MEDIA i MULTIMEDIA > Prasa wędkarska

Wędkarstwo 360 - nowe czasopismo wędkarskie

<< < (2/9) > >>

motov8:

--- Cytat: Chub w 06.04.2019, 18:45 ---Nawet lepiej, że poszli na swoje Wędkarski Świat stał się ciekawszy to nie tylko moje zdanie ;)
Bo to 360 mnie osobiście niczym nie zachwyciło ten pierwszy numer.

--- Koniec cytatu ---
Możesz wymienić różnice ?
Z tego co wiem to 360 poszło bardziej w social media, czyli znani i lubiani piszą.
WŚ to chyba jest finansowany z PZW w jakiejś części.

Syborg:
Z tym dofinansowaniem to chyba coś zamotałeś ;)

Alek:

--- Cytat: motov8 w 06.04.2019, 20:57 ---WŚ to chyba jest finansowany z PZW w jakiejś części.

--- Koniec cytatu ---
Pomyliłeś kolego tytuły gazet.
Wiadomości Wędkarskie są " dotowane" z kasy PZW.
Wracając do tytułowego wydawnictwa to pierwszy numer jakoś mnie nie powalił. ;)

Chub:

--- Cytat: motov8 w 06.04.2019, 20:57 ---
--- Cytat: Chub w 06.04.2019, 18:45 ---Nawet lepiej, że poszli na swoje Wędkarski Świat stał się ciekawszy to nie tylko moje zdanie ;)
Bo to 360 mnie osobiście niczym nie zachwyciło ten pierwszy numer.

--- Koniec cytatu ---
Możesz wymienić różnice ?
Z tego co wiem to 360 poszło bardziej w social media, czyli znani i lubiani piszą.
WŚ to chyba jest finansowany z PZW w jakiejś części.

--- Koniec cytatu ---

Różnice są takie, że 360 poleciało z reklamami jaki to super magazyn otrzymamy człowiek myślał kurde musieli ich tam mocno ograniczać w tym WŚ skoro odeszli i teraz to dopiero będzie. No i było  "zajebisty artykuł" 23 triki na płocie czyli 3 strony rysuneczków o oczywistych oczywistościach w wykonaniu - Adam Niemiec . Ciekawe, że w UK non stop utytułowani wędkarze  mogą robić super materiały a tutaj o takich pierdołach w kółko się pisze...Pozostałe "artykuły" to samo "wiosenna przystawka" w wykonaniu Paweł Daniec wow ile razy już o tym było na przykład w ostatnich 30 latach... To większy poziom był w latach 80 niż dziś w tych artykułach  a wędkarstwo tak poszło do przodu. Nie bardzo to rozumiem, że w UK można tworzyć tyle różnych materiałów a u nas taki Brud,Gutkiewicz ( udziela się trochę w WŚ ale bardziej dla dzieci),Lorenc czy młodzi gniewni cisza medialna. Może "Batorówek" jest za mało...
A co do WŚ po odejściu "tej trójki" stery objęli nowi piszą tam ludzie z bardziej świeżym podejściem np. Artur Rodak czy Artur Kraśnicki. Oczywiście to nie jakiś super przełom ten magazyn ale dla mnie na dziś ciekawszy zobaczymy co będzie dalej. Zastanawia mnie od jakiegoś czasu - czy naprawdę nowoczesny magazyn o typowo  - spławiku - feederze,zawodach nie miał, by racji bytu? Bo ile można czytać o "kukurydzy i płatkach owsianych" ? Ja wiem, że w czasach internetu nie jest łatwo ale jakoś inni dają radę..

Bielu:
Dokładnie taki magazyn feeder, spławik methoda, zawody i trochu spina to by było coś. Na przestrzeni lat artykuły są powielane i jedynie redagowane, ale merytoryka ta sama. WŚ wg. mnie jest tera numero uno jeśli chodzi o prasę skierowaną do wszystkich, naprawdę ciekawe artykuły i ogólnie jakoś to się prezentuje. Najgorzej obecnie wygląda WW, tam to już jest dosłowna żenada, na blisko 80 stron- pół (0,5) strony związanej z gruntem OMG, nie licząc Pytań do p. Mroczka. Wędkarstwo 360 to taki Mens Healt dla wędkarzy, czyli to samo co 20 lat temu, ale damy opis nowych opon i będzie gites.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej