MEDIA i MULTIMEDIA > Aplikacje

Russian Fishing 4 - świetny symulator :)

<< < (2/4) > >>

s7:
Pykam w rf4 prawie od roku i jakoś cały czas jak pogoda kiepska wracam do wirtualnego łowienia.

Michael:
Jestem graczem totalnym od 30 lat, kocham gry i spędzam przy nich tonę czasu. Obecnie Russian Fishing 4 jest najlepszą grą o wędkowaniu, inne to tylko gry arcade które zwyczajnie stworzone są w świecie wędkowania, ale z fizyką wędkarską nie mają nic wspólnego. Tylko RF4 jest wyjątkiem. Próbowałem wszystkie. (RF4 też ma minusy, kuleje w kwestii różnorodności brań, większość jest podobna do siebie i zawsze wiesz kiedy zaciąć)
 
PS. A może zorganizujemy zawody ? :>

ledi12:

--- Cytat: Michael w 30.10.2020, 14:02 ---Jestem graczem totalnym od 30 lat, kocham gry i spędzam przy nich tonę czasu. Obecnie Russian Fishing 4 jest najlepszą grą o wędkowaniu, inne to tylko gry arcade które zwyczajnie stworzone są w świecie wędkowania, ale z fizyką wędkarską nie mają nic wspólnego. Tylko RF4 jest wyjątkiem. Próbowałem wszystkie. (RF4 też ma minusy, kuleje w kwestii różnorodności brań, większość jest podobna do siebie i zawsze wiesz kiedy zaciąć)
 
PS. A może zorganizujemy zawody ? :>

--- Koniec cytatu ---

Jestem za :D Udało mi się dzisiaj wyciągnąć klenia 2.7kg po 15 min walki. Co raz bardziej zagłębiam się w grę i jej mechanikę i jestem na prawdę zdumiony. System zaczepów, różnorodności brań (piknięcia, do brzegu, odjazdy), złamanie wędziska na zaczepie i wiele wiele innych. Po prostu kozak :D

s7:
Żeby zagrać razem musielibyśmy mieć jednakowy poziom. Ja mam 22

Alek:
Panowie na ryby, a nie przed monitorem łowicie. ;)
Z ciekawości zobaczę  co to za gra skoro tak chwalicie, chociaż gracz ze ,mnie żaden.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej