Autor Wątek: Fotel Matrix Accessory Chair  (Przeczytany 30212 razy)

Offline kobrator

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #225 dnia: 18.08.2023, 18:03 »
Ja nigdy tak fotela nie ustawiam, zrobiłem tak tylko by pokazać autorowi tematu że u mnie nogi przy wysuniętych tylnych, te przednie nie są tak pod kątem.

Zawsze poziomuje fotel i tak reguluje nogi by było ok. Moim zdaniem autor tematu ma skopane coś w fotelu i przednie nogi nie są dobrze zmontowane.
Dzieki, u mnie jest identycznie , jak dam tylne na sam dol, a przednie do gory, to jest git , tylko jak ja mam siedziec na stromym zboczu? nie da sie za chiny . Na dniach pojade do sklepu zobaczyc jak wyglada ten maly matrix, i moze tego zamowie jak nogi beda ok . Ten deluxe juz przesadzone idzie w inne rece :) Dziekuje wszystkim za porady i sorry za pisownie ale nie mieszkam juz 23 lata w PL. Pozdrawiam

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #226 dnia: 18.08.2023, 18:07 »
Na stromy brzeg w zasadzie niezbędny jest podnóżek, żeby nogi nie latały.

W pisowni chodzi tylko o to, żeby miała ręce i nogi. Zdania zaczynamy z wielkiej litery, staramy się, na ile umiemy, stosować zasady interpunkcji ;)

Edit: No właśnie. Ciekaw jestem, jak wyglądałoby przykręcenie podnóżka do nóg ustawionych pod takim kątem. Albo by nam się też pod takim kątem ustawił, albo istniałoby spore ryzyko, że się połamie/pognie mocowanie jego do nóg.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Fisherman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 42
  • Lokalizacja: Garwolin
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #227 dnia: 18.08.2023, 19:06 »
Ja nigdy tak fotela nie ustawiam, zrobiłem tak tylko by pokazać autorowi tematu że u mnie nogi przy wysuniętych tylnych, te przednie nie są tak pod kątem.

Zawsze poziomuje fotel i tak reguluje nogi by było ok. Moim zdaniem autor tematu ma skopane coś w fotelu i przednie nogi nie są dobrze zmontowane.
Dzieki, u mnie jest identycznie , jak dam tylne na sam dol, a przednie do gory, to jest git , tylko jak ja mam siedziec na stromym zboczu? nie da sie za chiny . Na dniach pojade do sklepu zobaczyc jak wyglada ten maly matrix, i moze tego zamowie jak nogi beda ok . Ten deluxe juz przesadzone idzie w inne rece :) Dziekuje wszystkim za porady i sorry za pisownie ale nie mieszkam juz 23 lata w PL. Pozdrawiam
Bo to nie jest fotel na stromy brzeg, od tego jest Cuzo f3 quantum i tej budowy platformy itp. Ja pisałem adekwatnie do twojego pytania i dalej jestem zdania patrząc na zdjęcia że coś jest nie tak z twoim modelem przednie nogi pod innym kątem się układają.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #228 dnia: 18.08.2023, 20:12 »
Zaczynaj proszę wypowiedzi z wielkiej litery i stosuj interpunkcję, bo będzie ostrzeżenie ;)

Na zdjęciach pokazałem, jak wygląda ustawienie nóg prawidłowe. Nie wiem, co ma wielkość fotela do ustawienia poziomo siedziska.

To, co Ty masz, jest moim zdaniem wadą fabryczną. Niech ktoś Czesia poprosi, żeby zweryfikował to ze swoim fotelem, bo nie przypominam sobie, żeby u niego był taki problem (tylko u niego ten fotel na żywo widziałem).

Edit: Coś mi się w głowie kołacze, że chyba pierwsze modele Cuzo F2 też miały tak nogi wykrzywione do tyłu i potem te egzemplarze ludziom wymieniali i zmieniali trochę kształt ramy.
Jutro będę z Czesiem walczył to luknę jak to u niego wygląda i może fotkę jakąś strzelę

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline kobrator

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #229 dnia: 19.08.2023, 11:51 »
Mozecie polecić jakiś fotel , podobny, żeby się tak rozkladal jak ten matrix? waga nie gra roli

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #230 dnia: 19.08.2023, 12:08 »
Cuzo f2, turbowygoda okupiona sporą wagą.
Dzierżno uzależnia

Offline Fisherman

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Reputacja: 42
  • Lokalizacja: Garwolin
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #231 dnia: 19.08.2023, 14:04 »
Żaden fotel typu matrix nie będzie nadawał się na stromy brzeg. Najlepszy będzie któryś model Cuzo z podnóżkiem i długimi przednimi nogami.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #232 dnia: 20.08.2023, 11:10 »
Można kupić nogi matrixa D25 rozsuwane tak jak ja to zrobiłem i ustawiam fotel na każdym brzegu z tym, że mam podnóżek do niego.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 518
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #233 dnia: 20.08.2023, 11:12 »
Ja mam przedłużki plus podnóżek. Też na każdym brzegu siadam. Mam te krótsze przedłużki i gdy brzeg jest naprawdę stromy, to już chwytam nogi na samej górze. Akcesoria muszę łapać pod spodem. Z przedłużkami dłuższymi nawet wtedy nie byłoby problemu.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 869
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #234 dnia: 20.08.2023, 12:03 »
Można kupić nogi matrixa D25 rozsuwane tak jak ja to zrobiłem i ustawiam fotel na każdym brzegu z tym, że mam podnóżek do niego.

 ;)

https://sklep.elektrostatyk.com/produkty/127-noga-wymienna-do-fotela-typu-cuzo-f3-.html
Dzierżno uzależnia

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Fotel Matrix Accessory Chair
« Odpowiedź #235 dnia: 20.08.2023, 13:22 »
Wczoraj oglądałem z bliska De Luxa Czesia i wydawało mi się że jest wszystko w najlepszym porządku, nogi były prosto, bez przekrzywień. Aczkolwiek przyglądając się, zauważyłem że fotel ten ma pewną konstrukcyjną wadę i przy maksymalnie wysuniętych tylnych nogach, przednie mogą być pod niewielkim kątem do wewnątrz - złożyć się to to nie złoży, ale przy lowieniu na sporych skarpach może być pewien dyskomfort

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀