INNE > Hyde Park

Seriale

(1/137) > >>

libra:
Oglądacie koledzy jakieś seriale? Macie w ogóle na to czas? :) Jak tak to może ktoś coś poleci, do obejrzenia sobie jakiegoś odcinka wieczorem. Osobiście oglądam Wikingów i Grę o Tron, którą każdemu szczerze polecam.

Marcin Cichosz:
Uwielbiam oba te seriale. Jestem również fanem M.A.S.H oraz Friends i polskiego Ranczo. Każdej ten serial mogę oglądać kilka razy.

WojThuz:
Też oglądam te kultowe seriale (Wikingowie i Gra o tron). Swoją drogą książki na podstawie których nakręcono serial też są świetne.

libra:
Tych dwóch akurat nie znam, ale przy wolnych czasie muszę sobie sprawdzić. Co do Rancza, nie przepadam za Polską kinematografią z wyjątkiem kilku starych filmów. Swoja drogą czekam na zakończenie 5 sezonu Gry o Tron, bo ostatnie dwa odcinki były świetne. Od siebie jeszcze mogę polecić amerykańskie Shameless  i  pierwsze  chyba 4 sezony Skinsów, ostatnia ekipa nie przypadła mi do gustu . A co do książek, to nawet nie wiedziałem, że Wikingowie są na podstawie książki a co Pieśni Lodu i Ognia planuje sobie zakupić 1 Tom przy najbliżej wizycie w jakiejś księgarni, szkoda tylko, że rzekomo serial już wyprzedza książkę i spojleruje niektóre rzeczy.

Mosteque:
GOT polecam książki, świetne są. Pierwszy sezon idzie równo z pierwszym tomem, potem akcja się rozjeżdża. Jest to tak wielowątkowe dzieło, że dopiero przeczytanie książki pozwala ogarnąć temat...
Ja z racji wykonywanego zawodu (tłumacz-dialogista) siedzę w serialach... Poleciłbym wam "Outrageous Fortune" (Do diabła z kryminałem), ale właśnie lecą ostatnie odcinki ostatniego sezonu, a do ściągnięcia nigdzie tego nie ma.
Dobry też jest Ray Donovan, niedługo rusza 3 sezon. Ostatnio robiłem dość ciekawy "The Affair", 12 lipca ruszamy z 2 sezonem. Te dwa są do obejrzenia w sieci.
Oczywiście nie można pominąć Breaking Bad, kto jeszcze nie oglądał, temu zazdroszczę :) Po prostu urywa dupę...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej