. Trochę drogo, ale jednak był rabacik, a musiałem je mieć.

Po tym zakupie mogę Wam z czystym sumieniem polecić ten sklep :D

No , udało się w końcu z tym zdjęciem. Nie wiedziałem jak to ugryźć, żeby umieścić wcześniej fotę na forum .Bo zawsze była za duża ,a nie miałem pojęcia jak plik zdjęcia zmniejszyć. Już miałem Was prosić o poradę.
Ale jeżeli macie jednak jakieś rady o zamieszczaniu zdjęć ,to będę wdzięczny . :flowers: :D :beer:


http://zmniejszacz.pl/ ;)
Tak, w końcu doszedłem jakoś do tego.
Pozdrawiam,
Bogdan

Offline Greg

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 278
  • Reputacja: 27
  • Lokalizacja: London
  • Ulubione metody: mucha
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3973 dnia: 13.01.2016, 21:26 »
Wychodząc naprzeciw opublikowałem prosty sposób na zmniejszanie zdjęć w tym wątku.
Pozdrawiam
Nic wystarczająco głupiego nie przychodzi mi do głowy

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 244
  • Reputacja: 896
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kupiliśmy
« Odpowiedź #3974 dnia: 14.01.2016, 13:10 »
Witam!

Koledzy, bardzo fajną wagę kupiliście :) ja też jej używam, kilka lat temu kupiłem na bazarach od ruskich - jak częściej u nas w Polsce sprzedawali :) polecam! ja mam srebrną ;) jak zrobię fotkę, to wstawię :)

A oto moje ostatnie zakupy (trochę na wypasie :D )

Kulki Nash, 4 smaki - zapachy, 10 mm, torebeczka 200 g, może się sprawdzą, w każdej paczce z nich gratis 5 Pop Up. I do tego liquid 100 ml również 4 smaki.


No i parę pierdułek do Zig Rig.


Spławik do Zig Rig w wersji mini. Zastanawiałem się nad kupnem większego, ale zdecydowałem na wersję mniejszą - moje łowisko, na którym będę łowił nie będzie przekraczało 2,5 m głębokości, więc zakupiłem mniejszą wersję.


Żyłka do Zig Rig, będę też wiązał przypony do metody.


Clips w wersji Large. Tak bardzo tego potrzebowałem do moich karpiówek, wcześniej musiałem sobie jakoś radzić, zaczepiając żyłkę o gumkę ale to jakoś tak śmiesznie wyglądało na moich wędkach. Dawało radę, ale powiedziałem koniec z dziadostwem - ten clips jakoś się będzie prezentował.


Pianki cały zestaw, przynęta do samodzielnego zamontowania.


Plecionka jak to Ferduś mówi - mam pomysła! - będę wiązał przypony do metody, to będzie łamaniec na tej plecionce bungee. Bardzo droga plecionka, tylko 20 m, będzie trzeba oszczędnie ją wiązać, żeby jak najmniej stracić materiału przy wiązaniu zestawów.


System FOXa + 25 torebek PVA.


Marker pomarańczowy z cieniutkiej gumy.


Woblerki Salmo.




Prezent pod choinkę od żony koszulka Radical :)
tak się prezentuje przód:


a tak tył.


A tutaj prezent imieninowo - urodzinowy, nawet po żonie się nie spodziewałem - wie ile wydaję na sprzęt wędkarski :D A i tak kupiła mi koszulkę i czapkę Nasha :-[.





W sumie to nie dużo tych rzeczy, a patrząc na to tyle kasy poszło :o byłby markowej dobrej jakości a nawet bardzo dobrej jakości kołowrotek :D

Pozdrawiam Sylwek

Sylwek jakie wrażenia masz z nowym zakupem Marker Elastic z Foxa?
Ładnych parę lat temu stosowałem zwykła gumkę dostępną w pasmanterii też średnicowo podobną do tego markera w kolorze białym- ale to było w czasach połowu z wywózki w łowiskach bez bojki .
Gumka się sprawdzała - potem zakupiłem GPS i problem z wywózką znikną.
Teraz w połowie z rzutu unikam clipowania na kołowrotku bo karpiszony są nieprzewidywalne .....

Zastanawiam się nad tym markerem drugi sezon jak myślisz nie będzie się nic plątało ????
ps.(kruszarka kordy doszła próbne mielenie wykonałem na najtwardszym pellecie jaki miałem - mieli super kilka ruchów i zmielone daje mało towaru...wziąłem wersję mała )
Maciek